لویی شهرستان 600,000 دارای یک محل رای گیری در کنتاکی اولیه

غرق کنتاکی و نیویورک مقامات مواجه سیل از پست الکترونیکی-در رای به احتمال زیاد به تاخیر نتایج جستجو برای روز بعد از مشخصات بالا مقدماتی سهشنبه, مسابقات, تست اینکه آیا استقرار دموکرات کنگره نامزدها می تواند مقاومت در برابر رقبای سوخت توسط رای دهندگان خشم بیش از نژادپرستی است.

وجود نگرانی های خاص در مورد چگونگی رای گیری ممکن است بازی کردن در Louisville, Ky. دولت بزرگترین شهر و زادگاه یک رقیب جدی برای نامزدی حزب دموکرات را برای سنا لویی — جمعیت تقریبا 600,000 — تا به حال فقط یک فرد رای گیری در محل کنتاکی نمایشگاه مرکز.

هر یک از شهرستان های محلی در ولسوالی بود تکرار داخل وسیع مرکز کنوانسیون و مقدار زیادی از نظرسنجی کارگران در دسترس به طور مستقیم رای دهندگان خود را به مناطق تعیین شده به صندوق های رأی رفتند. و در حالی که ماسک لازم نیست که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان به نظر می رسد به آنها را می پوشند. خارج و اتوبوس رفت مردم از پارکینگ های بزرگ به مرکز درب.

“آنها باید بیشتر در [انتخابات] مانند این. شما می توانید دریافت سریع گفت:” 70 ساله مری Moorman یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که گفت: او را به صبر در خطوط مانند او به طور معمول.

اما برخی از رای دهندگان گفت: متمرکز در شخص رای گیری در محل ساخته شده رای گیری پیچیده تر است. مایکل بیکر یک آمریکایی آفریقایی تبار است که همچنین از پایان غرب محله بود نسبت به محل به دلیل آن بود دور از جایی که او زندگی می کردند.

“در همسایگی من اکثر مردم لازم نیست اتومبیل,” او گفت:. “این منصفانه نیست برای آنها به یک سایت و آن را خیلی دور از افرادی که قادر به رفت و آمد در اینجا.”

و همچنین گروه مجبور شدند به سازماندهی سواری رایگان برای رای دهندگان از طریق اتوبوس و یا ridesharing شرکت.

تحکیم حوزه های رأی گیری در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی در آمریکا از ماه مارس.

مانند سایر ایالت کنتاکی و نیویورک را ساخته اند آن را آسان تر برای رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست به جای خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس توسط انتظار در صف های طولانی. به احتمال زیاد است که به معنی تاخیر در نتایج انتخابات با دور بیشتر پست الکترونیکی-در رای بیش از حد معمول و رای گیری شمارش روش که نیست تنظیم شده به آنها رسیدگی کند.

نبرد را در مک کانل

تمرکز بر دو نژاد روز سه شنبه. در هر دو دموکرات ها در انتظار بودند برای دیدن اگر در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط ماه گذشته به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت خواهد ترجمه برای قاطع مردم در انتخابات توسط آمریکایی های آفریقایی تبار و مترقی رای دهندگان.

امی McGrath مورد علاقه رهبران حزب و رو به با عظیم $41 میلیون مبارزات انتخاباتی آمریکا صندوق مواجه یازدهم-ساعت ترساندن او به عنوان مبارزه برای تبدیل شدن به نامزد دموکرات در برابر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. او سابق دریایی خلبان جنگی با میانه انداز که بالا دموکرات مانند رهبر اقلیت سنا چاک شومر مشاهده به عنوان یک بازی برای بازگشایی سنگین دولت است.

نظرسنجی کارگران آموزش رای دهندگان در جایی که برای رفتن به پر کردن یک رای گیری در کنتاکی نمایشگاه مرکز در Louisville, Ky. (Timothy D. ایزلی/آسوشیتد پرس)

اما برای اولین بار-مدت دولت قانونگذار چارلز بوکر را underfinanced کمپین گرفتار شده آتش سوزی پس از او با حضور در تظاهرات اخیر علیه مارس پلیس کشته شدن 26 ساله Breonna تیلور در لوییویل صفحه اصلی. که کمک بوکر برنده شدن پشتیبانی از مترقی آیکون مانند بهداشت ، برنی ساندرز و دولت دو تا از بزرگترین روزنامه های ترک اولیه را نتیجه غیر قابل پیش بینی.

بیکر پایان غرب ساکن تصمیم به بازگشت بوکر.

در ضمن الیوت انگل آغوش که از برجسته دموکرات بود و مبارزه برای یک 17th خانه اصطلاح در نیویورک است.

رقیب به خانه فعلی کمیته امور خارجی صندلی مربی و سیاسی نوچه جمال بومن که کشیده شده قدرت از ضد نژادپرستی تظاهرات و اتهامات خود را که انگل رشد کرده دور از منطقه خود را در بخش هایی از برانکس و Westchester.

انگل یک لیبرال دارای پشتیبانی از امثال هیلاری کلینتون مجلس نانسی پلوسی و کنگره سیاه حزبی. او همچنین outspent بومن است که با کمک مترقی گروه و یک آرزو تایید شده توسط نیویورک تایمز.

ویرجینیا نیز برگزاری کنگره مقدماتی و وجود یک جمهوری خواه مجلس رواناب هر در کارولینای شمالی و می سی سی پی.

کنتاکی شده است تحت الشعاع چنین افزایش در پست برگه های رای که دولت دو بزرگترین شهرستان, Jefferson, و, Fayette, نیست, برنامه ریزی برای انتشار نتایج در شب انتخابات گفت: وزیر امور خارجه مایکل آدامز. Jefferson County خانه به لوئیزویل.

چارلز بوکر چپ و امی مک گراث در حال مبارزه با آن را در نزدیک تماشا دموکراتیک نژاد در کنتاکی برای حق اجرا برای حزب در ماه نوامبر سنا در انتخابات است. (Ryan C. Hermens/لگزینگتون هرالد رهبر/آسوشیتد پرس)

کنتاکی به طور معمول دریافت چند ایمیل رای اما انتظار دارد آنها را به حساب اکثریت آرا در این زمان. با دولت در حال حاضر اجازه می دهد هر گونه ثبت نام رای دهندگان برای رای دادن از طریق پست بیش از 400000 ایمیل رای بازگشت به یکشنبه.

نیویورک مقامات انتظار می رود اکثریت قریب به اتفاق آرا به پست الکترونیکی رای گیری در این سال در مقایسه با معمولی 5 درصد سهم. استان ها باید تا هشت روز بعد از روز انتخابات به تعداد و انتشار نتایج حاصل از ایمیل آراء با 1.7 میلیون درخواست شده توسط رای دهندگان.

قابل توجه دیگر مسابقات روز شنبه شامل تلاش های یک بار CNBC لنگر و سابق جمهوری میشل Caruso-Cabrera برای گرفتن نامزدی حزب دموکرات را از Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez مترقی آیکون که ناشناخته بود 28 ساله هنگامی که او برنده یک 2018 اولیه بیش دیرین کنگره جو کراولی.

اسکندریه Ocasio-Cortez, نیویورک اعضای کنگره رای در اوایل ژوئن 20 در عدالت Sonia Sotomayor مرکز جامعه در برانکس قصبه شهر نیویورک است. نیویورک نیز برگزاری دموکرات کنگره اولیه انتخابات روز سه شنبه. (Caitlin Ochs/فردا نیوز)

به روز سه شنبه رای گیری نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تلاش خود را برای تضعیف آمریکایی ” ایمان در پست الکترونیکی-در رای گیری با تکرار خود را بی اساس ادعا می کنند که سیستم مملو از تقلب.

“به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای 2020 خواهد بود که بیشتر از تقلب در انتخابات در کشور ما با سابقه – مگر این حماقت است که به پایان رسید” او توییتی متهم طرفداران “با استفاده از Covid به منظور تقلب.”

در حال حاضر این سال مشکلات مانند صف های طولانی و ایمیل از دست رفته-در برگه های رای را گرفتار انتخابات در گرجستان, نوادا, ویسکانسین و پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>