ماراتن رای در گسترش پوتین قانون آغاز می شود در میان coronavirus اپیدمی

روس ها در روز پنج شنبه آغاز خواهد شد, ریخته گری, برگه های رای خود را در هفت روز رای اصلاحات فراگیر است که می ت

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

روس ها در روز پنج شنبه آغاز خواهد شد, ریخته گری, برگه های رای خود را در هفت روز رای اصلاحات فراگیر است که می تواند به روشن راه را برای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در کرملین تا 2036 اگر دوباره انتخاب یک ورزش است که منتقدان تماس با یک قانون اساسی کودتا.

رای گیری در حال وقوع است با وجود نگرانی در مخالفت محافل بیش از ایمنی از مردم رای گیری در میان coronavirus همه گیر و نگرانی بیش از رای دهندگان تقلب و نقد است که پوتین, 67, شده است در حال حاضر در قدرت بیش از حد طولانی است.

روسیه coronavirus شمارش رسید گذشته 600,000 موارد در چهارشنبه سوم-بالاترین در جهان با هزاران نفر از عفونت های جدید گزارش هر روز اگر چه مقامات می گویند رمان ویروس است که بر روی افول است.

همه احتیاطی لازم گرفته خواهد شد در رای دادن مقامات می گویند که.

اگر همانطور که انتظار می رود تغییر قانون اساسی مورد تایید پوتین خواهد بود قادر به اجرا به صورت دو پشت به پشت شش سال از نظر خود زمان یکی منقضی می شود در سال 2024.

سابق KGB عمل شده است در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر از سال 1999 است و نه حکومت دوباره در حال اجرا است اما می گوید او گرفته نشده و تصمیم گیری نهایی است.

یک زن کست او در رای گیری روز پنج شنبه در یک مرکز رای دهی در شهر ولادی وستک روسیه در طول هفت روز رای گیری برای اصلاحات در قانون اساسی. (یوری Maltsev/فردا نیوز)

منتقدان بر این باورند که او در نظر دارد برای به قدرت چسبیده مانند سالمندان رهبر اتحاد جماهیر شوروی لئونید برژنف که درگذشت ، دیگران بر این باورند که او در نگه داشتن گزینه های خود را باز کنید بنابراین به عنوان برای تبدیل شدن به یک اردک لنگ جلوتر از 2024 و ممکن است در عین حال هنوز هم دست بر کمر به یک دستچین شده اما در حال حاضر ناشناخته جانشین.

"از آنجا که رئیس جمهور نمی پیدا کردن یک جانشین او منصوب خود گفت:" آندره Kolesnikov یک عضو ارشد در کارنگی مسکو مرکز فکر می کنم تانک.

پشتیبانی شده توسط رسانه های دولتی و رو هیچ تهدید فوری از یک تقسیم اپوزیسیون رای است که در یک بسته نرم افزاری بزرگ از تغییر قانون اساسی است که انتظار می رود برای رفتن پوتین راه با وجود افزایش بیکاری یک coronavirus-اقتصاد کتک و هیچ چشم انداز واقعی از یک شکوفایی اقتصادی در هر زمان به زودی.

بانک مرکزی پیش بینی 4 تا 6 درصد افت تولید ناخالص داخلی در این سال در حالی که صندوق بین المللی پول پروژه 6.6 درصد کاهش است.

"پوتین می کند یک راه آسان برای بهبود اقتصاد است که نگاه راکد قبل از بحران که منجر به بی حال حمایت" گروه اوراسیا یک خطر سیاسی مشاوره گفت: در یک توجه داشته باشید.

"پوتین را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای دیدار با انتظارات عمومی از بهبود اقتصادی."

'شما می توانید تحریم آن'

کارشناسان از دولت ناظر انتخابات VTsIOM باید پیش بینی است که 67 تا 71 درصد از رای دهندگان را تایید تغییر قانون اساسی را به هر حال. کرملین منتقدان می گویند رای بداند آنها ترس خواهد بود تحریف شده است.

سیاستمدار مخالف پوتین از سوی هواداران خود برای تحریم انتخابات.

"رای گیری در اصلاحات غیر قانونی است بی معنی و خطرناک برای سلامت شما" Navalny نوشت: قبل از رای گیری.

"شما می توانید تحریم آن است. که خواهد بود مناسب و صادقانه ترین چیزی که به انجام است."

پوتین گفت: او مشتاق بود به تعطیل حدس و گمان در مورد امکان جانشین برای متوقف کردن دولت دستگاه از پریشان شدن.

پوتین در مراسم رژه روز پیروزی در میدان سرخ در مسکو در روز چهارشنبه. روسیه coronavirus چوب خط حساب کردن تا رسید گذشته 600,000 موارد سومین در جهان است. (سرگئی Guneev از طریق بی بی سی)

"اگر این اتفاق نمی افتد و سپس در حدود دو سال — و من می دانم که این را از تجربه شخصی — ریتم طبیعی از کار در بسیاری از بخش های دولت را جایگزین جستجو برای جانشینان احتمالی," اینترفاکس خبرگزاری اشاره كند.

"ما باید کار را نه به دنبال جانشین," او گفت:.

پوتین تصویب امتیاز است که در 59 درصد با توجه به مستقل ناظر انتخابات Levada که نظرسنجی کرملین گفته است که تمایل به اعتماد. اگر چه بالا توسط بسیاری از کشورها استاندارد آن است که در پایین ترین سطح خود از سال 1999. دولت نظرسنجی قرار داده و محبوبیت خود را در بیش از 60 درصد است.

حزب کمونیست که به طور سنتی با پشتیبانی از پوتین در تمام مسائل عمده آمده است در برابر تغییر قانون اساسی.

گنادی Zyuganov این جانباز رهبر گفته است که پوتین در حال حاضر دارای "قدرت بیشتر از یک تزار فرعون و حزب کمونیست دبیر ترکیب شده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب