میسی بسته آن دفتر مرکزی شرکت در سینسیناتی در میان عظیم بازسازی برای خرید آنلاین عصر

(CINCINNATI) — macy’s بسته شد و دفتر مرکزی شرکت در شهر سینسیناتی به عنوان بخشی از طرح خود برای شاتر در حدود یک پنجم از آن مکان های خرده فروشی در سراسر کشور.

غول خرده فروشی این هفته اعلام کرد عمده بازسازی که شامل حذف از 2000 شرکت ها مشاغل و بسته شدن فروشگاه 125 در سه سال آینده.

میسی گفت که اکثریت آن را حدود 500 کارمند در اوهایو ستاد خواهد بود نقل مکان به اسپرینگدیل. این شرکت اضافه خواهد شد یکی دیگر از 600 شغل جدید در ماسون, که در آن این عمل یک مرکز تماس که در حال رشد است به دلیل بسته شدن در آریزونا.

“ما تمرکز منابع ما در قطعات سالم از کسب و کار ما به طور مستقیم به آدرس ناسالم بخش هایی از کسب و کار و کاوش جریان درآمد جدید” مدیر عامل جفری Gennette گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

میسی شده است کاهش تعهد خود را در سینسیناتی در طول چند سال گذشته با آن در مرکز شهر بسته شدن فروشگاه در سال 2018 و فروشگاه در نرتهگت بازار انتظار به پایان ماه مارس است.

Cincinnati معاون شهردار کریستوفر Smitherman برآورد میسی ستاد از دست دادن هزینه این شهرستان حدود 50.000 دلار در درآمد سالانه مالیات بر درآمد.

“این خروج در حالی که ناامید کننده است که نشان دهنده یک تغییر صنعت خرده فروشی و چگونه آنها باید وفق” Smitherman گفت. “آن را نمی خواهد متوقف شهر ما ادامه رشد.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر