Facebook کارکنان انتقادی از مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ تصمیم به عمل رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی نظرات در مورد تظاهرات در سراسر ایالات متحده رفت و در توییتر ستایش رقیب رسانه های اجتماعی شرکت برای اقدام و rebuking خود کارفرما.

بسیاری از تکنولوژی کارگران در شرکت ها از جمله Facebook و گوگل و آمازون را به طور فعال به دنبال مسائل مربوط به عدالت اجتماعی در سال های اخیر اصرار کارفرمایان خود را به اقدام و تغییر سیاست.

حتی تا آخر هفته نقد مشخص شده یک مورد نادر از بالا-سطح کارکنان علنا خود را اجرایی به وظیفه با حداقل سه نفر از هفت انتقادی نوشته های دیده شده توسط ایسنا در آینده از افرادی که شناسایی خود را به عنوان مدیران ارشد.

“علامت اشتباه است و من تلاش خواهد کرد در بلندترین راه ممکن برای تغییر ذهن خود” نوشت: Ryan فریتس که حساب توییتر شناسایی او به عنوان مدیر طراحی محصول برای Facebook را خوراک خبری است. او افزود: تا به حال بسیج “50+ قرار دهند مردمی” به لابی برای تغییر داخلی.

Jason رده شناسایی شده به عنوان مدیر مدیریت محصول نوشت: “من کار در Facebook و من افتخار می کنم از اینکه چگونه ما در حال نشان دادن است. اکثر همکاران من صحبت کردم به احساس به همان شیوه. ما در حال ساخت صدای ما شنیده می شود.”

یک سخنگو گفت: این شرکت باز به بازخورد از کارکنان.

“ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه” Facebook سخنگوی اندی سنگ نوشت: در متن اشاره به کارکنان شرکت.

“ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است. به عنوان ما به صورت اضافی تصمیم گیری های دشوار در اطراف محتوای پیش رو ما همچنان به دنبال آنها انتقادات و پیشنهادات صادقانه.”

‘احترام به توییتر یکپارچگی تیم’

توییتر ضمیمه یک برچسب هشدار دهنده در اواخر هفته گذشته به یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او تا به حال شامل عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” با توجه به مینیاپولیس تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که تا به حال گرفته شده خشونت آمیز تبدیل شود. توییتر گفت: صدای جیر جیر آن نقض قوانین علیه ستایش خشونت بود اما در حال ترک کردن به عنوان یک خدمات عمومی ،

Facebook کاهش یافته است به اقدام در همان پیام با زوکربرگ گفت: در Facebook ارسال در روز جمعه در حالی که او این سخنان را “عمیقا توهین آمیز” آنها را نقض نمی کند سیاست شرکت در برابر incitements به خشونت و مردم باید بدانند اگر دولت برنامه ریزی برای استقرار دولت نیروی.

این تصویر از حساب توییتر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک صدای جیر جیر او ارسال شده در مارس 29 بعد از معترضان در مینیاپولیس یک ایستگاه پلیس را به آتش کشیدند. صدای جیر جیر به خود جلب کرد یک هشدار از توییتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای با رسانه های اجتماعی غول گفت که او ‘نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است.’ (توییتر/آسوشیتد پرس)

در این پست زوکربرگ که هفته گذشته در زمان درد به فاصله شرکت خود را از مبارزه بین توییتر و تهمت نیز گفت: Facebook تا به حال شده است در تماس با کاخ سفید برای توضیح سیاست های خود.

اما برخی از مخالف کارکنان به طور مستقیم ستایش توییتر پاسخ.

“احترام به @توییتر یکپارچگی تیم برای ساخت اجرای تماس” نوشته دیوید Gillis شناسایی شده به عنوان مدیر طراحی محصول. در توییتر موضوع او گفت که او درک منطق از Facebook تصمیم اما: “من فکر می کنم آن شده اند که حق را برای ما به یک روح سیاست’ استثنا که در بیشتر زمینه به حساب آورد.”

Jason Stirman در تحقیق و توسعه در Facebook گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پست “به وضوح تحریک خشونت.”

“وجود ندارد و موقعیت های خنثی در نژادپرستی است.”

اندرو کلاغ سر از طراحی پورتال, محصول, گفت که او مخالف با زوکربرگ موقعیت و متعهد به کار را تغییر دهید.

“دادن یک پلت فرم به تحریک خشونت و گسترش دروغ و غیر قابل قبول است بدون در نظر گرفتن که شما هستند و یا اگر آن را قابل انتشار,” کلاغ نوشت.

رده یکی از چندین Facebook کارکنان بودند که سازماندهی جمع آوری اعانه برای عدالت نژادی گروه در مینه سوتا است. زوکربرگ گفت: در Facebook پست در روز دوشنبه که این شرکت خواهد کمک اضافی 10 میلیون دلار ما را به عدالت اجتماعی باعث می شود.

پست الکترونیکی-در رای گیری توییت کردم 1st, هشدار

توییتر اولین هشدار برای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او ادعا می کند در یک پست در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای شد نادرست بوده و افشا و خنثی با واقعیت-چکرز.

آبی علامت تعجب اطلاع رسانی در مه 26 درخواست خوانندگان به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” و کارگردانی آنها را به یک صفحه با اخبار مقالات و اطلاعات در مورد ادعای جمع آوری شده توسط توییتر کارکنان. مغلوب ساختن پیشی جستن که بیش از 80 میلیون دنبالکننده در توییتر ادعا کرده در توییت در روز قبل از آن که پست الکترونیکی-در برگه های رای برای انتخابات در ماه نوامبر خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی” و در نتیجه “تقلب در انتخابات”.

“ما یک سیاست متفاوت از من فکر می کنم توییتر بر این” زوکربرگ گفته فاکس نیوز در مصاحبه ای ضبط شده پس از توییتر تصمیم و پخش در 28 ماه مه.

تنش ها بین پلت فرم رسانه های اجتماعی توییتر و رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید امروز… برای اولین بار, توییتر اضافه شده هشدار به دو رئیس جمهور توييتها و گفت او نقض پلت فرم قوانین از ستایش خشونت است. در یکی از توییت او گفت: نقل قول “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” با اشاره به تظاهرات در مینیاپولیس در حال حاضر. این حرکت در می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که می تواند محدودیت های رسانه های اجتماعی شرکت ها در چگونه آنها پلیس محتوا. Ramona Pringle است که در اینجا و در حال حاضر تکنولوژی نویس. 7:33

زوکربرگ گفت: در بیش از یک مناسبت است که او نمیخواهد Facebook به “داور از حقیقت” هر چند Facebook اعلام کرد در سال گذشته که آن را به عمل در برخی از مبارزات انتخاباتی پست های تشویق رای دهندگان سرکوب و گسترش دهندگان اطلاعات غلط که در زمینه جستجوی حقیقت-بررسی مربوط می شود.

نیز Facebook ممنوع اعلام کرده است برخی از حساب ها و گروه های مربوط به QAnon سیاسی تئوری توطئه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که نقض این سایت نظر توسط coronavirus اطلاعات غلط.

پس از توییتر را به اقدام در مورد صدای جیر جیر در رای گیری توسط ایمیل مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا چالش کشیدن مسئولیت حمایت از پرونده های حقوقی برای چه نوشته شده است بر روی سیستم عامل خود اما معلوم نیست اگر منظور خواهد زنده بماند و به احتمال زیاد دادگاه به چالش بکشد.

شرکت های فن آوری لعنتی این حرکت گفت: این امر سرکوب نوآوری و سخنرانی در اینترنت. حتی ایالات متحده در اتاق بازرگانی است که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از زمان با توجه به سیاست های اقتصادی مشترک خود اعتراض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de