آیا این واقعا بوده است گذشته در آیووا قفقاز?

پس از فاجعه جمعه شب قفقاز که در طی آن مشکلات فنی با تاخیر انتشار هر گونه نتایج ارشد سابق مشاور سابق رئیس جمهور اوباما دیوید اکسلراد آماده بود به خاک پرتاب بیش از کل سنت قبر.

“من فکر می کنم آیووا قفقاز هستند, مرده, مرده, مرده” اکسلراد گفت. “من فکر نمی کنم که حتی یک بحث دیگر.”

اکسلراد که مشغول به کار اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 که معروف برنده آیووا در ادامه به استدلال می کنند که ایده این کمپین که “باید شروع به در با احتیاط دولت کوچک” که در آن نامزدها “در واقع باید برای رفتن و ارتباط برقرار کردن با انسان” باید باقی می ماند. اما تا آنجا که به آیووا قفقاز به “ناخن رانده شده از طریق” آن اکسلراد گفت.

نتیجه صفر از آیووا قفقاز منتشر شده اند از بعد از ظهر سه شنبه و اکسلراد انتقاد از دولت حزب دموکراتیک tweeting پاسخ خود را به این وضعیت شده است “یک مطلق فاجعه” که “باید تدریس در کلاس های درس به عنوان یک مثال از آنچه به انجام در یک بحران است.”

اکسلراد تنها کسی نیست که به اخراج آیووا قفقاز در روز سه شنبه سناتور. Dick Durbin (D-بیمار است.) گفتن MSNBC این “دمدمی, سنت های عجیب و جالب” باید “به پایان رسیده است.” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن, دفاع, آیووا, برای اولین بار در کشور موقعیت, به tweeting, سه شنبه تا زمانی که من رئیس جمهور آیووا خواهد ماند که در آن است. مهم سنت!” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de