مارتین لوتر کینگ جونیور پسر می پرسد آلاباما به توقف عملیات آینده اعدام

(موبایل Ala.) — پسر مارتین لوتر کینگ جونیور شده در آلاباما فرماندار به توقف پنج طرح برای اجرای یک زندانی برای 2004 قتل سه افسر پلیس است که در آن مقامات می گویند یک شرکت متهم را در تیراندازی.

ناتانیل جنگل, 43, برنامه ریزی شده است برای دریافت یک تزریق کشنده شنبه شب در آلابامای جنوبی, زندان, مگر اینکه فرماندار یا دادگاه دخالت کند. اعضای خانواده از جنگل نیز خواست فرماندار به اعدام.

جنگل و شرکت متهم کری اسپنسر متهم به قتل پایتخت و به مرگ محکوم 2004 قتل افسران پلیس بیرمنگام کارلوس اون هارلی A. Chisolm سوم و Charles R. بنت. افسران کشته شدند در یک تگرگ گلوله خود را در مرگ و میر تاب, آلاباما, بزرگترین شهر آن سال.

اسپنسر بود تیرانداز در slayings دادستان گفت. اما آنها استدلال می کنند که جنگل توطئه در قتل است که هنگامی رخ داد که ماموران تلاش برای خدمت به بزه حمله های داخلی حکم در جنگل.

جنگل’ طرفداران استدلال کرده اند که اسپنسر گفت که او تنها فرد مسئول تیراندازی و برجسته وجود دارد سوال در مورد انصاف جنگل’ محاکمه.

مارتین لوتر کینگ سوم از اواخر رهبر جنبش حقوق مدنی ارسال آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey نامه یکشنبه “شفاعت با شما نیست برای اجرای ناتانیل جنگل.”

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی است. آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟” پادشاه نوشت و به Ivey.

Ivey را بلافاصله موضوع پاسخ های عمومی.

به طور جداگانه جنگل’ خانواده و هواداران در روز شنبه تحویل نامه ای به فرمانداری درخواست کردند.

“ناتانیل تا به حال هیچ بخشی در آن اقدامات دیگری مرد, کری اسپنسر” پاملا جنگل به خبرنگاران گفت: با توجه به al.com.

وکلا برای آلاباما دادستانی کل نوشت: در یک دادگاه پرونده که اسپنسر آتش گشودند و پس از جنگل گفت ماموران او تسلیم شد. یک بازمانده افسر گفت: او را دیدم اسپنسر ایستاده در راهرو و تیراندازی خود را در جهت.

روز شنبه, آلاباما, دادستان کل استیو مارشال خواست Ivey رد “یازدهم-ساعت درخواست کردند.”

“شواهد اقامه در دادگاه به وضوح نشان می دهد که در حالی که جنگل ممکن است ماشه کشیده شد یکی از شرکت کنندگان در این افسر slayings,” مارشال نوشت: در نامه ای به Ivey. مارشال گفت: جنگل با اشاره به یکی از افسران به طوری که اسپنسر می تواند به او شلیک.

دیوان عالی ایالات متحده تبدیل کردن جنگل’ درخواست تجدید نظر در سال گذشته است. وکلای مدافع برای جنگل ناموفق به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را با این استدلال که او تا به حال بی اثر وکیل و دادگاه تا به حال چند خطا از جمله پذیرش از آهنگ شعر و نقاشی در تلفن همراه خود را.

دولت وکیل مدافع گفت که در حالی که جنگل شد و در انتظار محاکمه نمایندگان یک نقاشی از یک گلوله خورده ماشین پلیس در تلفن همراه خود را و آهنگ شعر در مورد قتل مانند “آیا شما تا کنون شنیده ام از یک killa من رها خوک مانند کری اسپنسر.”

خود را وکیل باید در انتظار چالش قبل از 11th, U. S مدار دادگاه تجدید نظر مربوط به آنچه آنها گفته شد فقدان اطلاعات داده شده به زندانیان هنگامی که آنها تا به حال به را انتخاب کنید اگر نیتروژن هیپوکسی یک روش اجرای مجاز اما هنوز اجرا شده توسط دولت خواهد بود مورد نظر خود را اعدام گرديد. جنگل را ندارد انتخاب و به دریافت یک تزریق کشنده.

وکیل وودز گفت: “دولت شکست خورده به او اطلاع داد که به دلیل ایالت آلاباما ندارد نیتروژن هیپوکسی اجرای پروتکل او همچنین تصمیم گیری (یا دو دلی) در مورد زمان اعدام او.”

وکلای دولت به نام چالش در آخرین دقیقه تلاش برای سعی کنید برای به تعویق انداختن حکم در حال انجام.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>