ماداگاسکار کشتی اثبات نشده گیاهی برای درمان COVID-19 به چند کشورهای آفریقایی

ماداگاسکار قرار دادن آن خود را اعلام گیاهی “درمان” برای COVID-19 فروش و چند کشور در آفریقا در حال حاضر قرار دادن سفارشات برای خرید با وجود هشدارهای از سازمان بهداشت جهانی است که اثر بخشی آن اثبات نشده است.

ماه گذشته رئیس جمهور Andry Rajoelina راه اندازی درمان در یک کنفرانس خبری نوشیدن از sleekly مارک بطری پر از مایع کهربایی است که او گفت: در حال حاضر درمان دو نفر است.

روز جمعه تانزانیا هیئت وارد در ماداگاسکار خود را به جمع آوری محموله.

تونیک مبتنی بر گیاه Artemisia annua که ضد مالاریا خواص دستخوش نیست هر سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده علمی تست. در حالی که Rajoelina extolled فضائل آن این که هشدار آن نیاز به آزمایش می شود برای اثر بخشی و عوارض جانبی.

ماداگاسکار بوده و به دور از هزاران بطری COVID-19 آلی توسعه یافته توسط دولت اجرا ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی.

یک عکس گرفته شده در مارس در Agroscope فدرال صلاحیت مرکز تحقیقات کشاورزی کونته در سوئیس نشان می دهد جوان Artemisia annua گیاهان که رئیس جمهور ماداگاسکار رسما تبلیغ به عنوان یک محلی داروی گیاهی برای جلوگیری و درمان این رمان coronavirus. وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را. (Fabrice Coffrini/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تانزانیا گینه استوایی, جمهوری آفریقای مرکزی, جمهوری کنگو, جمهوری دموکراتیک کنگو و لیبریا و گینه بیسائو که همه در حال حاضر دریافت هزاران دوز COVID-19 آلی رایگان.

یک مشاور حقوقی در دفتر رئيس جمهور ازفتنه که ماداگاسکار را در حال حاضر شروع به فروش درمان که در داخل کشور می تواند برای خریداری حدود 40 سنت ما در هر بطری.

“این درمان می تواند قرار داده در بازار” ماری میشل Sahondrarimalala مدیر حقوقی مطالعات در انتخابات ریاست جمهوری گفت: رادیو فردا در مصاحبه ای در روز چهارشنبه. “ماداگاسکار در حال حاضر دریافت سفارشات از مقامات دولتی در کشورهای دیگر بلکه از خصوصی افراد است.”

سران دیگر کشورهای آفریقایی گفت: آنها با قرار دادن دستور.

که هرزه نگران از امنیت کاذب

جدا از ترکیبات استخراج شده از گياه موثر در مالاریا مواد مخدر که اشاره کرد اما این گیاه خود به خود درمان نمی مالاریا.

که آفریقا سر Matshidiso Moeti گفت که او نگران بود افرادی که نوشیدن این محصول ممکن است احساس آنها سیستم ایمنی به COVID-19 و تعامل در رفتار مخاطره آمیز.

“ما نگران آن است که شعار این محصول به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ممکن است پس از آن مردم احساس امن” او گفت:.

سازمان دیده بان | Coronavirus یک تهدید جدید در محاصره کشورهای آفریقایی:

COVID-19 وارد آفریقا بعد از در بسیاری از جهان و تا کنون آن را تا به حال کمتر تاثیر وحشتناک, اما در سراسر این قاره افراد نگران در مورد آنچه که می تواند در آینده است. 2:02

گینه بیسائو را دریافت کرده است بیش از 16,000 دوز آن است که توزیع به 14 دیگر غرب آفریقا. لیبریا معاون وزیر اطلاعات یوجین Farghon گفت: این هفته هیچ برنامه ای برای تست درمان قبل از توزیع.

“از آن استفاده می شود توسط Liberians و کار استفاده می شود Liberians,” او گفت:, و اشاره کرد که تا به حال تست نکرده محبوب دیگر داروهای محلی. “ماداگاسکار است که در یک کشور آفریقایی … بنابراین ما خواهد شد ادامه به عنوان یک کشور آفریقایی و ادامه خواهد داد به استفاده از گیاهان آفریقایی.”

سازمان دیده بان | بیماری همه گیر به ارمغان می آورد از فروشندگان مشکوک ادعا می کند:

اطلاعات غلط در مورد به اصطلاح درمان معجزه برای COVID-19 پخش آنلاین. شما واقعا می تواند خرید راه خود را به بهتر سیستم ایمنی بدن? ما از یک متخصص: UBC استاد برنی گرت که مطالعات فریب در بهداشت و درمان از جمله طب جایگزین. 5:27

روز ماداگاسکار تا به حال در مجموع 225 تایید coronavirus موارد 98 بهبود و هیچ مرگ و میر.

اتحادیه آفریقا (AU) گفت: در روز دوشنبه که آن را تلاش برای به دست آوردن ماداگاسکار اطلاعات فنی در درمان و تصویب خواهد که به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای ارزیابی است.

“این نقد و بررسی خواهد شد و بر اساس جهانی فنی و هنجارهای اخلاقی برای جلب لازم شواهد علمی ،” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>