لیندزی گراهام می خواهد سناتورها به خواندن بولتون مقاله — در طبقه بندی تنظیم

اولین بار جیمی فالون ملاقات کوبه برایانت آنها در یک خانه در لس آنجلس برایانت a 17-year-old Laker و فالون 21 ساله و آینده کمدین فالون گفت: در آغاز روز دوشنبه Tonight Show24 ساعت بعد از خبر شکست که برایانت او 13 ساله پدر و هفت نفر دیگر کشته در یک حادثه هلیکوپتر.

دو نفر از آنها رفت و به یاد ماندنی آبجو اجرا فالون گفت: “و هنگامی که ما می خواهم به یکدیگر اجرا در طول سال ما می خنده در مورد آن شب که ما برای اولین بار ملاقات ما می خنده در مورد همه چیزهای خوبی که اتفاق افتاده بود پس از, و ما می خنده در مورد چگونه آن را سرگرم کننده بود به منظور بالا بردن بچه ها و همه احمق اشتباهات ما بدانند چگونه به پدران خوب,” او اضافه شده خفگی ، “کوبه تا به حال چهار دختر و من دو دختر دارم و امروز او و یکی از دختران خود را از بین رفته اند. … کوبه زمانی که ما دوباره ملاقات ما قصد داریم در اجرای آبجو.”

روز دوشنبه Jimmy Kimmel Live ندارد با مخاطبان “از آنجا که رفتن به جلو با یک نمایش کمدی را احساس نمی right” کیمل گفت. برایانت مرگ “یک پانچ در روده برای بسیاری از ما,” او توضیح داد. “من تا به حال بسیاری از مکالمات با کوبه از تلویزیون و آنها همیشه درگیر دختران خود را — همیشه. هنگامی که او بازنشسته از بسکتبال و زندگی خود را حول زندگی خود را.” کیمل نیز شروع به گریه: “هیچ پوشش نقره ای در اینجا. این همه بد است. این همه غم. او نور و این که چگونه من می خواهم به یاد داشته باشید او را.” پس بقیه شو کلیپ از برایانت 15 حضور در Kimmel Live.

Sportscenter‘s Elle دانکن نیز teared تا زمانی که یادآوری یک جلسه با برایانت که او در آن بوده در مورد یک پدر به چهار دختران بیشتر اگر امکان پذیر است. “این تنها منبع آرامش برای من دانستن است که او انجام آنچه او دوست داشتنی ترین: پدر بودن” او گفت:. “یک دختر.”

Conan o’brien متمرکز بر روی “یکی دیگر از جنبه های کوبه استعداد: او به طور طبیعی بسیار خنده دار و جذاب است.” که “آن مرد که من شده فکر کردن در مورد این 24 ساعت گذشته,” او گفت:, “و این که حافظه که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما امشب.”

The Late Late Show‘s James Corden تقریبا در از دست دادن برای کلمات: “من فکر می کنم این است: اگر شما می توانید یک لحظه — امشب و فردا تماس بگیرید تا کسی شما را دوست دارم و فقط اجازه دهید آنها را می دانیم.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر