لس آنجلس می تواند اجرا از تخت بیمارستان در 2-3 هفته در میان یک 'انفجار' جدید کروناویروس شیوع

Deirdre تیلور واقعا نمی تواند به یاد بیاورید روز یوجین Pugliese نجات او از سوزش آپارتمان, اما او به خاطر همه

توسط PATRIS-FUN در 11 تیر 1399

Deirdre تیلور واقعا نمی تواند به یاد بیاورید روز یوجین Pugliese نجات او از سوزش آپارتمان, اما او به خاطر همه چیز.

در دسامبر سال 1983 Pugliese سپس یک آتش نشان در منهتن شد و بازرسی لوله های آب هنگامی که یک مرد زد به او و گفت: هیچ آتش سوزی در یک ساختمان در نزدیکی. او شتافت داخل, نجات یک زن از سوزاندن آپارتمان. او گفت Pugliese دختر او هنوز هم در داخل و او در بر داشت 4 سال Deirdre ناخودآگاه. او را زنده کرد دختر به او دهان به دهان (cpr) و اگر چه او "را نمی بینیم او تا به حال دوباره پس از آن من همیشه تعجب که در مورد او" Pugliese سی ان ان گفت.

امروز تیلور 40-year-old اورژانس پرستار زندگی در ویرجینیا. او هم تعجب آنچه رخ داده به Pugliese و سعی کردم به او پیگیری کردن آنلاین فایده ای نداشت. "من تا به حال یک شانس دوم در زندگی به لطف او," او گفت:. در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس تیلور رفت و به شهر نیویورک برای کمک به درمان بیماران و خواسته آتش نشان او اگر او می دانست که یوجین Pugliese. او نبود اما دوست نداشت و مرد مشترک Pugliese شماره تلفن با تیلور.

Pugliese, 75, سی ان ان گفت او "در ابر نه" زمانی که تیلور به نام. او هیجان زده به شنیدن از او به یاد بگیرند که او "تبدیل به یک زن قابل توجه با شکوه زندگی است." آنها به سرعت متوجه شدم آنها مشترک زیادی داشتند از جمله اینکه عمده یانکی ها طرفداران و هنگامی که آن را امن برای ملاقات در فرد آنها قصد رفتن به بازی با هم. کاترین گارسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب