نقشه برداری از گسترش شیوع کروناویروس در سراسر ایالات متحده و جهان

Since اولین مورد از COVID-19 شناسایی شد در مرکزی چین در ماه دسامبر این بیماری در سراسر جهان پخش شده است که منجر به شیوع است که سازمان بهداشت جهانی به نام یک بیماری همه گیر. نقشه ها و نمودارهای زیر نشان می دهد میزان گسترش و به روز خواهد شد روزانه با اطلاعات جمع آوری شده از بیش از یک دوجین منابع توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

که در آن COVID-19 گسترش یافته در ایالات متحده آمریکا

تست برای رمان کروناویروس که باعث COVID-19 آهسته بود به رول از در ایالات متحده, اما همانطور که بیشتر و بیشتر آمریکایی ها تست شده آن را تبدیل شدن به روشن است که این بیماری در حال حاضر در حال گسترش در آمریکا آن را در حال حاضر تایید شده است در برخی از سه ده متحده با بزرگترین خوشه در واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک.

که در آن COVID-19 در سراسر جهان گسترش یافته

بیش از 110 کشور و منطقه به نمایندگی از هر گوشه ای از جهان در حال حاضر گزارش حداقل یک مورد از رمان coronavirus. در مجموع در حال حاضر وجود دارد بیش از 110,000 موارد و بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از.

کدام کشور دارای بیشترین COVID-19 موارد ؟

چین همچنان کشور با کروناویروس موارد و مرگ و میر مرتبط با قابل توجه حاشیه. اما در هفته های اخیر چین دیده شده است کمتر و کمتر موارد جدید در هر روز, در حالی که این تعداد در جاهایی مثل ایتالیا, ایران, آلمان, فرانسه و ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>