لوکزامبورگ گسترش COVID-19 تست به کل آن جمعیت

(لوکزامبورگ) — لوکزامبورگ آغاز شده coronavirus تست برنامه جمعه به بررسی هر یک از آن حدود 600000 نفر به عنوان به خوبی به عنوان مرزی کارگران بیش از نه هفته است.

اگر چه به طور رسمی یک دوکنشین لوکزامبورگ است که همه نیست بزرگ — دوم-کوچکترین کشور منطقه و جمعیت در 27 کشور اتحادیه اروپا است. Shoehorned در بین فرانسه و آلمان و بلژیک آن را نیز یکی از غنی ترین در جهان از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه.

هنوز هم جدید کروناویروس ابتکار نیز تست آن به معنی.

نقطه ای از این برنامه را امتحان کنید و بی پرده بالقوه موج دوم قبل از آن توسعه به عنوان بسیاری از پیش بینی اتفاق خواهد افتاد پس از اروپا تابستان. تا کنون لوکزامبورگ 110 تایید مرگ و تقریبا 4000 نفر تایید شده است به عنوان تست مثبت است.

“اولین هدف این است که برای شکستن این عفونت های زنجیره ای در سراسر کل جمعیت اساسا تعدیل دوم پتانسیل موج که ممکن است امدن” گفت: پل Wilmes لوکزامبورگ را COVID 19 وظیفه نیروی سخنگو.

این آزمایش در مقیاس بزرگ است که لازم است به خاطر آن است که اغلب معلوم نیست تا چه حد کسی که مسری است.

ادامه مطلب: وجود تنها یک راه به ایالات متحده بازگشت به کار: تست و تست و تست بیشتر

مسئولین باید 17 درایو-از طریق از طریق راه رفتن و حتی چرخه را از طریق آزمون ایستگاه که باید هر کس خام در پایان ماه ژوئیه. مردم را تحت یک سواب گلو و نتایج شناخته خواهد شد در عرض دو روز.

موارد مثبت را به خود منزوی در حالی که مخاطبین خود خواهد بود پیش بینی کرد.

تست انجام خواهد شد در چند مرحله با کسانی که بیشتر در معرض خطر مانند پرستاران پلیس و آرایشگری دعوت برای گرد و خاک ، آنها دعوت خواهد شد که پشت هر دو هفته. تست داوطلبانه است اما مقامات شمارش هستند و به اندازه کافی مسئولیت مدنی به مطمئن شوید که تقریبا همه شهروندان شرکت خواهد کرد.

___

راف Casert گزارش از بروکسل

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>