لویی مترو شورا می گذرد Breonna قانون ممنوعیت بدون دست کشیدن حکم

لویی مترو شورا به اتفاق آرا رای دادند پنج شنبه شب به ممنوعیت استفاده از هیچ-knock حکم افتخار از Breonna تیلور.

تحت فرمان به نام Breonna قانون ماموران اجرای حکم نیز باید بدن خود را از دوربین های تبدیل شده در پنج دقیقه قبل از سرو یک حکم و مجاز به آنها را خاموش کنید تا پنج دقیقه پس از به پایان رساندن. پیش از آن در روز دیابت رند پل (R-Ky.) گفت: او را به فایل قانون ممنوعیت-knock حکم در سراسر کشور.

تیلور, 26 کشته شد در مارس 13 بعد از لویی مترو افسران پلیس وارد آپارتمان او در یک بدون دست کشیدن حکم به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. فکر مزاحمان بودند در داخل آپارتمان, دوست پسر او را اخراج یک هشدار. ماموران به آتش زدن تیلور هشت بار. بدون مواد مخدر پیدا شد در داخل آپارتمان.

با عدم دست کشیدن حکم ماموران پلیس شناسایی خود را تنها پس از آنها به دست آوردن ورود به یک ساختمان است. لویی مترو افسران پلیس گفت: آنها اعلام کرد اما تیلور دوست و همسایه اختلاف حساب خود را. در توییتر لویی شهردار گرگ فیشر گفت: او را نشانه Breonna قانون “را به عنوان به زودی به عنوان آن بازدید میز من. من به حالت تعلیق در استفاده از این حکم به طور نامحدود در ماه گذشته و از صمیم قلب موافق با شورا است که خطر ابتلا به ساکنان و افسران با این نوع از جستجو سنگین تر بودن از هر گونه بهره مند شوند.”

تیلور اتاق اورژانس تکنولوژی و قبل از دوشنبه شب رای خود Tamika پالمر گفت: لویی مترو اعضای شورای که همه دختر او می خواست به انجام “صرفه جویی در زندگی می کند بنابراین مهم است که این قانون می گذرد زیرا که او می خواهید برای ادامه به انجام این کار حتی در مرگ او.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>