رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده ارائه می دهد داغدار تصویر از عموی خود را در یک کتاب جدید سرزنش سمی خانواده برای بالا بردن یک خودشیفتگی و آسیب دیده که یک خطر فوری به, با توجه به یک کپی به دست آمده سهشنبه توسط آسوشیتد پرس.

Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد فاجعه بار خواهد بود و این که “دروغ گفتن به پایین ترین مخرج مشترک خیانت و کاشت تقسیم هستند همه او می داند.”

“در زمانی که این کتاب منتشر شده است صدها هزار نفر از آمریکایی زندگی کرده و در محراب از دونالد غرور و جهل عمدی. اگر او فراهم دومین دوره آن خواهد بود که پایان دموکراسی آمریکایی” او می نویسد: در حد و هرگز به اندازه کافی, چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن دختر از مغلوب ساختن پیشی جستن را برادر فرد جونیور که پس از مبارزه با اعتیاد به الکل در سال 1981 در 42.

کتاب دوم خودی حساب در دو ماه به رنگ عمیقا unflattering پرتره از رئیس جمهور پس از انتشار سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, پرفروش.

او گفت که او در نظر گرفته شده صحبت کردن در برابر عموی او در زمان های مختلف از جمله در مبارزات انتخاباتی 2016 شد اما تمایلی به انجام این کار برای ترس از “نقاشی به عنوان یک ناراضی, disinherited زاده به دنبال پول و یا حل و فصل نمره.”

پس از حوادث سه سال گذشته او می نویسد: “من دیگر نمی تواند سکوت کند.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany ناودان کتاب جمعه گفت: “این مسخره پوچ اتهامات که به هیچ وجه تحمل در حقیقت.”

در کتاب او, مریم تهمت است که جدا از عمو باعث می شود چند آیات از جمله ادعا که رئیس جمهور پرداخت می شود یک دوست به امتحانات — یک آزمون استاندارد به طور گسترده ای استفاده می شود برای پذیرش کالج در جای خود.

او می نویسد که او فرزند ارشد خواهر Maryanne مغلوب ساختن پیشی جستن انجام مشق شب خود را برای او اما نمی تواند خود را آزمایش و او نگران خود معدل که او را دور از کلاس بالا خواهد بود “فرضا تلاش های خود را برای دریافت پذیرش” به مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا که در آن او منتقل شده و پس از دو سال در دانشگاه فوردهام در برانکس.

“به پرچین شرط خود او داوطلب خدمت سربازی جو شاپیرو هوشمند بچه با شهرت خوبی امتحان خود را به امتحانات برای او,” او می نویسد و اضافه میکند: “دونالد که هرگز فاقد وجوه پرداخت می شود دوستان خود را به خوبی.”

کاخ سفید سخنگوی سارا متیوز به نام اتهام “کاملا نادرست است.”

شگفتی در رئیس جمهور انجیلی پشتیبانی

مریم تهمت همچنین می نویسد: در ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی برای به دست آوردن حمایت از برجسته رهبران مسیحی و سفید پروتستان های انجیلی و گفت: “تنها زمانی دونالد به کلیسا رفت زمانی بود که دوربین ها وجود دارد. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند. او هیچ اصول است. هیچ کدام!”

مریم تهمت آثار زیادی از درد او به مرگ پدرش زمانی که او 16.

رئیس جمهور که به ندرت به اذعان اشتباهات و گفت: واشنگتن پست در سال گذشته که او پشیمان فشار او و پدرش قرار داده بود در فرد جونیور برای پیوستن به خانواده کسب و کار زمانی که برادر خود را می خواستم به عنوان یک خلبان به جای.

در عین حال به عنوان پدر او lay dying به تنهایی مریم تهمت ادعای “دونالد رفت به فیلم است.”

سازمان دیده بان l بولتون مذاکرات به CBC مورد ادعا در کتاب جدید خود به اتاق که در آن اتفاق افتاده است:

یک سیاست خارجی هاوک با یک سال روی لئامت دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور امنیت ملی, جان بولتون, نشستم با آدرین Stan به بحث در مورد خود را در کاخ سفید خاطرات و مشاهدات خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. 10:54

او می گوید که به عنوان یک کودک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخفی, اسباب بازی های مورد علاقه خود را از برادر کوچکتر و در زمان اطفال مانع مانند فرد جونیور آزادسازی یک کاسه سیب زمینی له شده خود را پس از آن-7 ساله سر خیلی جدی که او harboured خشم حتی زمانی که خواهر او Maryanne آورده و آن را در نان تست در کاخ سفید شام تولد در سال 2017.

او رنگ مغلوب ساختن پیشی جستن که اغلب او را به نام “Honeybunch” به عنوان یک خود محور عاشق که خواستار ثابت چاپلوسی — حتی از خود و خانواده تا به حال توجه کمی برای اعضاء خانواده به احساسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن خام و بلاغت در مبارزات انتخاباتی او می گوید: هیچ چیز جدید یاد او “از هر وعده غذایی خانواده من همیشه می خواهم حضور داشتند که در طی آن دونالد صحبت کرده بود در مورد همه زنان او در نظر گرفته ugly fat slobs یا مردان معمولا بیشتر انجام شده و یا قدرتمند او به نام بازنده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برادر دیگر اعتراض به انتشار کتاب

این کتاب است که در قلب آن طولانی روانکاوی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده توسط یک زن آموزش دیده در این زمینه که می بیند صفات عموی او که منتقدان نفرت به عنوان یک پیشرفت طبیعی از رفتارها و توسعه در زانو خواستار پدر.

برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او می نویسد: “دروغ دفاعی — نه به سادگی یک راه برای دور زدن پدرش مخالفت و یا برای جلوگیری از مجازات … اما یک راه برای زنده ماندن است.”

ناشر Simon & Schuster روز دوشنبه اعلام کرد که این امر می تواند چاپ و نشر کتاب در 14 ژوئیه پس از نیویورک دادگاه استیناف پاک راه را برای این کتاب نشریه پس از یک چالش قانونی.

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شده است در آغوش گرفتن او پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل سخنرانی پذیرش خود را در شهر نیویورک در اوایل نوامبر. 9, 2016 پس از اعلام برنده انتخابات ریاست جمهوری. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور برادر کوچکتر بود شکایت کرد مریم تهمت استدلال در مقالات حقوقی است که او موضوع را به 20 ساله توافق بین اعضای خانواده است که هیچ کس را منتشر و حساب های مربوط به هسته ای اعضای خانواده بدون تصویب خود را.

یک قاضی در هفته گذشته در جای خود باقی مانده یک محدودیت است که مسدود مریم تهمت و هر عامل او از توزیع کتاب اما دادگاه روشن ساخته نبود با توجه به Simon & Schuster برای تحت پوشش را رعایت کنند.

در این کتاب مریم تهمت می نویسد که او را دایی اش را اجرا برای ریاست جمهوری به طور جدی در سال 2016 — نظر ظاهرا به اشتراک گذاشته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن فرزند ارشد خواهر بازنشسته دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی.

“”او یک دلقک,’ عمه من ماریان گفت: در طول یک از ما به طور منظم ناهار در زمان. “این هرگز اتفاق می افتد,’ ” او به یاد می آورد عمه اش گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de