Lysol هشدار به تزریق محصولات خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد ایده در جلسه

(واشنگتن) — شرکت مادر Lysol و دیگر مواد ضد عفونی کننده جمعه هشدار داد که محصولات خود نباید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک داخلی برای درمان coronavirus پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر در مورد چشم انداز در کاخ سفید جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اشاره کرد که محققان به دنبال شدند در اثر مواد ضد عفونی کننده بر روی ویروس و تعجب با صدای بلند اگر آنها می تواند تزریق به مردم گفت: ویروس “نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

که باعث شد یک هشدار قوی از ساز مواد ضد عفونی کننده Lysol و Dettol که گفت این بود صدور بیانیه ای برای مبارزه با “اخیر حدس و گمان است.”

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر) گفت:” این بیانیه از Reckitt Benckiser.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب صحبت کردن چشم انداز جدید برای درمان و ارائه گلگون جدول زمانی برای توسعه یک واکسن به عنوان او را تشویق می کند متحده به حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را.

روز پنج شنبه کاخ سفید نیز تن به تن “در حال ظهور” پژوهش در منافع حاصل از نور خورشید و رطوبت در کاهش خطر coronavirus.

مطالعات گذشته را پیدا کرده اند شواهد خوبی است که درجه حرارت گرمتر و رطوبت بالاتر از بهار و تابستان کمک خواهد کرد tamp کردن گسترش ویروس.

اما ویلیام برایان از وزارت امنیت داخلی گفت: در جلسه روز شنبه که وجود دارد “در حال ظهور نتایج” از تحقیقات جدید نشان می دهد که نور خورشیدی دارای اثر قوی در کشتن ویروس بر روی سطوح و در هوا. او گفت: دانشمندان دیده می شود یک اثر مشابه بالاتر از درجه حرارت و رطوبت. یک biocontainment آزمایشگاه در مریلند با انجام آزمایش بر روی این ویروس از ماه فوریه برایان گفت.

“این ویروس در حال مرگ است در یک مقدار سریع تر سرعت فقط از قرار گرفتن در معرض دماهای بالاتر و فقط از قرار گرفتن در معرض رطوبت” برایان گفت.

تهمت بود پرسید: اگر آن را خطرناک به مردم فکر می کنم آنها خواهد بود امن با بیرون رفتن در گرما با توجه به این که بسیاری از مردم فوت کرده اند در فلوریدا.

“من امیدوارم که مردم لذت بردن از خورشید است. و اگر آن را به یک ضربه بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد و اضافه کرد: “این فقط یک پیشنهاد از درخشان آزمایشگاه بسیار بسیار هوشمند شاید درخشان است.”

“من اینجا هستم تا به حال ایده های, از آنجا که ما ایده ها را می خواهید به خلاص شدن از شر این چیز. و اگر حرارت خوب است و اگر نور خورشید خوب است که یک چیز بزرگ تا آنجا که من نگران هستم” رئیس جمهور گفت:.

برایان تاکید کرد که در حال ظهور نتایج حاصل از نور و گرما مطالعات آیا جایگزین های اجتماعی فاصله گرفت.

پیشتر در ماه های علمی مشاوران گفت: کاخ سفید وجود ندارد و شواهد خوب و در عین حال که گرما و رطوبت تابستان را در مهار این ویروس بدون ادامه داد: بهداشت عمومی اقدامات است.

محققان تشکیل شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی پزشکی تجزیه و تحلیل مطالعات انجام شده تا کنون برای تست ویروس بقا در شرايط مختلف در شرایط آزمایشگاهی و همچنین پیگیری از کجا و چگونه COVID-19 گسترش یافته است.

“با توجه به اینکه کشور در حال حاضر در ‘تابستان’ شرایط آب و هوایی مانند استرالیا و ایران در حال تجربه سریع ویروس گسترش کاهش موارد با افزایش رطوبت و دما در جای دیگر نباید فرض” محققان نوشت: پیشتر در ماه آوریل در پاسخ به پرسش از کاخ سفید از علم و تکنولوژی.

در این گزارش ذکر شده جهانی عدم ایمنی نسبت به ویروس های جدید و به این نتیجه رسیدند: “اگر وجود دارد یک اثر دما و رطوبت در انتقال آن ممکن است به عنوان آشکار به عنوان با دیگر ویروس های تنفسی که برای آن وجود دارد که حداقل برخی از موجود جزئی ایمنی است.”

آنها اشاره کرد که در طول 10 قبلی آنفولانزا بیماری های همه گیر و صرف نظر از آنچه که فصل آنها آغاز شده و همه تا به حال یک قله موج دوم حدود شش ماه پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

در ماه مارس Dr. Michael Ryan سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس. گفت: “ما باید فرض کنیم که این ویروس را ادامه خواهد داد باید از این ظرفیت برای گسترش و آن را به یک امید کاذب به می گویند بله, آن را فقط ناپدید می شوند در فصل تابستان مانند آنفلوانزا است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>