گرجستان دفتر تحقیقات عامل شهادت در روز پنج شنبه که شات Ahmaud Arbery شنیده شد با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در حالی که ایستاده بیش از Arbery بدن.

Arbery 25 ساله غیر مسلح سیاه, مرد درگذشت و در ماه فوریه پس از ضربه در حالی که آهسته دویدن از طریق یک Brunswick, گرجستان, محله. تراویس McMichael پدرش گرگوری McMichael و ویلیام “Roddie” بریان شده به اتهام Arbery قتل. جلسه برگزار شده در روز پنج شنبه بود برای تعیین اینکه آیا شواهد کافی برای نگهداری یک متهم.

گرجستان دفتر تحقیقات عامل ریچارد شماره شهادت دادند که تراویس و گرگوری McMichael بودند در یک کامیون و برایان بود و دیگری زمانی که آنها تعقیب Arbery و جعبه او را در. تراویس McMichael کردم از کامیون برای مقابله با Arbery و او بعدها به پلیس گفت که زمانی که Arbery حاضر به پایین بر روی زمین او را به ضرب گلوله در دفاع از خود. فیلم ضبط شده توسط Bryan نشان می دهد Arbery به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه و یک بار در دست.

این McMichaels دستگیر شدند در مارس 7 و یک هفته بعد شماره گیری گفت: Bryan محققان گفت که قبل از اینکه پلیس وارد صحنه تیراندازی, تراویس McMichael ایستاده بود بیش از Arbery بدن و او را به نام “f—ing n—er.” برایان دستگیر شد, on May 21.

گرگوری McMichael که ادعا کرده به آنها فکر Arbery بود سرقت مظنون پلیس گفت “او نمی دانم اگر آقای Arbery به سرقت رفته بود هر چیزی یا نه اما او تا به حال یک احساس دل و روده,” شماره شهادت دادند. او همچنین گفت: محققان حداقل دو نژادی تهمت در پیام تراویس McMichaels’ تلفن و پلیس فیلم نشان داد مؤتلفه flag sticker در کامیون خود را toolbox. در پایان این جلسه قاضی دادگاه قاضی والاس Harrell یافت می شود وجود دارد این است که شواهد کافی برای موارد برای ادامه در برابر هر سه متهم. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر