مرد با پرچم نازی مختل برنی ساندرز’ تجمع

سیاستمداران و عمومی محکوم ظاهر یک پرچم نازی در یک برنی ساندرز رالی. ساندرز گفت: ظاهر یک پرچم صلیب شکسته شد “نفرت انگیز برای دیدن در ایالات متحده است.”

یک مرد حمل پرچم نازی در یک برنی ساندرز کمپین تجمع در آریزونا به خود جلب کرد محکومیت گسترده در روز جمعه. در علاوه بر این به ساندرز خود یهودی آمریکایی گروه و حزب دموکرات رقیب جو بایدن محکوم کرد و این حادثه.

مردی دیده می شد با حمل پرچم صلیب شکسته نماد در یک تجمع در شهر فینیکس, آریزونا, در روز پنج شنبه. او از محل حذف امنیتی.

ساندرز خطاب این حادثه در یکی دیگر از تجمع در روز جمعه.

“من به سادگی می گویند این و من صحبت می کنند نه تنها به عنوان یک یهودی آمریکایی, من فکر می کنم من می توانم صحبت می کنند برای خانواده های برخی از 400,000 سربازان آمریکایی که فوت مبارزه با نازیسم مبارزه با فاشیسم است. این وحشتناک است. آن است که فراتر از نفرت انگیز برای دیدن است که در ایالات متحده آمریکا,” او گفت:.

“فراتر از رنگ پریده”

بایدن که در حال اجرا به حزب دموکرات نامزد در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری را محکوم کرد عمل را با به tweeting “حملات مانند این است که در برابر یک مرد که می تواند اولین یهودی رئیس جمهور منزجر کننده هستند و فراتر از رنگ پریده است.”

ضد افترا لیگ شناسایی معترضان به عنوان یکی از گلندیل, آریزونا. با توجه به عدل او این است که “خود توصیف ‘شیرین کاری فعال” است که مورد آزار و اذیت طیف وسیعی از یهودی و مسلمان سازمان ها و حوادث است.”

یهودیان آمریکایی کمیته همچنین با ارسال یک توییت گفت: نمادهای نازی تا به حال هیچ جایی در امریکا است.

“ما می تواند استدلال می کنند که در مورد نامزد باید Dem نامزدی, اما ضد یهودی عمل می کند هیچ جایی در این دنیا ایم” استیون Slugocki رئیس Maricopa County حزب دموکرات است. “این کاملا شنیع.”

برنی ساندرز ریشه در لهستان که در آن اعضای خانواده کشته شدند توسط نازی ها در طول هولوکاست در جنگ جهانی دوم است. اگر انتخاب او خواهد بود اولین یهودی رئیس جمهور ایالات متحده است.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>