بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال بازگشایی. اما مشتریان لزوما نشان

Wمرغ کتاب داروخانه در کلمبیا S. C. بازگشایی درهای خود را در 21 آوریل پس از بسته شدن برای هفته ها در آن ملاقات فوری تورم پشتیبانی می کند. “بسیاری از به طور منظم بودند مانند” بله نیاز به کتاب!’ مدیر پاتریشیا اسپارس زمان می گوید. “چند روز اول واقعا خوب است. ما فکر کردم ما باز می گردیم.'”

اما پس از فروش را آهسته به خزیدن. ترافیک پا در کلمبیا است که هنوز هم حداقل با بسیاری ترجیح می دهند یا ماندن در خانه و یا صرفه جویی در پول جیب خود برای هزینه های ضروری در طی چه چیزی می تواند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. در حالی که اسپارس امیدوار فرماندار هنری مک مستر تصمیم به اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی برای باز خواهد سوق دادن او در تلاش کسب و کار رو به جلو آن نکرده تقریبا تاثیر او امیدوار برای: یک روز او افزود: فقط $6.80 به او پول نقد ثبت نام.

“حتی اگر فرماندار موظف است ما می شود من فکر می کنم مردم در حال تصمیم گیری برای خود را” مدیون می گوید.

بیش از گذشته دو هفته فرمانداران در ایالات کارولینای جنوبی و گرجستان تصمیم گرفته اند به ماشه در بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود thrusting کسب و کارهای کوچک به تصمیم گیری های دشوار. در حالی که بسیاری از آنها تصمیم گرفتند به بسته باقی می ماند با توجه به راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci, دیگران, دیدم کمی چاره ای جز باز کردن به عنوان صورتحساب خود را نصب و فدرال خود را چک Protection Program (PPP) برنامه های کاربردی وام باقی مانده نشده.

چند هفته دهانه این نتایج را به طور گسترده ای متنوع. (هنوز هم به سختی سنج بهداشت عمومی اثر این reopenings: COVID-19 موارد در جورجیا و کارولینای جنوبی در حال افزایش است اما به نظر نمی رسد به شتاب.) در حالی که برخی از کسب و کار ارائه شده با پول نقد سریع هجوم و احساس نشاط دیگران در حال غرق شدن به اضطراب بیش ناچیز فروش و امکان طولانی و تلخ جاده پیش رو است. یک مطالعه جدید توسط Fivestars یک پلت فرم بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک, یافت در حالی که فروش در کسب و کارهای کوچک در گرجستان تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا شروع به پریدن کرد 18% آخر هفته ممکن است 7-10 نسبت به آخر هفته قبل از آنها به پایین 63 ٪ در مقایسه با همان آخر هفته سال گذشته است.

“تا زمانی که آنها برخی از نوع خوب تست کنم نمی ببینید که چگونه آن را می توانید تغییر” اسپارس می گوید.

“تولد دوباره”

حداقل یک صنعت شده است افزایش قابل توجهی توسط این گزینه به بازگشایی: سالن. قرنطینه مدل موی تبدیل به یک موضوع بسیار شیفتگی و تمسخر آنلاین با بدترین تلاش رفتن ویروسی. جای تعجب نیست که تقاضا اطراف اولین مغازه ها باز شده است ، در Woodstock Ga., حومه خارج آتلانتا سالن براق شده است به طور کامل رزرو شده پس از بازگشایی سه هفته پیش و نیز رزرو شده برای سه هفته به آینده است.

“مشتریان ما فقط آمدیم به عقب” تیم Timmons فروشگاه را مالک می گوید. “موهای خود را به نظر می رسد وحشتناک است. آن را بلند و آنها رو بد ریشه های, به طوری که آنها در حال گرفتن همه چیز انجام می شود.”

آن را فقط به طور منظم که در آینده: Timmons می گوید که او تا به حال 60 مشتریان جدید خود را در دو روز اول پس از عمل. در حالی که کارکنان خود را که نیمی از آنچه در آن استفاده می شود Timmons برآورد او در 75% درصد از آنچه که او به طور معمول به دلیل مشتریان خود درخواست کار اضافی: رنگ کاهش دائمی, و بیشتر.

“این تقریبا شده مثل یک تولد دوباره پس از آن,” او می گوید. “این یک مکان کاملا جدید با انرژی بهتر.”

میمی بل که صاحب بل باربر شرکت در ساوانا, Ga., مخالف سه هفته پیش در مورد اینکه آیا یا نه برای بازگشایی با توجه به خطرات بهداشتی و همچنین ممکن است واکنش جامعه. زمانی که او دوباره باز در آوریل 27, او در ملاقات با یکی از قابل توجه تلافی جویانه: کسی که به نام پلیس در این ادعا او مطابق با اصول بهداشتی به درستی.

پلیس آمد و رفت بدون حادثه deeming خود را راه اندازی امن و بل شده است به طور کامل رزرو شده پس از آن. او خودش بوده است برش مو در حدود هشت مشتریان و نیاز به فرستادن مردم به دور است که سعی کنید به راه رفتن در سبك را در خیابان. او می گوید: او حتی دو سرویس مشتریان که سفر در خارج از دولت: یکی از کارولینای جنوبی و یکی از فلوریدا. “آنها گفت: آنها نمی تواند کوتاه کردن مو در جایی که بودند و آنها احساس مانند آنها نیاز به یک” او می گوید. “این واقعا بزرگ است.”

بل در خارج از کشور مشتریان دو از بسیاری از کسانی که جریان را به گرجستان به دنبال باز کردن کسب و کار. یک هفته پس از گرجستان بازگشایی اضافی 62,440 بازدید کنندگان وجود دارد وارد روزانه از بیشتر کشورهای اطراف با توجه به تجزیه و تحلیل هوشمند داده های مکان های جمع آوری شده توسط دانشگاه مریلند.

تراشیدن

اما نه همه مغازه ها در حال جمع آوری پاداش از این هجوم. رادنی پندلتون یک هنرمند خال کوبی که صاحب دو گرجستان سرو: منطقه 54 خالکوبی در هتل هفت و نیم دیگر خالکوبی در فرودگاه. قبل از COVID-19 ضربه مغازه ها پر رونق بودند: او در ژانویه و فوریه را شکست قبلی درآمد سوابق.

زمانی که این بیماری همه گیر او را مجبور به بستن پندلتون آغاز شد “خونریزی پول” او می گوید: در حالی که کارکنان خود شدند “زندگی به چک چک و داشتن آن خشن است.” آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال برای او و خود هنرمندان به بازگشایی در آوریل 24, و آنها به سرعت رزرو یک تعداد انگشت شماری از قرار ملاقات. پندلتون می گوید که چند نفر را نشان داد تا خود را صرف تازه محرک چک های جدید تاتو.

اما Pendelton نیست در آینده نزدیک به آنچه او درآمد که قبلا با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات است که کاهش تعداد افرادی که می تواند در مغازه خود هزینه تجهیزات یکبار مصرف و فقدان نسبی منافع مشتری است. “من می خواهم بگویم ما در حال بازگشت به حدود 40% از آنچه ما انجام شد که هنوز هم یک ضربه سخت, درآمد, عاقلانه,” او می گوید. “همه چیز ما با استفاده از تنها با استفاده از همه این هزینه پول است.”

در Cumming., کتی Hines, صاحب Ponce de Leon مرکز موسیقی می گوید کسب و کار خود بود به نصف کاهش دهد زمانی که آنها مجبور به بستن در طول اقامت در خانه سفارش دهید. او می گوید که فروش آهسته بوده است به افزایش پس از بازگشایی: “پا ترافیک است که قطعا در اینجا نیست. و هر کسی که در آینده در آنها در حال خرید در اطراف: آنها می دانند چه می خواهند و آن” او می گوید.

اما او همچنان خوش بینانه در مورد آینده این فروشگاه است که در کسب و کار برای بیش از 50 سال است. “موسیقی لذت بخش به ارمغان می آورد و اجتماعی و شادی” او می گوید. “این رفتن به دور است.”

“روز وحشتناک بوده است”

Lanie لوئیس صاحب دولت استریت شرکت بازرگانی در غرب کلمبیا, S. C. کمتر است خوش مشرب. فروشگاه یک هدیه فروشگاه و هنر & صنایع دستی فروشگاه در یک سرعت در حال رشد بخشی از شهر است. قبل از همه گیر او دستور داده بود $8,000 ارزش خرده ریز و هدایای کوچک برای فروش در آنچه که او می رود به یک خیابان شلوغ نمایشگاه فصل است.

لوئیس افتتاح درب عقب در آوریل 23, اما این نمایشگاه ها هستند و نه بازگشت ترک او نشسته روی جعبه unsold کالا. در حالی که مشتریان به طور منظم خرید چیزهایی برای حمایت از او از زمان به زمان به پا ترافیک وجود ندارد و لوئیس می گوید: او خوش شانس اگر او می شود دو مشتری در روز است. “من تا به حال روز که در آن من تا به حال هیچ چیز در این ثبت نام,” او می گوید.

اسپارس نیز رسیدگی به بیشتر های خالی مغازه در کتاب داروخانه در کلمبیا. “روز وحشتناک بوده است,” او می گوید. “به نظر می رسد مانند مردم تصمیم گرفته اند که در حالی که آنها باید مجوز از فرماندار آنها نمی باید اجازه از علم است.”

آن است که هنوز خیلی زود به بگویید که آیا گرجستان فرماندار برایان کمپ, کارولینای جنوبی, فرماندار هنری مک مستر و دیگر فرمانداران تصمیم درست زمانی که آنها اعلام کرد که دولت خود را در اوایل reopenings. برای برخی از کسب و کارهای کوچک حکم داده اند یک حس کاذب از حالت عادی در زمانی که واقعیت اقتصادی است و جبران ناشدنی تغییر برای بدتر است. برای دیگران آن را ارائه یک حس امید و هدف در زمان تاریک. “زمانی که من شروع به فکر می کنم در مورد سلامت مردم, کاملا, من هنوز نگران” Mimi بل می گوید. “اما من دوست دارم کار من است. زمانی که من دیدن من مشتریان من به عنوان شاد به عنوان من می توانم, من برآورده احساس: احساس من به نام به انجام است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>