مدیر عامل خطر برای نزدیک شدن به COVID-19 داستان

در CBC News, ما در حال انجام کارهای متفاوت — بسیار متفاوت — به عنوان ما به شما آخرین اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بررسی این پرسش مهم است که نیاز به پاسخگویی و شما را به داستان ما تمام تلاش خود را به درستی درک.

بسیاری از کارکنان ما در CBC News در حال حاضر کار از راه دور; بسیاری از ما مصاحبه در حال حاضر در حال انجام از طریق ویدئو کنفرانس و ما در جای خود قرار داده پروتکل های دقیق برای هر روزنامه نگار است که نیاز به بیرون رفتن در — هر دو برای ایمنی خود و ایمنی افرادی که ما با آنها صحبت کنید.

در هسته COVID-19 داستان هر چند در حال عمیق اختلال در جامعه و شدید اقدامات صورت گرفته توسط دولت و مقامات در تلاش برای صاف منحنی. قلب تپنده این عجیب و غریب جدید طبیعی است که در بر داشت در خط مقدم جایی که آن دسته از کارگران که مقابله با این ویروس روزانه باید برای کمک به امن نگه داشتن ما: پزشکان و پرستاران اورژانس اولین پاسخ دهندگان خانه سالمندان کارمندان و کارکنان از امکانات دیگر که تهیه کردن به جمعیت های آسیب پذیر.

در این شرایط کار ما به عنوان روزنامه نگاران است که به کسانی که در خطوط مقدم جبهه به شهادت بنابراین شما می توانید از دیدن و شنیدن آنچه که واقعا در رفتن. ما این کار را با دقت آماده سازی برخی از ما با تجربه ترین خبرنگاران به فاش کردن به چالش کشیدن واقعیت روی زمین است.

خبرنگار سوزان Ormiston می شود آماده برای شلیک در شهر نیویورک راه اندازی تمدید میکروفون. (پل-André St Onge Fleurent/CBC)

برای مثال خبرنگار سوزان Ormiston و فیلمساز پل-André St Onge Fleurent (با offsite تولید کننده پشتیبانی از سیلویا تامسون) در زمان ما به شهر نیویورک به بررسی چگونگی یکی از پویا ترین و نمادین شهرستانها تبدیل به یک “زمین صفر” در ایالات متحده و در عین حال دوباره مقابله با مرگ روزانه تعداد در صدها و بیش از تعداد کل کشته شدگان در 9/11 حملات.

سازمان دیده بان سوزان داستان زیر و خواندن قطعه خود را امروز در CBCNews.ca.

نیویورک خیابان های شهر را تا حد زیادی خالی به عنوان آن را همچنان به دست و پنجه نرم کردن با رکورد مرگ عوارض از COVID-19. CBC را سوزان Ormiston به نظر می رسد در چگونه این بیماری همه گیر است تست قدرت از این شهر و ساکنان آن است. 2:54

و ملی میزبان آدرین Arsenault و تصویری تولید Jared توماس (با offsite تولید کننده پشتیبانی از جنیفر Barr) تعبیه شده در این هفته با یک تیم از پزشکان و پرستاران در رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو برای یک فرصت نادر برای نزدیک ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در داخل. بیمارستان طراحی شده بود فقط پس از شیوع سارس از 2002-2003 و ساخته شده در اطراف بهترین شیوه برای مدیریت همه گیر و hazmat شرایط.

چگونه خط مقدم کارکنان آن را انجام دهید ؟ چه اقدامات احتیاطی انجام آنها را ؟ چه شخصی و خطرات آنها مصرف شود ؟ آنچه شما می توانید انتظار می رود اگر شما به بستری? شما می توانید به تماشای آدرین داستان امشب و فردا در ملی. اینجا بیشتر بخوانید.

همیشه وجود دارد برخی از خطر در پیگیری این نوع از داستان اما ما باید مقدار زیادی از تجربه استقرار خبرنگاران به بیشتر مناطق خطرناک. برای COVID-19 تکالیف مانند دو ذکر شده در بالا ما استقرار با همان مراقبت و آمادگی ما را در معرض خطر تکالیف. این شامل:

  • محدود کردن اندازه از خدمه به دو نفر.
  • در نظر گرفتن تنها زمانی که ما باید در این زمینه است.
  • کاهش دنده و از بین بردن استادانه درست شده مصاحبه نمیشود.
  • حمل آنچه ما نیاز داریم در کوله پشتی بنابراین هیچ چیز قرار داده است.
  • سفر در یک وسیله نقلیه — یک نفر در جلو و دیگری در عقب و خودرو تمیز با دقت در هر روز.
  • تیراندازی افراد در خارج از منزل از یک فاصله امن با تمدید میکروفن.
  • با استفاده از ضد عفونی کننده پس از هر امکان قرار گرفتن در معرض مانند پر کردن وسایل نقلیه ما با گاز.
  • با استفاده از ماسک در تمام شرایط که در آن فاصله نمی توان به شدت کنترل می شود. برای آدرین داستان ما را هر PPE از کارکنان بیمارستان.
  • به طور کامل پاک کردن به طور منظم سطوح سخت استفاده می کنیم.
  • تمیز و بهداشتی تجهیزات ما در انتهای ساقه.

آدرین Arsenault انجام مصاحبه با بیمار در تورنتو رودخانه هامبر بیمارستان حفظ یک فاصله امن برای هر دو طرف. (Jared توماس/CBC)

هدایت این نوع از استقرار اصل منافع عمومی. ما همیشه به عنوان چشم و گوش خود را بر روی زمین هنگامی که آن را مهم ترین.

P. S.: لطفا به ما بپیوندید این چهار شنبه, مارس 15 در 7 p. m. و در تمام CBC سیستم عامل به صورت مجازی تاون هال برای علامت گذاری یک ماه پس از COVID-19 تغییر زندگی برای کانادایی ها با فاصله و محدودیت های مسافرتی. CBC اخبار ویژه خواهد شد که توسط هدر Hiscox و ایان Hanomansing با اضافی میزبانی CBC Radio One توسط Piya Chattopadhyay.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>