لوکزامبورگ باعث می شود حمل و نقل عمومی رایگان

لوکزامبورگ تبدیل به اولین کشور در جهان برای ارائه حمل و نقل عمومی به صورت رایگان. کوچک اتحادیه اروپا hub با هدف افزایش تراموا و قطار و اتوبوس استفاده و خود را خلاص از ترافیک مقصر مسافران با استفاده از خودروهای شخصی.

لوکزامبورگ وزیر حمل و نقل فرانسوا Bausch مورد ستایش قرار داد یک “روز بزرگ” برای دوک بزرگ به عنوان آن را برای اولین بار در کشور بر روی زمین به حمل و نقل عمومی بلیط رایگان.

کوچک اما ثروتمند ملت معرفی رایگان حمل و نقل عمومی در تلاش برای “ایجاد انگیزه” ساکنان و 214,000 روزانه مسافران خارجی — برای تغییر رفتار خود را در منطقه پر از تپه wedged بین آلمان و بلژیک و فرانسه است.

سوار بر اتوبوس و قطار و تراموا در حال حاضر رایگان و در روزهای شنبه اما همه اتهامات در حال حاضر شده است اوراق به عنوان هفته بسته می شود.

ادامه مطلب: فردا حمل و نقل خواهد بود و برق و به اشتراک گذاشته

موجود فروش €2 بلیط به حال به مبلغ €41 میلیون (45 میلیون دلار) یا فقط 8 درصد از لوکزامبورگ سالانه بودجه حمل و نقل از €500 میلیون.

حمل و نقل عمومی در حال حاضر خواهد شد با بودجه تا حد زیادی از طریق پرداخت مالیات به بودجه ملی به معنی صرفه جویی در سفر برای خانواده های خصوصی به ویژه “کم بگیر” گفت: Bausch وزارت و اضافه کرد: “طرح امر به ساکنان مرزی مسافران و گردشگران به طور یکسان.”

مسافران بازدید کنندگان را از مزایای بیش از حد

“شما دیگر نمی خواهد نیاز به یک بلیط به هیئت مدیره ملی هر اتوبوس یا تراموا” اعلام لوکزامبورگ را در حمل و نقل عمومی کنسرسیوم شنبه اضافه کرد: “مسافران از کشورهای همسایه بهره مند خواهد شد از کاهش نرخ!”

آن هشدار داد Luxembourgers با این حال: “رایگان حمل و نقل عمومی به پایان می رسد در مرز بنابراین شما باید یک مرزی عبور و یا بلیط اگر شما برنامه ریزی برای سفر به خارج از قلمرو دوک بزرگ.”

بلیط نیز مورد نیاز خواهد بود برای کلاس اول سفر در قطار.

برای پایان دادن به ترافیک لوکزامبورگ در سال 2017 افتتاح بخش اول آن برنامه ریزی شده تراموا خدمات از پایتخت جنوب حومه به فرودگاه خود را به شمال.

و آن را در حال حاضر با تمرکز بر پیش بینی تقاضای سفر دو برابر “پارک+سوار” ماشین فضاهای پارکینگ “به خصوص در مرز” و ایجاد “منسجم” چرخه راه در سراسر آن 2,586 کیلومتر مربع- (998 مایل مربع-) چشم انداز است.

بیشتر بخوانید: سبز, بروکسل, برنامه ریزی برای تغییر آب و هوا

به تنهایی برای آن نوپای آهنگ شبکه چهار میلیارد یورو در حال سرمایه گذاری در طول دوره 2018 به 2027 به تهیه کردن برای یک پیش بینی افزایش 20 ٪ در تحرک نیاز دارد تا سال 2025.

که به مقدار €600 در هر لوکزامبورگ اقامت در هر سال در حمل و نقل ریلی می گوید: وزارت.

در ترافیک گیر کرده

یک نظرسنجی انجام شده در سال 2018 توسط TNS Ilres یافت می شود که اتومبیل در لوکزامبورگ اختصاص 47 درصد از کسب و کار سفر و 71 درصد از اوقات فراغت حمل و نقل.

تا سال 2030 آن ناوگان حمل و نقل عمومی است و انتظار می رود که “جایگزین تکنولوژی درایو” یک مرجع به برق motorization.

لوکزامبورگ در منطقه اروپا یکی از کوچکترین کشورهای مستقل اما یکی از چهار کرسی اتحادیه اروپا از جمله دادگاه اروپایی عدالت است که کارکنان با مسافران که سفر روزانه از همسایه فرانسه, بلژیک و آلمان است.

رشد جمعیت

این 614,000 شخص قلمرو دوک به ارث برده و با مقایسه با دستمزد بالا است رو به رشد جمعیت است. تقریبا نیمی از آنها خارجی ها از جمله مقیم پرتغالی شهروندان ساخت تا 18 درصد و فرانسه در 13٪.

بیشتر بخوانید: آلمان وزیر لعنتی بیش از اتوبان تلفات افتضاح

Bausch سابق لوکزامبورگ راه آهن کارمند دولت و عضو سبزی نیز لوکزامبورگ معاون نخست وزیر در سه حزب لیبرال-سوسیال دموکرات-سبزها ائتلاف دولت تمدید در سال 2018 و به ریاست نخست وزیر Xavier Bettel.

در کشور همسایه آلمان, الکساندر Handschuh سخنگوی این کشور DStGB بدن محلی ارتباط گفت: لوکزامبورگ حرکت نشانه یک تغییر پارادایم به دلیل آن را تلاش “بسیار قاطعانه و با همه جانبه مفهوم” به تقویت حمل و نقل عمومی.

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

ipj/rc (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>