هشدار: این پست شامل اخلال گران برای عشق کور است , reunion.

عشق کورکورانه است “نه برای ضعف قلب است.” این که چگونه Giannina Gibelli یک شرکت کننده در Netflix بکشد آخرین آمار واقعیت تلویزیون نشان می دهد, عشق کور است, منعکس شده در نشان دادن زمان در روز یکشنبه است. او در فرودگاه و رفتن را از طریق امنیت او به عنوان گفتگو از طریق تلفن در مورد آنچه اتفاق افتاده در سال-به علاوه از آنجا که نشان می دهد پیچیده فیلمبرداری. فقط در چند ساعت, پاسخ به بینندگان پست-سوال آخر پخش خواهد بود به جهان در مراسم ویژه پخش در یوتیوب: پس از تقسیم به طور چشمگیری در محراب با Gibelli را نامزد Damian قدرت رد او و پس از او گفت: “بله” دو تقریبا بلافاصله پشت هم — و هنوز هم بسیار مورد اینکه آنها در حال ازدواج نکرده.

“گاهی اوقات آن را احساس مثل من در خواب, چرا که پس از آن بود مدتها پیش” او گفت: از تجربه تماشای نشان می دهد. “ما فقط احساس مانند یک زن و شوهر عادی در حال حاضر,” او گفت:, و اشاره کرد که آن را “درمانی” به حقیقت که در باز پس از تظاهر که آنها تا به حال به سادگی ملاقات از طریق دوستان مشترک. “این که می گویند آن پروانه و رنگین کمان از وجود دارد وجود دارد قطعا بسیاری از واکنش در رابطه ما از [عروسی] اما ما واقعا فقط به دنبال این و گفت: اجازه بدهید این یک فرصت بدون چنین شدید, جدول زمانی,” او گفت:.

مثل بقیه درگیر زوج در عشق کور است — لورن و کامرون (هنوز ازدواج) کهربا و بارنت (هنوز ازدواج) کلی و کنی (نه ازدواج) جسیکا و علامت گذاری (ازدواج نکرده) و الماس و کارلتون (نه عروسی — اگر چه او به الماس حلقه او دوباره در این مراسم نشان می دهد), Giannina و دامیان اولین ملاقات از طریق دیواره “غلاف” نشان می دهد ابداع هدف خود واقعیت دوستیابی آزمایش. آنها به طور مشترک یک ارتباط عاطفی بدون دیدن یکدیگر و به دنبال آن نامزدی که در آن Giannina بدبختانه اسکریپت برای پیشنهاد به دامیان و سپس سوار بر یک گریز عاشقانه به مکزیک — قبل از واقعیت ضربه زمانی که آنها شروع به زندگی با هم در آتلانتا.

فن های مورد علاقه جفت از شروع Giannina و دامیان بسیاری از دعوا — در مورد رابطه جنسی, خانواده و ارتباطات — بسیار relatable اما همچنین تلویزیون های طلا. عروسی خود را شامل سعادتمند عروس Giannina گفت: “من تنها به روشن توسط دامیان یکی از بزرگترین شگفتی تاب در تلویزیون در حافظه اخیر است. او فرار لغزش و لیس او بکر لباس در گل است. و زمانی که آنها جنگیدند در خالی مراسم را در اتاق او به نظر می رسید به تقسیم نهایی یک بار و برای همه است.

اما همانطور که می دانیم در حال حاضر که در آن داستان خود را به پایان می رسد. Gibelli صحبت به زمان قبل و بعد از مراسم قسمت به ارائه خود را در آنچه که بینندگان ممکن است از دست رفته. او داستان عشق با دامیان ممکن است رفته اند کاملا با توجه به برنامه ریزی, اما وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در طول راه. “مثل عشق bootcamp,” او گفت: نشان می دهد. “شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد.” و در حال حاضر که فشار خاموش است تمرکز بر ازدواج کردن بیش از حد. “یک زن و شوهر روابط پیش خودم فکر کردم من که قرار بود به ازدواج با مرد و من نمی; با این یکی. بنابراین من قصد دارم برای قرار دادن ازدواج وجود دارد; هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. ما فقط می خواهم به سفر و تفریح با هم,” او گفت:.

زمان: در قسمت اول چند شما در غلاف داشتن این “خرما.” آنچه که لازم نیست ما به عنوان بینندگان را ببینید که در مورد بخشی از تجربه است ؟

Gibelli: که در واقع بخش مورد علاقه من از همه چیز: این آزمایش است. من تو را دیدم بسیاری از تحولات و لحظات زیبا اتفاق می افتد که در آن مردم شروع به باز کردن بیشتر و پذیرش چیزهایی که در مورد خود. من واقعا از شما آموخته اند به عشق اول خود را به منظور قبول دارم. شما لطف قرار داده و قلب خود را به این مردم و آنها را به آن را انتخاب کنید. که واقعی بود.

چه مدت شما را صرف در غلاف تمام گفت ؟

من آرزو می کنم من می دانستم که. احتمالا 10 تا 15 ساعت در روز بعد. روز اول آن را درست مثل 7 دقیقه برای هر نفر در یک سرعت دور مانند سرعت دوستیابی. سپس آن را نگه داشته شدن طولانی تر و طولانی تر است. من احساس می کردم در آن وجود دارد برای یک سال; بسیاری از مردم گفت که. من احساس می کردم در یک کپسول زمان. شما از دست دادن تمام حس زمان و یا فضا.

در حال ویرایش آنها قطع بسیاری از کسانی که در اوایل مکالمات ضرورت است. آیا شما بحث در مورد موضوعاتی مانند سیاست خانواده و امور مالی و حرفه ای خود را با شرکای?

به طوری که آنچه می رود به ازدواج و این چیزی است که ساخته شده آن را بسیار واقعی: همه کسانی که ترس و تمام کسانی که احساسات [مطرح شد]. به نظر می رسد تنها یک مکالمه باعث شویم اما می خواهم شده است صحبت کردن در مورد آن جزئیات در همه زمان ها و دیدن چگونه این کار جاوا در زندگی واقعی است. شما توافق بر سر مسائل شما نیست. من گفتم بله [به او پیشنهاد] او قطعا به من کمک کرد آن غلبه بر ترس است.

وجود دارد یک نقطه هنگامی که دامیان پدر و مادر تصمیم بگیرند که آنها در حال رفتن به دیدار با شما در نشان می دهد. آیا آنها در نهایت آمدن به عروسی ؟

ویژه داستان
چگونه برای مدیریت اضطراب خود را در مورد کوروناویروس
اگر شما نگران در مورد گرفتن COVID-19 اینجا است که چگونه شما می توانید مدیریت خود را coronavirus اضطراب و آرام بماند.

برخی از اعضای خانواده را نشان می دهد; آنها را نشان نمی دهد اما آنها بود. من درک دلایل پدر و مادر خود را نمی خواهید به نشان می دهد. وجود دارد خیلی با شباهت خود است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و من محترم است که تصمیم گیری. من می دانستم که من که قرار بود به آنها را دوست دارم چرا که از دامیان و چون روح او — او را خاص ترین فرد — و صبر و مهربانی.

به طوری که بخش تر بود رد آزمایش و تلویزیونی ماهیت آن از رد از شما ؟

کاملا. آن بچه خود را و شما می خواهید برای محافظت از آنها. بنابراین من کاملا درک می کنم.

سیاسی, آیا شما تفاوت با دامیان که تبدیل به یک نقطه چسبیده?

[می خندد] من فکر می کنم ما واقعا یک کار خوب درک هر یک از دیگر دیدگاه ها و در واقع احترام به آنها. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من برای باز کردن ذهن خود را به در این فرآیند.

او در سمت های مختلف از طیف سیاسی از شما ،

این احساس مانند آن. اما آن را فقط به خاطر آن چیزی است که شما را نگه دارید تا به شما است که شما دریافت پرشور است. من بسیار پرشور در فرد است. من نمی شناسایی خودم سیاسی, اما وقتی که می آید به فعالیت و چیزهایی که به اعتقاد من در آن مهم نیست که در آن آن است که از برای من — آن را فقط به آن چیزی که حق برای بشریت ؟

یکی دیگر از لحظات standout است مملو مکالمه شما را در مورد زندگی جنسی خود را که در آن شما توجه داشته باشید که شما را راضی نمی کند. آیا شما حل و فصل است که شکایت قبل از عروسی ؟

کلید این است که به تمرکز بر روی ارتباطات است. در پایان روز آن را فقط چگونه می توانم این را بهتر است ؟ من ازدواج کرده است. من می دانم که ناراحت کننده است اما من فقط رفتن به آن را می گویند. او واقعا فقط آن را برداشت. او بسیار با اعتماد به نفس در مورد آن بسیار پرشور در مورد آن. شما می توانید فقط نمی پذیرد.

بحث من از طریق تجربه از روز عروسی از راه رفتن پایین راهرو و تصمیم گیری خود را به می گویند “من انجام دهد.” آنچه را که احساس می کنید ؟

آن را بسیار آزاد. من تا به حال رفته را از طریق موانع برای رسیدن به آن نقطه: پیدا کردن کسی و در حال سقوط در عشق با آنها را از طریق دیوار و به طور مداوم با قرار دادن این موانع و ضربه آنها را با این فرد. طلاق پدر و مادرم چیزی بود که من همیشه در مورد صحبت کردیم و می ترسید. در واقع من بود قادر به غلبه بر این مانع مهم نیست که چه در انتظار من در طرف دیگر — به من اعتماد به نفس زیادی. آن هم از نوع به نظر می رسد مانند یک شکست اما برای من یک موفقیت بزرگ است.

و سپس هنگامی که ما می بینیم شما در حال اجرا خارج از عروسی — خیلی دراماتیک و عاطفی. چه آن را مانند نگاه کردن به آن ؟ آیا ما دیدن چگونه آن را در واقع اتفاق افتاده است ؟

در یک معنا بله. آن را بسیار شدید لحظه ای. من فکر نمی کنم آنها نشان داد همه آن را; من فکر نمی کنم همه چیز را دقیقا چگونه از آن پایین رفت. اما راهی که من احساس کردم و سعی کردم به خودم — که همه بسیار واقعی است. بسیاری از مردم که یک لحظه دراماتیک اما من که یک لحظه واقعی است که شما با خودتان است.

آنچه را به شما آموخته است ؟

واقعا خودتان را دوست دارم و خود را بهترین دوست. که هسته اصلی همه چیز. عشق یک چیز ترسناک اما شما رو به آن اعتماد. آن را همیشه با شما رفتار درست است.

حال شما چطور است و دامیان در حال حاضر ؟ هنگامی که شما به عقب بر گردیم با هم ؟

هنگامی که ما صحبت می کرد دوباره آن را تقریبا بلافاصله پس از عروسی. من به او; من فقط می خواستم برای دیدن اگر او خوب پس ما هر دو خیلی صدمه دیده است. من می دانم که دامیان من مشغول شدم به او. و من به او نگاه کنید — می توانید با ما بود دوستان ؟ چگونه این اتفاق می افتد ؟ بیایید نه ترک همه چیز در ترش توجه داشته باشید. آن شب ما فقط صحبت کردیم و صحبت کردیم و برخی بیشتر و واقعا هرگز چپ هر یک از دیگر طرف.

چگونه رابطه خود را تغییر دهید زمانی که دوربین و قضیه از این نمایش بودند رفته ؟

این احساس کاملا متفاوت است. ما می تواند در نهایت آرامش و چیزهایی که در ما خود را به سرعت. این خنده دار است هر چند به دلیل هر زمان که ما بدست به استدلال ما مانند ” آه ما هنوز فقط به عنوان نمایشی!’ به طوری که حس آن را مانند این است که چقدر ما هستند! اما آن را قطعا احساس سبک تر مانند وزن برداشته شده بود.

چگونه شما را با خانواده های یکدیگر را در حال حاضر ؟ همه چیز هموار ؟

درست بعد از نمایش به پایان رسید و من صرف شکرگزاری و کریسمس را با خانواده اش و او آمد به عروسی پسر عموی من در ماه مارس که در آن او با تمام خانواده. هر کس واقعا او را دوست دارد; همه ما در طول.

چه شد خود را در, دیگر, ارتباط جنسی,’ نتایج? هر شگفتی ؟

The heart wants what it wants گاهی اوقات. این همیشه زیبا شدن وجود دارد.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im