مالت می گوید این را حفظ خواهد کرد 57 مهاجران در یک کشتی لنگر انداخته در دریا تا زمانی که اتحادیه اروپا می تواند rehouse آنها. این کشور جزیره ای کرده است که شکستن قوانین بین المللی با بازگشت پناهجویان به لیبی.

مالت را حفظ خواهد کرد 57 نجات مهاجران در یک کشتی در خارج از آبهای سرزمینی تا زمانی که اتحادیه اروپا می تواند آنها نقل مکان نخست وزیر رابرت Abela گفت: در روز جمعه همان روز او اعتراف کرد که گروه دوم از پناهجویان شده بود در بازگشت به لیبی به طور بالقوه شکستن قوانین بین المللی.

57 مهاجران برداشت شد در دریا در اوایل این هفته در داخل مالت را جستجو و نجات در منطقه توسط یک ماهیگیری تجاری قایق اجاره توسط دولت مالت به انتخاب کنید تا متقاضیان پناهندگی.

مردان شد و سپس با انتقال به یک کشتی که به طور معمول مورد استفاده برای گردشگری بندر cruises. Abela گفت: اتحادیه اروپا موافقت کرده بود برای پوشش هزینه های این عملیات تا زمانی که تصمیم گیری کرده و به عنوان به که در آن افراد باید بروید.

ادامه مطلب: مالت نادیده تماس پریشانی از مهاجران در دریا: NGO

مالت مرتکب به پورت بسته

“این است که مالت را مشکل اگر چه ما انجام می دهند بیش از این است که انتظار از ما” Abela گفت: در یک کنفرانس خبری. “دیگر عضو اتحادیه اروپا باید شانه از بار بیش از حد. مالت و ایتالیا نمی تواند به سمت چپ به تنهایی.”

“ما بسته شده و ما در بنادر و فرودگاه به مسافران کروز و گردشگران و آن را به پس از آن اجازه دهید مهاجران در گفت با اشاره به اقدامات صورت گرفته از ماه مارس در نظر گرفته شده برای توقف گسترش coronavirus.

“صدها هزار نفر” از مردم در لیبی می خواهید به عبور از دریای مدیترانه به ایتالیا و مالت” Abela گفت. “ما خواهد بود با شرکت در تعهد ما نیست برای باز کردن پورت ما.”

Maltese Prime Minister Robert Abela (picture-alliance/Xinhua/J. Borg)

ورود مهاجران در مالت باید رسید در سال 2020 با حدود 1500 نفر وارد همانطور که از اوایل ماه مارس در مقایسه با مجموع 3400 در سال 2019.

پس از شیوع کروناویروس, مالت, استخدام خصوصی عروق به رهگیری مهاجران بالقوه قبل از آنها می تواند رسیدن به این جزیره در کشور است.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران مانع مدیترانه نجات

پنج کشته و هفت گم شده

Abela همچنین بستری برای اولین بار در روز جمعه که مالت و بازگشت به حال گروه دیگری از مهاجران به لیبی در ماه آوریل است.

اعلام شد اولین تایید رسمی از این عملیات قبلا گزارش شده تنها توسط رسانه ها که پیشنهاد کرده بود که انجام این کار شکست قوانین بین المللی.

او به خبرنگاران گفت که در 14 آوریل خود را به دولت ارسال یک قایق خصوصی به نجات افراد گروه شناور در دریا. قایق و سپس بازگشت آنها به لیبی خود را به نقطه خروج.

سازمان بین المللی مهاجرت که قبلا تایید کرد که 51 نفر در بازگشت به لیبی در این مثال. قایق شده بود شناور برای روز پس از ایتالیا و مالت مطلب. پنج کشته شدند در میان بازماندگان و هفت نفر گم شده است.

نخست وزیر گفت که این عملیات تا به حال شکسته نشده قانون این ادعا که مردم در غیر این صورت باید درگذشت.

“اتحادیه اروپا آژانس مرزی Frontex هواپیما فقط پرواز در بالای سر نگه داشته و در رفتن” او گفت:. “این نه یک مقاومت مواجه. این بود که ما صرفه جویی در زندگی می کند.”

بازگشت پناهجویان به جایی که آنها در صورت آزار و اذیت — شناخته شده به عنوان اجبار است — غیر قانونی تحت قوانین بین المللی. دادگاه اروپایی حقوق بشر قبلا مسدود مالت از ارسال قایق حامل مهاجران بازگشت به لیبی.

Abela استدلال کرد که بازگشت تشکیل نجات و اندازه گیری به عنوان مالت پورت ها بسته به علت coronavirus. قوانین بین المللی اجازه می دهد متحده به استفاده از دارایی های خصوصی مانند قایق های ماهیگیری به انجام دریا نجات, او گفت:.

kp/mm (dpa رویترز)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im