لویی افسر در حمله Breonna تیلور به اخراج می شود

شهردار لوئیزویل Ky., روز جمعه گفت که یکی از سه افسر پلیس درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور اخراج خواه

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

شهردار لوئیزویل Ky., روز جمعه گفت که یکی از سه افسر پلیس درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور اخراج خواهد شد.

شهردار گرگ فیشر گفت: موقت رئیس پلیس رابرت شرودر را آغاز کرده است ختم رسیدگی به افسر برت Hankison. دو تن دیگر از افسران باقی می ماند اداری انتقال در حالی که تیراندازی بررسی شده است.

فیشر گفت: مسئولان نمی تواند پاسخ سوال در مورد شلیک به دلیل قانون دولت است. او با اشاره به تمام سوالات به Jefferson County دفتر دادستان.

تیلور بود که سیاه و سفید بود به ضرب گلوله کشته پایین توسط افسران که پشت سر هم به او لویی خانه با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم. او به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط ماموران انجام یک مبارزه با مواد مخدر تحقیق در مارس 13. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه او بود.

دوست پسر او را که به نام 911, در ابتدا دستگیر و پس از شلیک در افسران, اما اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته است.

بیانکا Austin می گوید او سپاسگزار او خواهرزاده Breonna تیلور است در نهایت گرفتن "توجه او را به خوبی سزاوار" — اما خانواده او هنوز هم به شدت به دنبال پاسخ و عدالت است. تیلور 26 ساله آفریقایی-آمریکایی تکنسین های پزشکی اورژانس هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد و در بستر خود توسط ماموران لباس افسران پلیس در Louisville, Ky., در مارس 13. 6:29

نامه رئیس فرستاده شده به Hankison گفت: افسر نقض دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, زمانی که او "از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه اخراج 10 دور به آپارتمان از Breonna تیلور."

این نامه گفت: اخراج او دور "بدون حمایت از حقایق" که نیروی مرگبار کارگردانی شد در یک فرد نما فوری تهدید.

"در واقع 10 دور شما از کار اخراج شدند به یک پاسیو درب و پنجره است که پوشش داده شده با مواد اولیه ای که به طور کامل شما مانع از تایید هر فرد به عنوان یک تهدید فوری و یا مهمتر از هر گناه افراد در حال حاضر" شرودر گفت: در این نامه است.

"من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان. اقدامات خود را به ارمغان آورده اند بی اعتبار بر خود و گروه است."

'آن را مورد لعنت زمان'

سام Aguiar, یک وکیل برای تیلور خانواده گفت: حرکت به عقب افتاده.

"آن زمان درباره لعنت. آن را باید به مدت طولانی اتفاق افتاده اما خوشبختانه آن را حداقل می افتد در حال حاضر" Aguiar گفت. "این است که یک افسر که گرفتار خیابان های ما ساخته شده و این شهر بدتر برای بیش از ده سال.... بیایید امیدوار باشیم که این یک شروع خوب و قوی علیه افسر Hankison چرا که او قطعا سزاوار به حداقل شارژ می شود."

حکم به جستجو تیلور خانه بود در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد. پلیس با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم جستجو که اجازه می دهد تا آنها را برای ورود بدون حضور خود را اعلام. لویی مترو شورای اخیرا رای به ممنوعیت استفاده از هیچ-knock حکم.

تیلور تیراندازی مرگ منجر به تظاهرات در شهر بودند که دوباره انرژی پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس موجب خشم. تظاهرات در لوییویل گرایید و در اوایل ماه ژوئن 1, هنگامی که یک رستوران محلی مالک بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

به عنوان یک نتیجه از آیات است که افسران خود را به حال بدن دوربین های خاموش در ژوئن 1 حادثه فیشر رها قبلی رئیس پلیس وظایف خود را.

Beyoncé به تازگی به عضویت تماس برای اتهام علیه افسران درگیر در تیلور تیراندازی. ستاره گفت: در نامه ای به کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون که سه لویی افسران پلیس "باید پاسخگوی اعمال خود است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن