مردی که فیلم برداری Ahmaud Arbery تیراندازی به اتهام قتل

گرجستان که فیلم برداری Ahmaud Arbery است تیراندازی مرگبار دستگیر شد روز شنبه و به اتهام قتل در مرگ او.

گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) گفت: 50 سال پیر ویلیام “Roddie” برایان دستگیر شد به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. هیچ جزئیات دیگری داده شد. این GBI در بیانیه ای گفت که این امر با برگزاری کنفرانس خبری صبح روز جمعه.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از یک پدر و پسر مسلح خود و به دنبال او پس از لکه 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را. بیش از دو ماه قبل از تصویب مقامات گرگوری McMichael و پسرش, تراویس McMichael در اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

Bryan زندگی در همان زیربخش و گوشی های هوشمند تصویری او از کابین وسیله نقلیه خود کمک کرده و هم بزنید یک اعتراض ملی هنگامی که آن را به بیرون درز آنلاین. برایان وکیل, Kevin گاف را بلافاصله بازگشت یک پیام تلفن.

او قبلا اصرار داشت Bryan هیچ نقشی در Arbery مرگ است.

این تصویر از ویدئو ارسال شده در توییتر در مارس 5 و آزار Arbery چپ مبارزه با مشکوک تراویس McMichael. (توییتر/آسوشیتد پرس)

“Roddie Bryan است نه در حال حاضر و هرگز بیش از یک شاهد تیراندازی” گاف در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. “او است نه یک vigilante. Roddie نیست شرکت در کشتار وحشتناک این مرد جوان. آقای Bryan مرتکب هیچ جرم و جنایت و خرس هیچ مسئولیت کیفری در مرگ Ahmaud Arbery.”

این ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن در سمت چپ جاده. یک کامیون پارک شده در جاده ها جلوتر از او. یک مرد سفید پوست است که در داخل وانت تخت دیگری ایستاده است در کنار باز کردن درب سمت راننده.

دونده عبور از جاده به تصویب وانت در سمت مسافر و سپس عبور در جلوی کامیون. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد دونده دست و پنجه نرم کردن با یک مرد در خیابان بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و دونده دیده می شود مشت زدن به مرد. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. دونده staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

گرگوری McMichael چپ و پسرش تراویس به اتهام قتل در Arbery مرگ است. (Glynn شهرستان بازداشتگاه از طریق AP)

گرگوری McMichael بازنشسته سال گذشته پس از بیش از دو دهه به عنوان یک محقق برای دفتر دادستان محلی. به دلیل آن روابط Brunswick قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش از این مورد است. دو خارج دادستان اختصاص داده شده مورد نیز پا به کنار.

این McMichaels بودند دستگیر شدند تا مارس 7, پس از GBI در زمان بیش از تیراندازی تحقیقات از Glynn پلیس شهرستان. به زودی پس از این اداره دخالت اعلام شد, یک Brunswick وکیل با دسترسی به تیراندازی تصویری منتشر شد آن را به یک ایستگاه رادیویی محلی — و به زودی نسخه نشو و نما آنلاین.

این McMichaels باقی می ماند صالحی: در Glynn شهرستان در انتظار اولیه دادگاه و قاضی تصمیم می گیرید که آیا به رایگان آنها را در اوراق قرضه در انتظار محاکمه است. وکلای مدافع برای پدر و مادر باید خواست مردم را به عجله برای قضاوت در این مورد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>