لیندزی گراهام توصیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف مبارزه در ‘شخصیت’

دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی منتشر شد گزارش روز شنبه انتقاد چگونه دولت فدرال توزیع coronavirus امداد چک و نگهداری تجهیزات پزشکی. در اینجا چهار مشکل اصلی در آن یافت می شود.

1. تست داده ها خطا است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “است نه حفظ کامل و یا مطابق اطلاعات مربوط به میزان COVID-19 تست” گائو می نویسد. با برخی از کشورهای conflating ویروس و آنتی بادی آزمایش, آن سخت است برای ردیابی عفونت و کاهش اثرات و تصمیم گیری در زمانی که به بازگشایی جوامع” آن همچنان ادامه دارد.

2. پزشکی کمبود عرضه. “نیاز به بحرانی تجهیزات و لوازم برای پاسخ به COVID-19 سراسر کشور به سرعت بیش از حد در دسترس بودن در استراتژیک ملی ذخایر,” گائو یادداشت ها. و در حالی که دولت سعی در افزایش که عرضه دولتی و دولت های محلی هنوز هم مسائل گزارش شده با دسترسی به آن است.

3. تاثیر اقتصادی پرداخت توزیع. IRS و وزارت خزانه داری را برای فرآیندهای توزیع coronavirus امداد چک شد بسیار مستعد ابتلا به تقلب گائو یافت. که ریشه در این واقعیت است که از 30 آوریل گائو یافت “تقریبا 1.1 میلیون پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد رفته بود به مرحوم مردم است.” متحده نیز فاقد زیرساخت های توزیع اضافی بیمه بیکاری به میلیون ها مردم بیش از حد معمول است.

4. چک برنامه حفاظت بیآنکه. اداره کسب و کار کوچک “فرآوری شده بیش از $512 میلیارد دلار در 4.6 میلیون وام های تضمین شده از طریق وام دهندگان خصوصی” برای کمک به کسب و کار شناور ماندن در طول COVID-19 خاموش شدن ناگهانی گائو می نویسد. اما SBA توضیح نداد که چگونه و یا زمانی که وام پرداخت می شود به عقب و نمی ارائه اطلاعات زیادی به گائو یا آن را می گوید.

پیدا کردن تمام گائو گزارش اینجا. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>