Lyft میسازد خاموش 17 درصد از نیروی کار خود را به عنوان Uber گزارش نظر انجام همان

مارک زوکربرگ و پریسیلا چان سازمان خیریه اختصاص 13.6 میلیون دلار به شکل از چگونه COVID-19 در حال گسترش است در

توسط PATRIS-FUN در 10 اردیبهشت 1399

مارک زوکربرگ و پریسیلا چان سازمان خیریه اختصاص 13.6 میلیون دلار به شکل از چگونه COVID-19 در حال گسترش است در اطراف سان فرانسیسکو و هنگامی که آن را امن برای بازگشایی شده است.

از Facebook موسس و همسرش, یک متخصص اطفال راه اندازی چان زوکربرگ ابتکار در سال 2015 اختصاص این شرکت برای درمان, پیشگیری و مدیریت بیماری در سراسر جهان است. ابتکار تاسیس چان زوکربرگ Biohub و آن را همراه با دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو انجام خواهد شد دو آنتی بادی مطالعات با استفاده از بودجه زوکربرگ چهارشنبه اعلام کرد.

برای اولین بار از این دو مطالعه را ثبت نام 4,000 ساکنان منطقه خلیج به یک برنامه که در آن آنها می شود آزمایش ماهانه برای هر دو COVID-19 و آنتی بادی نشان می دهد که آنها تا به حال این بیماری در گذشته است. آن را اجرا کنید از آوریل تا دسامبر و بررسی که در آن جدید کروناویروس موارد از آمدن و در نهایت به هدف اطلاع رسانی امن بازگشایی این منطقه است.

مطالعه دوم را ثبت نام 3,500 خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در یک هفتگی آنتی بادی برنامه تست برای تعیین چگونه به سرعت پرستاران و پزشکان آلوده. آن را همچنین نگاه کنید اگر آنتی بادی کارگران توسعه پس از بهبودی نگه داشتن آنها را از ابتلا به بیماری دوباره و اگر پس برای چه مدت.

هر دو مطالعه به منظور یادگیری بیشتر در مورد چگونه به آن را حذف سفر در منطقه خلیج, اما آنها می تواند در سراسر جهان پیامدهای توسط بدانند چگونه این ویروس گسترش می یابد و اگر آن آنتی بادی می تواند به حفاظت از مردم از بیشتر عفونت است. کاترین Krawczyktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de