چینی-آمریکایی و مدیر لولو وانگ فیلم خداحافظی برنده جایزه برتر در روح مستقل جوایز در روز شنبه در حالی که آدام سندلر بود به نام بهترین بازیگر نقش اول مرد و سرگرم کننده ساخته شده از خروج از یکشنبه اسکار است.

سندلر بود به نام بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی طلا و جواهر معتاد به قمار در جدا نشده جواهراتو برادران جاش و بنی Safdie بودند انتخاب بهترین مدیران برای این فیلم.

“چند هفته به عقب زمانی که من نقل قول را تمام کردن, توبیخ توسط آکادمی آن را به من وقتی که من به طور خلاصه با حضور در دبیرستان بود و نادیده گرفته شده برای آرزو سالنامه عالی دسته بهترین به دنبال” سندلر گفت.

تماس با اسکار نامزد “پر موهای douchebags,” سندلر quipped; “خود را خوش تیپ به نظر می رسد خوب محو خواهد شد در زمان در حالی که ما شخصیت مستقل برای همیشه خواهد درخشید.”

روح جوایز افتخار فیلم مستقل ساخته شده و برای زیر $20 میلیون ما. بسیاری از نامزد بودند و بازیگران یا کارگردانان از رنگ در حالی که فقط یکی از بازیگران نامزد دریافت جایزه اسکار است غیر سفید.

خداحافظیشامل همه آسیایی, بازیگران و فیلم برداری در هر دو ماندارین و انگلیسی بود به نام بهترین ویژگی فیلم است.

وانگ که در فیلم نیز نادیده گرفته شده در مراسم اسکار با اشاره به این مرد اسکار مدیر مسابقه و بحث بر سر مشکلات زنان در صورت به رسمیت شناخته شدن در نشان می دهد کسب و کار.

“شما لازم نیست برای تشویق زنان است. وجود دارد بسیاری از زنان ساخت فیلم و که می خواهند به ساخت فیلم” وانگ گفت. “آنچه زنان باید شغل. فقط آنها را به freakin’ شغل. به آنها پول است.”

لولو وانگ شمار در پشت صحنه Independent Spirit Awards با بهترین ویژگی های جایزه برای فیلم خداحافظی و بهترین حمایت از زن جایزه که او پذیرفته شده از طرف ژائو Shuzhen. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

ستاره چینی ژائو Shuzhen, 85, برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن جایزه برای ایفای نقش در فیلم خداحافظی به عنوان یک مادر بزرگ که خانواده را انتخاب و برای پنهان کردن از او که او تشخیص داده شده است با سرطان ترمینال.

وانگ گفت: ژائو بود قادر به آن را به روز شنبه در مراسمی در کالیفرنیا ساحل شهر سانتا مونیکا به دلیل coronavirus محدودیت های مسافرتی در چین است.

رنه زلوگر که تحت سلطه هالیوود فصل جوایز برای تجسم خود را از خواننده جودی گارلند بود به نام بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای جودی. او دیده می شود به عنوان مورد علاقه را به صفحه اصلی اسکار در روز یکشنبه.

“من می دانم این است که بازتابی از توجهی محبت برای جودی گارلند و میراث” زلوگر گفت.

کره جنوبی طنز اجتماعی انگلاست که انتظار می رود به خوبی در جوایز اسکار روز یکشنبه انتخاب شد, بهترین بین المللی فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im