عمده زمین لرزه بین کوبا و جامائیکا اما بدون آسیب گزارش

قدرتمند قدر 7.7 زلزله زده جنوب کوبا و غرب جامائیکا در سهشنبه, اما وجود دارد هیچ گزارشی از تلفات و یا آسیب های سنگین.

آن را محور 139 کیلومتری شمال غربی مونتگوبی, جامائیکا و 140 کیلومتری غرب-جنوب غربی نیقورو, کوبا, با توجه به U. s. Geological Survey (USGS). این آمار در 2:10 p. m. و و مرکز بود که نسبتا کم عمق 10 کیلومتری زیر سطح.

بین المللی سونامی اطلاعات مرکز در ابتدا هشدار داد که “خطرناک سونامی امواج” شد و ممکن است در 300 کیلومتر از مرکز.

آژانس بعد از آن گفت که سونامی تهدید کرده بود به تصویب رسید.

این جزایر کیمن شد لرزاند توسط چندین پس لرزه قوی است که به دنبال آن در منطقه از جمله یکی در اندازه گیری بزرگی 6.1. آب قطع شد به خیلی از جزیره گراند کیمن و مدارس لغو شد برای شنبه.

دکتر انریکه Arango آریاس, سر کوبا را ملی لرزه نگاری خدمات و گفت: رسانه های دولتی وجود داشته است هیچ آسیب جدی و یا صدمات گزارش شده است.

رژیم صهیونیستی. کارلوس Joaquin گونزالس از مکزیک, Quintana Roo است که به Cancun Tulum و محبوب دیگر استراحتگاه های ساحلی گفت: این زلزله احساس شد در چند بخش کم ارتفاع کارائیب دولت اما هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب. مکزیک خدمات ملی لرزه گزارش داد که این زمین لرزه احساس شد در پنج کشور از جمله به عنوان دور به عنوان وراکروز در این کشور در سواحل خلیج فارس.

زلزله احساس می شود می تواند به شدت در سانتیاگو بزرگترین کنون-شرقی کوبا شهرستان گفت: Belkis Guerrero, که با این نسخهها کار در یک کاتولیک مرکز فرهنگی در مرکز سانتیاگو.

“همه ما نشسته و ما احساس صندلی حرکت می کند,” او گفت:. “ما شنیده سر و صدا همه چیز در حال حرکت در اطراف.”

او گفت: وجود دارد هیچ آشکار آسیب در قلب استعمار شهرستان.

“این احساس بسیار قوی, اما آن را به نظر نمی آید مانند هر چیز اتفاق افتاده است,” او گفت: آسوشیتد پرس.

مثل یک کامیون کمپرسی بزرگ’

این زمین لرزه نیز احساس کمی دورتر در شرق ایالات متحده در پایگاه نیروی دریایی در خلیج گوانتانامو در جنوب شرقی سواحل کوبا. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب گفت: J. اورتون یک سخنگو برای نصب که در مجموع جمعیت حدود 6000.

چند فلوریدای جنوبی ساختمان در حال تخلیه به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به شهرستان میامی, میامی-Dade و مقامات شهرستان. هیچ آسیب و یا بسته شدن جاده گزارش شده است. بدون لرزش احساس شد در Hard Rock ورزشگاه در باغ میامی برگزار خواهد شد سوپر باول در روز یکشنبه.

در جزایر کیمن زلزله چپ جاده های ترک خورده و آنچه به نظر می رسد فاضلاب ریختن از cracked برق. وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ و میر و صدمات یا آسیب شدید گفت: Kevin مورالس, editor-in-chief از کیمن قطب نما ،

جزایر ببینید تا چند زمین لرزه که newsroom کارکنان متعجب و متحیر بودند که این آمار گفت.

“آن را فقط مانند یک کامیون کمپرسی بزرگ شد نورد گذشته” مورالس گفت. “سپس آن را ادامه داد و بیشتر شدید.”

مردم در حال اجرا ‘یکهو’

CBC ساسکاچوان فیونا Odlum که در تعطیلات در گرند کیمن گفت که او نشسته بود در یک پارک کامیون که از آن آغاز شده تاب عقب و جلو. مردم شروع به در حال اجرا “یکهو” او گفت: CBC News Network و او را دیدم آب آمدن از کوره را پوشش می دهد.

“حتی پس از تکان دادن و تکان دادن متوقف شد, شما هنوز هم آن را احساس,” او گفت:.

حدود چهار کشتی کروز در گرند کیمن بندر, او گفت:, و هزاران نفر از مسافران به صف شدند تا در اسکله به عقب بر گردیم در هیئت مدیره.

دکتر Stenette دیویس یک روانپزشک در یک جزایر کیمن بیمارستان نیز گفت: او را دیدم کوره را پوشش می دهد دمیده شده توسط نیروی زلزله و فاضلاب انفجار به خیابان ولی هیچ آسیب جدی تر.

کلود Diedrick و 71 که صاحب یک شمشیربازی کسب و کار در مونتگوبی, گفت که او با نشستن در وسیله نقلیه خود را به خواندن زمانی که زمین شروع به لرزش.

“این احساس به من مانند من بر روی یک پل و مانند دو سه تا کامیون های سنگین و پلی تاب بود اما وجود دارد هیچ کامیون,” او گفت:.

او گفت که او تا به حال دیده بدون آسیب در اطراف خانه اش در شمال جامائیکا.

USGS در ابتدا گزارش شده قدر در 7.3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر