On Jan. 25, 1919 نزدیک به 2000 سان فرانسیسکوییها نشان داد تا در سرزمین خواب وخیال پیست برای یک نشست ضد ماسک لیگ. در میان موج جدید آنفولانزای که شستن بیش از شهر هیئت ناظران اعمال کرده بود یک بار دیگر مقررات الزام شهروندان به پوشیدن ماسک ، این جمعیت اگر چه خسته شده بود از این همه گیر و به خصوص از پوشیدن ماسک.

بخشنامه نیاز به ماسک نشده بود تحمیل عجله و یا به دلخواه. در طول پاییز و زمستان 1918-1919 آنفلوانزا خروشان در سراسر جهان در یکی از بدترین بیماری شیوع در تاریخ بشر است. با همه گیر پایان حدود یک سوم از جمعیت جهان شده است آلوده. از شگفت انگیز 50-100 میلیون نفر بود که درگذشت برخی از 675,000 بودند ،

این بیماری همه گیر به حال اول زده در بوستون در اواخر ماه اوت و به تدریج ساخته شده راه خود را در سراسر کشور آلوده کردن کل ملت در چند هفته. سان فرانسیسکو مانند بسیاری از سواحل غرب شهر امیدوار بود به ایمنی به بیماری همه گیر است برسد اما این رویا را در هم شکسته شد که تا اواسط ماه اکتبر در این شهر غرق در بیماری و رهبری محلی اعمال خود دور اول بهداشت عمومی اقدامات لازم برای محافظت از شهروندان. اواخر ماه ژانویه بسیاری از سان فرانسیسکوییها رشد کرده بود خسته از تحمیل و تبدیل به ضد ماسک لیگ جلسه را که واقعیت روشن است. آنها تصویب قطعنامه توهین به فرمان و اعلام آن را “بر خلاف خواسته اکثریت مردم است.”

هر چند از آن صورت گرفت بیش از یک قرن پیش این صحنه بسیار رزونانس با حوادث در سراسر ایالات متحده در روزهای اخیر. جمعه گذشته برخی از 2,000 مردم در Wisconsin State Capitol به تقاضا که فرماندار پایان دولت stay-at-home ترتیب است که او به تازگی تمدید مارس 26. معترضان بسیاری بدون ماسک را محکوم بهداشت عمومی اقدامات طراحی شده برای صرفه جویی در زندگی خود. باورهایی که آنها را به ارمغان آورد وجود دارد متنوع است. برخی در حال حاضر رو اخراج شد و مشروع خود را نگران اقتصادی تندرستی. دیگران ادعا سفارشات نتیجه یک “شر کبل” یا نیرنگ توسط دولت به دور خود را به آزادی. این بود که تنها بزرگترین آنچه باید تبدیل به امری عادی تظاهرات در سراسر کشور است. از ساکرامنتو به ساراسوتا بویز به Baton Rouge آمریکایی ها هجوم بهداشت عمومی محدودیت به صدای مخالفت با ماندن در خانه ، اما داستان از سان فرانسیسکو مبارزات یک قرن پیش در برابر 1918-1919 پاندمی آنفلوانزا و علیه بهداشت عمومی اقدامات طراحی شده برای مبارزه با آن باید به چنین معترضین قابل تامل است. ناکافی تلاش های محافظ و یا حذف آنها خیلی زود می تواند هزینه زندگی.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

زمانی که در شهر سان فرانسیسکو را به ثبت رساند اولین مورد از آنفلوانزا در سپتامبر. 24, 1918 شهر را رهبری نقل مکان کرد به آرامی. اگرچه شرقی ارائه نمونه روشن از این بیماری همه گیر را وحشت آنها را انتخاب کرد تنها به قرنطینه بد و آنفلوانزا گزارش بیماری است. اضطراب برای نشان دادن میهن پرستی خود را با جنگ جهانی اول در جریان این شهر رفت پیش رو با برنامه ریزی چهارم آزادی وام رژه چهار روز بعد پس از دو هفته از موارد طراحی شده برای اطمینان از سان فرانسیسکوییها’ قوی مشارکت در تلاش ملی به صندوق تلاش های جنگی.

با این وضعیت به طور چشمگیری بدتر در اواسط ماه اکتبر در این شهر مدیره بهداشت در نهایت توصیه می شود اقدامات حفاظتی مانند اجتناب از جمعیت و تمرین خوب بهداشت. همچنین بسته سالن رقص و تحمیل شرایط جدید برای تهویه در تراموای اما رفت و نه بیشتر. در روز روشن بود که سان فرانسیسکو دچار مشکل جدی است.

در اکتبر. 18, هیئت مدیره بهداشت و درمان در نهایت بسته درهای این شهر مدارس و سرگرمی قرار داده و ممنوعیت تجمعات عمومی. در اکتبر. 25 پوشیدن ماسک در مکان های عمومی نیز لازم الاجرا است. با منطقه خلیج آب گرفتگی توسط بیماری های زیادی از این شهر را شهروندان استقبال پوشش سفارش با شوق و ذوق. به عنوان سان فرانسیسکو کرونیکل اعلام کرد: “این به زودی دفعتا به اذعان یک مقدمه و بدون ماسک.” هیئت مدیره بهداشت و درمان گزارش شده است که حتی قبل از فرمان قانون تبدیل شد چهار نفر از پنج نفر در حال حاضر با پوشیدن آنها.

اما چنین همکاری ثابت کوتاه مدت است. از آغاز وجود بودند کسانی که حاضر به همین ماسک ها و بسیاری دیگر آنها را میپوشید نادرست. به زودی سان فرانسیسکوییها رها ماسک خود را. پلیس سعی در اجرای فرمان با متخلفان مواجه $5 یا 10 خوب یا حتی یک اقامت کوتاه در زندان شهرستان است. در یک رفت و برگشت از هتل و لابی و 400 نفر بدون ماسک دستگیر شدند. هنگامی که ماه اکتبر به پایان رسید تقریبا 20000 نفر در این شهرستان شده بود بیمار مبتلا به آنفلوانزا و بیش از 1000 فوت کرده است.

اما پس از بهداشت عمومی اقدامات بوده است در محل برای چند هفته وضعیت شروع به بهبود می بخشد. در اوایل ماه نوامبر هیئت مدیره بهداشت و درمان برداشته بسته شدن سفارشات. مردم با عجله از خانه های خود به جشن پایان خود را در انزوا و شلوغ با هم به دیدن فیلم را نشان می دهد و مسابقات بوکس. هر چند این مخاطبان هنوز هم نیاز به پوشیدن ماسک, بسیاری از مسخره سفارش. زمانی که هر دو شهردار و بهداشت عمومی رهبر گرفتار شده بودند بدون ماسک پوشش تلاش فرو ریخت.

توسط Dec. 7 شهر سلامت افسر هشدار داد که این شهر شد و دوباره رو به اپیدمی شرایط و خواسته شهروندان برای قرار دادن ماسک خود را به عقب. او امیدوار است که به تنهایی می تواند به اندازه کافی برای جلوگیری از بازگشت این بیماری است. هنوز از چپ به کد داوطلبانه انجام 90 درصد از سان فرانسیسکوییها تصمیم به پوشیدن ماسک. صدها نفر تبدیل به یک بحث عمومی در تجدید پوشش on Dec. 16 و در دسامبر. 19 هیئت ناظران رای دادند را پیشنهاد سفارش. آن خواهد بود سه هفته قبل از آنها عمل کرده است.

در اوایل ماه ژانویه هزینه های این تردید و عدم تمدید بسته شدن سفارشات روشن بود. پزشکان گزارش 600 مورد جدید آنفلوآنزا در Jan. 10 به تنهایی. در نهایت به سرپرستان فرمان که ماسک دوباره توان در مکان های آغاز شده در Jan. 17, باعث, ضد, ماسک, لیگ برتر نشست.

این تنها یافته ترین تصویر از گسترده مبتنی بر عدم پایبندی به اتهام بهداشت عمومی رهبری در این شهرستان است. در زمان سفارش لغو on Feb. 1, اجرای پوشش سفارش شده بود غیر ممکن است. در ضمن این شهرستان حتی در نظر گرفتن بازگشت به تعطیلی آن استفاده شده بود در طول موج اولیه از بیماری در این شهرستان است.

در زمان بیماری همه گیر به پایان رسید که بهار 45,000 سان فرانسیسکوییها شد بیمار و 3000 فوت در طی این دو موج آنفلوانزای همه گیر در نتیجه یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور است.

تحقیقات انجام شده توسط مورخان و دانشمندان در دانشگاه میشیگان و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روشن می سازد که چه اتفاقی افتاده است در سان فرانسیسکو مورد جدا شده است. مقایسه و تحلیل داده ها از تعدادی از شهرهای آمریکا در طول 1918-1919 پاندمی آنفلوانزا ارائه شواهد غیرقابل اثربخشی این نوع از محدودیت های ما در زندگی با امروز. شهرستانها که اعمال گسترده بسته شدن سفارشات اولیه و نگهداری آنها برای مدت همه گیر شرایط رنج می برد به طور قابل توجهی کاهش نرخ مرگ و میر از کسانی که مانند سان فرانسیسکو که نه. در حالی که معترضان در سال 1918 در مبارزه علیه منفور ماسک خود عمل جمع آوری شد که در آن زمان کاملا قانونی بود و کمک به گسترش این بیماری است.

به عنوان ما تحمل خود ما را همه گیر امروز, اقامت در خانه سفارشات و نه ماسک مقررات هستند و تولید بزرگترین مقاومت است. اما کسانی که در اعتراض به محدودیت های اعمال شده را نشان نمی اکثریت دیدگاه در ایالات متحده است. اخیر ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی نشان داد در حالی که 58 درصد از کسانی که مصاحبه می ترسید دولت خواهد حرکت بیش از حد به سرعت در شل شدن محدودیت فقط 32% نگران دولت خواهد حرکت بیش از حد به آرامی. اکثر آمریکایی ها درک کنند که ما آن را مدیون به یک دیگر به ادامه رعایت سفارشات به پناهگاه در محل. ما نیاز به رهبری سیاسی ما به دقت گوش دادن به پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی—و به تاریخ است. آنها آن را مدیون ما به دستور مسئول اقدامات است که ثابت کرده اند که زمان و دوباره برای صرفه جویی در زندگی می کند.

مورخان’ دیدگاه در چگونه گذشته به اطلاع در حال حاضر

نانسی Bristow نویسنده آمریکایی Pandemic: جهان از دست رفته از سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا. کتاب جدید او غرق در خون نژادپرستی: سیاه و سفید قدرت و قانون و نظم و 1970 تیراندازی در جکسون کالج ایالتی در دسترس است ممکن است 1.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im