میسی اعلام کرد طرح بلند پروازانه برای بازگشایی 775 فروشگاه در 6 تا 8 هفته

بیش از یک ماه پس از تمام فروشگاه های خود را بسته بودند با توجه به کروناویروس همه گیر میسی روز پنجشنبه اعلام کرد این شرکت قصد دارد در بازگشایی هر یک در عرض شش تا هشت هفته.

میسی یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در ایالات متحده و هدف این است که برای بازگشایی 775 macy’s, Bloomingdale و Bluemercury فروشگاه. این شرکت گفته است که تنها بازگشایی در مناطق که در آن دولت و دولت های محلی باید برداشته محدودیت های غیر ضروری کسب و کار است و انتظار می رود برای باز کردن 68 فروشگاه در گرجستان, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس در روز دوشنبه.

میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: این شرکت انتظار دارد این بازگشایی فروشگاه در ابتدا را در 15 تا 20 درصد از معمول خود را کسب و کار را “به آرامی ساخت” از آنجا که نیویورک تایمز گزارش. سوال بزرگ این است که آیا خریداران را نشان می دهد. “خواهیم دید که چگونه آنها پاسخ دهند و بر اساس آن ما می شود خیلی دقیق,” او گفت:. “من می خواهم به دانستن خیلی بیشتر از سه شنبه هفته آینده.” Gennette همچنین گفت مارس فروش شد “قوی تر از ما انتظار می رود” اما میسی نمی تواند رسیدگی به تمام فروشگاه های خود را بسته برای یک دوره طولانی از زمان.

وجود خواهد داشت اجتماعی فاصله دستورالعمل در فروشگاه ها و کارکنان را مجبور به پوشیدن ماسک. زیبایی شمارنده نمی خواهد بود قادر به ارائه مشاوره و یا تست کردن و تعداد محدودی از اتاق پرو باز خواهد شد. حداقل به طور موقت وجود خواهد داشت بدون سینه بند و اتصالات و یا تغییر و یا سوراخ کردن گوش, خدمات و خریداران را به استفاده از ضد عفونی کننده دست از تلاش بر طلا و جواهر و یا به تماشای.

میسی است furloughed 123,000 کارکنان در میان همه گیر. استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه گفت: این بار برخی از اعضای اتحادیه “کار کرده میسی برای سه یا چهار دهه و آن را در زندگی خود خواهد شد که در خط قرار داده. ما خواسته اند برای اطلاعات در مورد چگونه آنها قصد دارند برای حفاظت از کارکنان خود را و آنها به ما ارائه با هیچ کدام. من stupefied با رفتار خود.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>