وجود دارد هیچ انکار در زندگی ما عمیقا حزبی بار و یک نظرسنجی جدید از نیوهمپشایر نمونه ای از این تقسیم. نتایج آن می گویند اکثریت دموکرات نیوهمپشایر گفت: آنها می خواهم به جای “یک غول حملات شهاب سنگ زمين خاموش تمام زندگی انسان” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات مجدد. اوه.

نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه ماساچوست لوول بین Jan. 28 Jan. 31, 2020. آنلاین نظرسنجی سازمان نظرسنجی YouGov داده مجموعه ای از 400 به احتمال زیاد نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه رای دهندگان با یک حاشیه خطا از 6.4 درصد.

منتشر شده در دوشنبه این نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد نظر خود را از رئیس جمهور. نود و پنج درصد احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان نشان داد آنها مخالف این کار ناروا را انجام می دهند. و وقتی پرسیده شد که از نتایج آنها ترجیح می دهند در Nov. 3, 2020, “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات مجدد” یا “غول حملات شهاب سنگ زمين خاموش تمام زندگی انسان” 62% انتخاب شهاب.

این نظرسنجی در بر داشت که اولویت برای نهایی دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد است “باز:” 23 درصد از احتمال رای دهندگان به حمایت ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز 22% پشتیبانی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و 19% پشتیبانی ماساچوست ایالت الیزابت وارن در حاشیه خطا. این نظرسنجی به این نتیجه رسیدند مسابقه است “؛” آن را نیز در بر داشت که بخش بزرگی از احتمال رای دهندگان گفت: آنها هنوز هم ممکن است ذهن خود را تغییر دهید.

ما باید منتظر بمانید تا ماه نوامبر به قطعی ببینید چه اتفاقی می افتد.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de