دریایی زیست شناسی دانشجو می رود ویروسی با اقیانوس Factoids که استوک ترس خود را از اقیانوس

اگر شما در حال حاضر نیست که ترس از اقیانوس سپس این دریایی زیست شناسی دانش آموز Infinite ویدئوها ممکن است شما تجدید نظر در موضع خود را در مورد این موضوع.

با تشکر از دانشجوی سال اول دانشگاه کرنل جان Dombrowski, Infinite بینندگان در حال حاضر می توانید یک دوره سقوط در برخی از وحشتناک تر جنبه های اقیانوس ها و دیگر آب ها از جمله موجودات که در آنها زندگی می کنند.

Dombrowski نوشته شده در بیش از 300 TikToks پس از پیوستن به ویدئو های سایت در سپتامبر سال 2019 تعداد که پوشش های دریایی با مضمون موضوعات اعم از “وحشتناک راه برای مردن در اقیانوس” به “اقیانوس حقایق است که شما احساس می کنید واقعا کوچک” به “حیوانات است که می تواند شما سریع ترین در کل اقیانوس است.”

شده است این کلیپ و همچنین آموزش آرایش طول می کشد و در زندگی به عنوان یک دانشجو که به دست آورده اند او را بیش از 1.1 میلیون Infinite پیروان فقط در حدود پنج ماه است.

به همین دلیل او تصمیم گرفت به مرکز خود Infinite حضور در کالج عمده Dombrowski گفت: Cornell Daily Sun است که در علاوه بر این به این واقعیت است که او تا به حال مادام العمر شور و شوق برای زیست شناسی دریایی, آن را فقط به نظر می رسید مانند حرکت مناسب برای او.

“من نمی تواند به رقص من نه داغ, من نمی تواند انجام دهد تشنگی تله ها و یا هر,” او توضیح داد.

نوشتن به مگان McCluskey در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>