زبان است که در بسیاری از جهات ذهنی و صفت خاص همیشه برای تفسیر. یک “کوتاه” کوتاه کردن مو می تواند به معنای چیزی بسیار متفاوت به یک salongoer و آرایشگاه; “ساده” راهنمای flatpack مبلمان به وضوح جزئیات متفاوت به بسیاری از خرده فروشان از آنها مردمی وظیفه مونتاژ خود را در کتابخانه و یا جداول تودرتو. توصیف مقیاس می تواند یک چالش به طور خاص — که سن میگوئل کلانتر در تلورید کلورادو در حال حاضر آموخته است که “سخت” راه پس از یک صدای جیر جیر مشاوره جاده خطر ویروسی رفت. (نگران نباشید سوختگی شد و “نرم”.)

روز دوشنبه یک حساب توییتر برای کلانتر, توییتی مفید هشدار در مورد سقوط تخته سنگ است که به طور کامل مسدود شرق و محدود لین در کلرادو بزرگراه 145. اما شرح گفت تخته سنگ است آنچه در اینترنت توسط طوفان.

“تخته سنگ بزرگ به اندازه یک تخته سنگ های کوچک به طور کامل مسدود شرق و محدود خط بزرگراه 145 mm78 در Silverpick Rd” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. “لطفا با استفاده از احتیاط و سازمان دیده بان برای وسایل نقلیه اضطراری در این منطقه است.”

مردم به سرعت شروع به پریدن کرد بر روی هوش اگر متناقض شرح راک بود که همزمان با بزرگ و کوچک است. “من می گویند که ما نام آن را….صبر کنید. . . . . . . . . . . Biggie Smalls” یک حساب کاربری در توئیتر خود نوشت و در این مورد آن است که عادلانه به پرتاب کردن حتی یک عالی و می گویند که بهترین پاسخ ممکن است.

این کلانتر کسی نیست اذعان تخته سنگ را ویروسی شهرت و بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر اگر چه آن توییتی در مورد سنگ دو برابر بیشتر دوشنبه ارائه به روز رسانی به مقامات کار برای روشن شدن بزرگراه لین با برف.

کلانتر را نیز مفید به ما برآورد چگونه یک “تخته سنگ بزرگ به اندازه یک تخته سنگ های کوچک” واقع است. در یک صدای جیر جیر آن ابعاد و وزن داده شد و در “حدود 4ftx4ftx4ft (64 فوت مکعب)” و و “حدود 10 ، 000 پوند است.”

به عنوان یک کاربر توییتر قرار داده و از آن: “وای به آن چیز است.”

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su