مقامات محلی و تهمت شد و سریع به سرزنش خارج از دولت آشوبگران برای مینیاپولیس’ تظاهرات خشونت آمیز. دستگیری سوابق نشان می دهد در غیر این صورت

Government مقامات از جمله رئیس جمهور تهمت پیشنهاد شنبه که خارج از دولت آشوبگران آورده خشونت به این هفته زمان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است. اما چند مقامات حمایت از کسانی که در اوایل اظهارات و برخی از بازداشت داده ها نشان می دهد که ممکن است در این مورد.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در, مینیاپولیس, Minn. در حالی که در بازداشت توسط پلیس آمریکا بیش از یک اتهام جعل. تلفن همراه فیلم نشان می دهد فلوید برگزار شد رو پایین دست به دستبند با یک افسر را به زانو در گردن خود را به عنوان او تکرار شده است که او “نمی توانم نفس بکشم.” روز جمعه افسر که به زانو در Floyd گردن, Derek چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. از آنجایی تصویری از فلوید مرگ رفت, ویروسی, تظاهرات باید به طور گسترده ای در سراسر این کشور با برخی از پایان دادن به در غارت اموال آسیب و خشونت است.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او معتقد است که 20 درصد از Minnesotans و 80 درصد از خارج از دولت مسئول تحمیل بدترین آسیب در مینیاپولیس خواستار آن را “بهترین برآورد در حال حاضر.” شهرداران از مینیاپولیس و سنت Paul حمایت فرماندار اولیه اظهارات.

“افرادی که در حال انجام این کار هستند مینیاپولیس ساکنان” گفت: مینیاپولیس شهردار یعقوب فری. “آنها در آینده تا حد زیادی از خارج از این شهرستان به خارج از منطقه به شکار همه چیز ما ساخته شده است بیش از چند دهه گذشته است.”

“هر فرد ما بازداشت شب گذشته به من گفته بود که از خارج از دولت” سنت پل شهردار ملوین کارتر گفته بود. “آن مردمی که در حال مهیج و تحریک با استفاده از این درد از این صدمه دیده است, از نا امیدی و خشم بسیار واقعی و مشروع غم و اندوه است که بسیاری از اعضای جامعه ما احساس به مدافع برای نابودی جوامع ما است.”

از آن پس کارتر رفت و برگشت بیانیه خود در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد در روز شنبه گفت که اطلاعات او متکی بود نادرست است.

“صبح امروز من با شما به اشتراک گذاشته بازداشت اطلاعات دریافت شده در پلیس صبح جلسه که بعدا فهمیدم به نادرست” کارتر گفت. “من گرفته اند گام های بیشتر برای حفاظت از توانایی ما برای ارائه مربوطه و اطلاعات دقیق و اطمینان حاصل شود که مراحل آن گرفته شده (…) در آینده است. (…) من مسئولیت کامل برای که.'”

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد در شنبه Walz کاهش یافته است به چوب با برآورد با توجه به KARE 11. دفتر والی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن چه تعداد از کسانی که مسئول سرکش انجام شد از خارج از دولت.

علاوه بر این محلی بازداشت داده ها نشان می دهد که بسیاری از بازداشت شدگان از روز پنج شنبه که در واقع شناسایی خود را به عنوان Minnesotans به عنوان اولین گزارش محلی ایستگاه KARE 11 براندون Stahl و تایید شده است.

زندان سوابق از Hennepin شهرستان کلانتر, که صلاحیت شامل مینیاپولیس نشان می دهد که از مجموع 142 نفر دستگیر شده بودند برای انواع جرائم از جمعه تا یکشنبه. از صبح روز یکشنبه تنها حدود 21 از آن 142 مورد توجه قرار گرفتند که از خارج از دولت. زندان ورود شامل افرادی که آدرس مشخص شد در کشورهای همسایه مانند ویسکانسین, ایلینوی, داکوتای شمالی و, آیووا, در میان دیگران.

کلانتر دفتر سوابق مشخص نیست که آیا افراد دستگیر شده بودند در تظاهرات اگر چه تجزیه و تحلیل اخیر اتهامات KARE 11 به طور خاص از جمله شورش های غیر قانونی, مجلس و سرقت و جرایم مرتبط نشان می دهد که افراد دستگیر شده عمدتا لیست آدرس خود را به عنوان در دولت است.

البته برخی از هشدارهای به این اطلاعات از جمله این که آیا افراد دستگیر شده در حال ارائه آدرس دقیق و همه موارد ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است پردازش شده توسط زندان.

در شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان Walz ادعا می کنند که 80 درصد از کسانی که به انجام آسیب به مینیاپولیس شد از خارج از دولت سرزنش مقامات محلی که آنها “باید بسیار سخت تر و یا دولت فدرال خواهد شد و در مرحله انجام آنچه که باید انجام شود.”

“عبور از خطوط دولت به تحریک خشونت یک جرم فدرال!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

دادستان کل ویلیام بر حمایت رئیس جمهور در یک ارزیابی مختصر افغانستان.

“[T]او صدای اعتراض مسالمت آمیز هستند ربوده خشونت رادیکال عناصر” Barr گفت: بدون ارائه جزئیات شواهد. “در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط anarchistic و سمت چپ افراط گرایان با استفاده از Antifa مانند تاکتیک بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت است.”

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>