On, صبح, مه 6, یک, برزیلی, مادر, خود, خانواده, آماده به ترک پناهگاه آنها بوده است و ماندن در مدت سه ماه در سیوداد خوارز در سراسر مرز, از, El Paso, تگزاس به خود را در مرز به عنوان مورد نیاز است برای کسانی که به دنبال پناهندگی است. دو تن از کودکان معلول جسمی—1-ساله با هیدروسفالی مادرزادی, یک اختلال مغزی و 2 سال است که دچار آسیب مغزی به عنوان یک نتیجه از متولد شدن قبل از موعد مقرر. او می گوید که آنها نیاز فوری و مداوم به مراقبت های پزشکی است که در دسترس نیست در پناهگاه.

بدون ماسک و یا دیگر حفاظت از آنها ساخته شده راه خود را به یک پورت ورودی اتصال جوارز به ال پاسو به صحبت با ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP). این بیماری همه گیر به این معنی است که به جای ملاقات با قاضی او ارائه شده بود با تاخیر در دادگاه تاریخ است.

“ما در حال خواب بر روی زمین با کودکان در یک سالن پس از آن واقعا سخت” مادر می گوید از طریق یک مترجم و خواسته که هویت و مکان خاص و خصوصی نگه داشته شود به عنوان او به نگرانی در مورد ایمنی خانواده.

با توجه به این که این تاخیر می تواند پیامدهای جدی برای کودکان خود را با شرایط بهداشتی و مادر از او پرسید که او و خانواده اش بود معاف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مهاجر حفاظت پروتکل (MPP)—همچنین به عنوان شناخته شده باقی می ماند در مکزیک سیاست و مجاز به ورود به ایالات متحده در حالی که انتظار برای دادگاه. با توجه به CBP را MPP دستورالعمل “آسیب پذیر” پناهجویان شناخته شده “فیزیکی/مسائل مربوط به سلامت روان” باید معاف از سیاست. وکلا برای ارائه مدارک پزشکی و حروف نوشته شده توسط پزشکان آمریکایی که تا به حال بررسی این پرونده است.

“هر دو [را] کودکان در معرض خطر هستند از پیامدهای جدی سلامتی و یا حتی مرگ بدون دسترسی مناسب و پیشرفته مراقبت های پزشکی” نوشته دکتر بانی Arzuaga یکی از پزشکان که بررسی سوابق پزشکی کودکان در نامه ای به CBP دیده شده است. “علاوه بر زندگی در یک پناهگاه شلوغ قرار می دهد این پزشکی شکننده کودکان در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی از بیماری های عفونی از جمله COVID-19.”

در نهایت CBP محروم را درخواست و او و خانواده اش بودند در جوارز پناهگاه در پایان روز. “تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است فقط صبر کنید ، “همه من می توانید انجام دهید این است که فقط دعا می کنم.”

خانواده است که در میان حدود 20,000 پناهجویان با انتظار و موارد زیر MPP برنامه با توجه به برآوردهای اخیر از سوابق معاملاتي دسترسی تهاتری در دانشگاه سیراکوس. متقاضیان پناهندگی که ساخته شده راه خود را به ایالات متحده فرستاده شد به مکزیک بازگشت به صبر برای جلسات دادگاه برای تصمیم گیری در درخواست خود برای پناهندگی. با توجه به COVID-19 MPP جلسات بوده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 8 ژوئن که باعث شده است که بیشتر پرونده ها در دادگاه. بسیاری از کسانی که انتظار همراه مکزیک مرز شمالی با آمریکا نه تنها در صورت تاخیر بلکه در زندگی تنگ و شرایط غیر بهداشتی به طور بالقوه در معرض آنها را به خطر بیشتری از COVID-19. نیز وجود دارد که عدم تست در مکزیک است.

مقامات بهداشت عمومی در هر دو جوارز و Matamoros بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد شرایط برای مهاجران.

در حالی که برزیل مادر تا تاریخ دادگاه بعدی آزمایشی برای جولای 14, 2020, بسیاری از را به حال خود تاریخ را به عقب رانده و حتی بیشتر به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تعلیق تا 2021 در برخی موارد. ال پاسو-بر اساس وکیل تیلور لوی می گوید زمان ملاقات چند تن از متقاضیان پناهندگی که دادگاه تاریخ شده اند تحت فشار قرار دادند تا مارس سال 2021. یکی از ونزوئلا به عنوان مثال آیا تا به حال خود را نهایی مصاحبه پناهندگی در مارس 6. او در حال حاضر به صبر کنید تا مارس 21 2021.

“او بسیار ویران می گوید:” لوی که بیشتر روز می ایستد در Paso del Norte بندر مطلب آماده به صحبت می کنند به پناهجویان به عنوان آنها در حال حاضر خود را به مرز گشت. او نیز فراهم می کند اهدا کالا به آنها از جمله ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست. “او نه لزوما فکر می کنم او به صبر او نمی داند آنچه که او قرار بود انجام دهد.”

در شهر ماتاموروس مکزیک فقط در سراسر مرز از Brownsville, Texas حدود 2,500 پناهجویان در انتظار دادگاه خود تاریخ زندگی یک گل آلود زمین به اندازه دو زمین فوتبال در بانک ها از ریو گراند. در میان آنها پرلا یک پناهجو از نیکاراگوئه که همراه با دختر و نوه شده است و زندگی در این اردوگاه برای نه ماه در حالی که آنها صبر کنید تا پرونده پناهندگی خود را شنیده. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس خود را در دادگاه تاریخ شده است تحت فشار قرار دادند به ماه جولای است. پرلا خواسته نمی شود به شناسایی نام کامل او پس از ابراز نگرانی برای او و خانواده اش را به ایمنی.

خانواده مانند دیگر پناهجویان در اردوگاه صورت بالقوه قرار گرفتن در معرض به کروناویروس که می تواند گسترش مانند آتش سوزی در شرایط تنگ شده. پرلا داروساز بود در نیکاراگوئه قبل از او و خانواده اش خشونت فرار کرد که شکست در دولت از رئیس جمهور دانیل اورتگا که او می گوید منجر به کشته شدن پسر عموی او. او در حال حاضر با این نسخهها کار پزشکی یک سازمان غیر دولتی (NGO) در اردوگاه برای کمک به سعی کنید برای جلوگیری از شیوع COVID-19, اما اگر این ویروس می کند راه خود را به اردوگاه “آن را در دست خدا” او می گوید در اسپانیایی.

دکتر Dairon Elisondo Rojas, یک پزشک از کوبا که در حال انتظار برای او پرونده پناهندگی به شنیده می شود کار کرده است با پرلا و یک تیم داوطلب کارکنان مراقبت های بهداشتی از واکنش جهانی به مدیریت (GRM) پزشکی بین المللی سازمان های غیر دولتی با یک واحد پزشکی در مرکز اردوگاه برای قرار دادن در محل اقدامات حفاظتی سعی کنید برای جلوگیری از شیوع چیزی Elisondo می گوید “نابود” اردوگاه اگر آن را وارد.

“همه این اقدامات ما آمده ایم تا با آنها ایجاد شد در این زمینه از افرادی که در زندگی به سر می برند شرایط افرادی که زندگی می کنند در unhygienic و شرایط غیر بهداشتی” Elisondo زمان می گوید در اسپانیایی. “این که چه چیزی باعث این برنامه منحصر به فرد است.”

هر کس دستور به خواب سر تا پا در چادر که باز هستند و یا منافذ آنها می توانند باز می کنند را محدود می کند قطرات تنفسی آنها در معرض در شب Elisondo می گوید. این تیم ایجاد کرده است یک خط برای مردم به تماس اگر آنها شروع به نمایش علائم و گذشت از ویتامین ها در تلاش برای تقویت سیستم ایمنی بدن. آنها همچنین از نصب 40 اضافی سینک برای شستن دست و در حال ساخت خود ضد عفونی کننده دست.

اما با وجود بهترین تلاش خود را از مارس 12, 19 نفر را با ارائه برخی از ترکیبی از سرفه و تب و خستگی و درد عضلانی, درد شکم—همه علائم COVID-19. بیشتر جدا شده در یک برش کردن بخشی از اردوگاه که در آن آنها دسترسی خود را به حمام راه اندازی. دیگران با جدی تر علائم برداشته شد به هتل. یک مرد برای مثال کسی که اسهال شدید شد و استفراغ و تب داشتند قرار داده شد در یک هتل قرنطینه.

هفده از پناهجویان که تا کنون تکمیل شده خود را قرنطينه و بازگشت به کمپ اما دو نفر که در حال نشان دادن علائم از جمله یک کودک باقی می ماند در انزوا و در انتظار نتایج آزمایش توسط Matamoros مقامات بهداشتی.

در کل پناهجویان نگران هستند برای ایمنی خود را, هلن پری حاد مراقبت پزشک پرستار و مدیر اجرایی GRM می گوید زمان. “اجتماعی فاصله و قرنطینه پناهندگان در شرایطی است که تقریبا غیر ممکن است,” او می گوید. “حمام و سرویس بهداشتی در حال جمعی آشپزخانه جمعی غرق جمعی. پس از آن فوق العاده دشوار است.”

اما بدون دسترسی گسترده به تست آن را غیر ممکن می دانم که اگر این ویروس به طور رسمی وارد شدند. این مقامات بهداشت عمومی که تعیین می کند چه کسی می تواند دریافت COVID-19 آزمون پری می گوید. مقامات تا کنون تست شده و هشت نفر را در اردوگاه و فقط به اشتراک گذاشتن نتایج حاصل از یک نفر که تست برگشتم منفی است. دو نفر که در حال حاضر در انزوا بودند و تست شده توسط مقامات بهداشت عمومی در روز سه شنبه, پری می گوید اما او مطمئن نیستید اگر او را همیشه می دانم که نتایج.

کارشناسان می گویند در سراسر مکزیک COVID-19 مورد تعداد مرگ و میر شده است underreported. مقامات دولتی در مکزیک, Tamaulipas, که در آن Matamoros واقع شده اند گزارش شده 917 COVID-19 نفر از صبح روز پنجشنبه و 56 مرگ و میر. شهر ماتاموروس دارای بالاترین مورد تعداد مرگ و میر در کشور با 205 موارد و 16 و میر به عنوان 14. واقعی مورد و تعداد مرگ می تواند بالاتر مکزیک در رتبه آخر برای تست از همه کشورهایی که عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD). با توجه به OECD مکزیک است که فقط تست 0.6 مردم برای هر 1000 نفر.

“با مکزیک به عنوان با بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان خود را در نظام سلامت خود و سلامت عمومی زیرساخت های بسیار ضعیف” پری می گوید. “برای ما این شده یا ضربه از دست که آیا ما توانسته ایم به بیماران ما تست شده یا نه. اما این امر کاملا من تعجب برای پیدا کردن که مرگ و میر [در شهر ماتاموروس] بسیار بالاتر از آنچه واقعا شناخته شده است.”

به دلیل دلیل عدم محلی COVID-19 تست GRM می گوید آن را آغاز کرده است به استفاده از هزاران نفر از آنتی بادی آزمون حمل و نقل از ایالات متحده برای استفاده به عنوان یک ابزار غربالگری. اگرچه نگرانی گسترده بسیاری از آزمایشات ممکن است ناقص GRM می گوید: این تشخیص سریع تست می تواند کمک به مراقبت های بهداشتی کارگران تعیین اگر کسی بود به طور بالقوه در معرض ویروس. “این توافق ما آمده ایم تا با عمومی وزارت بهداشت در Matamoros” پری می گوید. “بنابراین ما در حال استفاده از آن برای پیش بینی ایمنی و یا به پیش بینی که امن است به بیرون بروید و در مورد،”

علاوه بر این برخی از پناهگاه از جمله یکی در جوارز که در آن مادر از برزیل است ماندن را اجرا قوانین را امتحان کنید و جلوگیری از شیوع. مردم تنها مجاز به ترک اگر آنها یک دادگاه تاریخ — و اگر آنها تصمیم به ترک آنها خطر از دست دادن نقطه خود را در آن پناهگاه.

دیگر جوارز پناهگاه وجود دارد در حدود 20 از آنها شروع به کاهش ظرفیت خود را برای کمک به اجتماعی فاصله لوی می گوید. ترین پناهگاه شده اند پذیرش ساکنان جدید برای چند هفته و تجهیزات حفاظت فردی محدود است.

“پناهگاه فوق العاده اختصاص داده شده از نظر انجام همه چیز را که در قلمرو ممکن است سعی کنید و جلوگیری از سرایت,” او می گوید. “اما آنها هنوز هم بسیار محدود است.”

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im