Malala Yousafzai, برنده جایزه نوبل شات برای دنبال کردن آموزش و پرورش فارغ التحصیلان دانشگاه آکسفورد

(لندن) — ماموریت انجام شد.

ملاله یوسف زی ، دختر نوجوان پاکستانی به ضرب گلوله توسط طالبان برای جسارت به می خواهید یک آموزش و پرورش را تکمیل کرده است مدرک در دانشگاه آکسفورد.

2014, نوبل صلح, برنده جایزه در حال حاضر 22 ارسال شده تصاویر در توییتر از جشن اوایل جمعه پس از اتمام تحصیل در رشته فلسفه و سیاست و اقتصاد. حقوق بشر مبارز تحت پوشش در برف در یک تصویر و احاطه شده توسط خانواده اش در یکی دیگر از.

“سخت به ابراز شادی و قدردانی در حال حاضر به عنوان من به پایان من, فلسفه سیاست و اقتصاد مدرک در آکسفورد” او هنوز توییتی. “من نمی دانم چه پیش رو است. در حال حاضر از آن خواهد شد Netflix خواندن و خواب است.”

این نقطه عطف بود-به دست آورده است. یوسفزی هدف قرار داده بود توسط طالبان برای او بی امان در اعتراض به عقب تفسیر از اسلام است که محدودیت امکان دسترسی دختران به آموزش و پرورش است. او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که از بازگشت به خانه از مدرسه در پاکستان منظره دره سوات در سال 2012.

او در سفر خود به زبان انگلیسی در شهر بیرمنگام برای درمان پزشکی و خانواده او در نهایت او پیوست. او رفت و برگشت به مدرسه به عنوان به زودی به عنوان او می تواند نگه داشته اما مبارزه برای حق آموزش و پرورش برای دیگران.

خوراک توییتر گرفتگی شد با ابراز حسن نیت از جمله یکی از ناسا فضانورد Anne McClain که مطالعه در انگلستان است.

“تبریک فارغ التحصیلی خود را @ملاله!” McClain توییتی. “برای بسیاری از آموزش عالی است که در شروع از چیزهای بزرگ است. برای شما چیزهای زیادی قبل از آن, و من فقط می توانید تصور کنید حتی بیشتر آنهایی که به دنبال. جهان خوش شانس است که شما بر روی آن.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>