لس آنجلس آتش نشانان در پاسخ به عظیم پالایشگاه, آتش پس از انفجار

(کارسون, کالیفرنیا.) — لس آنجلس آتش نشانان در پاسخ به, پالایشگاه, آتش سوزی که به طور موقت بسته شد تمام خطوط 405 آزادراه شنبه شب در شهر کارسون.

KTLA-تلویزیون گزارش می دهد که عظیم شعله های آتش دیده می شود می تواند سوزش از ماراتن شرکت نفت واقع در 13 مایل (21 کیلومتر) در جنوب مرکز شهر لس آنجلس است.

لس آنجلس آتش نشانی گفت: آتش برانگیخت حدود 10:50 بعد از ظهر یک انفجار رفت و قبل از آتش شروع به سوختن در یک برج خنک کننده در پالایشگاه بخش گفت.

نفر از کارکنان این پالایشگاه شد نگه داشتن شعله های آتش در بررسی از طریق “ثابت زمین مانیتور” در حالی که کار به depressurize سیستم آتش, مقامات گفت. مقامات امن یک محیط اطراف پالایشگاه و پیش بینی نیست نیاز به تخلیه ساکنان, مقامات گفت.

ماراتن است که بزرگترین پالایشگاه در سواحل غرب با نفت خام ظرفیت 363,000 بشکه در روز تقویم با توجه به وب سایت این شرکت. آن تولید بنزین و سوخت دیزل همراه با عرقیات کک آند درجه کک و مواد شیمیایی با درجه پروپیلن و سوخت زغال سنگ, سنگین, سوخت نفت و پروپان این سایت می گوید.

مقامات نمی تواند بلافاصله تایید آنچه موجب آتش است. بدون آسیب گزارش شده است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>