‘مانند یک منطقه جنگی’: آنچه در نیویورک, دکتر, دیدن است ‘در ترانشه’ از COVID-19 بحران

اولین موج ضربه در هفته گذشته. ER at NYU Langone بیمارستان در بروکلین آب گرفتگی با مردم همه نشان از همان علائم: سرفه و تب ریه های پر از چرک.

یک هفته بعد آمد موج دوم. بسیاری از همان کسانی که بيمار بدتر دکتر گفت: Tanzib Hossain های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در برخورد با COVID-19 بحران در بیمارستان.

این وضعیت دلخراش که در بیمارستان در سراسر شهر نیویورک است.

“این است … بخشی ترسناک برای پزشکان در بخش اورژانس است. تمام بیماران که در آمد کامل پنج روز در همه آنها برای قرار دادن آن در روشن ترین راه آنها رها مثل مگس,” او گفت:.

همانطور که از شنبه شب گفت: هیچ یک از بیمارانی که می خواهم قرار داده شده است بر روی یک دستگاه تهویه در بیمارستان به حال جان سالم به در برد و بهبود هر چند یکی گرفته شد صبح پنجشنبه باقی می ماند و در مراقبت از.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 تجربه کمتر علائم شدید هستند و قادر به بازیابی در خانه.

اما در نیویورک و بیمارستان و برخی از بیماران در هواکش برای مدت طولانی و بیشتر بهبود یافته است و در هر قابل توجهی ظرفیت Hossain گفت.

و آن را نه فقط در افراد مسن که در حال سقوط به شدت بیمار است. Hossain دیده است دست اول است که بزرگسالان در هر سنی می تواند تجربه COVID-19 ترین اثرات شدید.

“من فکر می کنم این چیزی است که نگران کننده است,” او گفت:.

پزشکی کارگران در خارج المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز قصبه شهر نیویورک در روز پنج شنبه. یک روز پیش المهرست گزارش 13 COVID-19 بيمار درگذشت در بیمارستان در طول 24 ساعت. (آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ)

این واقعیت در خط مقدم در نیویورک است که تبدیل شدن به کانون شیوع کروناویروس در آمریکا که از روز شنبه این شهر به تنهایی برای اختصاص یک سوم از همه موارد در کشور در حالی که ایالت نیویورک به عنوان یک کل ساخته شده تقریبا نیمی.

وجود دارد 385 مرگ و میر در کشور که از پنج شنبه. بیش از گذشته 24 ساعته دوره بستری شدن در بیمارستان رفت و تا 40 درصد به 5,327 و ICU پذیرش رفت و تا 40 درصد از 888 به 1,290 با توجه به شهرستان آمار.

“آن را به معنای واقعی کلمه است مانند یک منطقه جنگی است و هر کس در آن در ترانشه و ما با تکیه بر هر یک از دیگر” حسین گفت: با اشاره به هموطنان خود مراقبت های بهداشتی کارگران است.

چه وزن در او

او گفت: این بیمارستان شروع به قرار دادن در محل طرح های احتمالی در ماه ژانویه پس از اخبار از ویروس پدید آمده در چین است. بیمارستان دارای سه بخش مراقبتهای ويژه جراحی ICU یک ICU مغز و اعصاب و پزشکی در ICU. یک به یک آنها در حال تبدیل به COVID-19 واحد.

در حال حاضر این بیمارستان نشده ظرفیت رسیده است و هنوز هم در حال گسترش آن تخت و سطح نیروی انسانی به جای بیشتر COVID-19 بيمار. اما برای تمام اعداد و منحنی و پیش بینی Hossain می گوید هیچ یک از این مسائل در زمانی که او در یک در یک با یک بیمار که ممکن است هرگز بازیابی گفتن که این فرد ممکن است در آخرین لحظه آنها بیدار است.

این یک گفتگو است که طول می کشد محل در انزوا; بیماران مجاز نیست بازدید کنندگان به طوری که پزشک یا پرستار است که آخرین نفر آنها را ببینید.

پزشکان در سنت برنابا بیمارستان در برانکس آزمون کارکنان بیمارستان با علائم شبه آنفولانزا برای COVID-19 در چادر است که راه اندازی شد به تریاژ ممکن است COVID-19 بيمار قبل از آنها وارد بخش اورژانس اصلی منطقه است. (Misha فریدمن/گتی ایماژ)

“می گویند در 30 و 35 سال سن فرد می آید به بیمارستان فقط به حال یک سرفه به مدت یک هفته و در حال حاضر آنها نمی تواند تنفس و من باید بروید و به آنها بگویید:” من احتمالا باید به intubate شما در حال حاضر. بنابراین صحبت کردن با هر کس که شما می خواهید به صحبت به این دلیل که هنگامی که ما شما متین هنگامی که ما با قرار دادن لوله در هیچ تضمینی وجود ندارد ما می توانید لوله خارج’ از آنجا که ما دیده نمی شود هر کسی که تا کنون آمده از این است.”
 
که او می گوید چیزی است که وزن آن در پزشکان و پرستاران در خط مقدم بیشتر از این تعداد بیش از عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی آن را از دیدن آن دسته از بیماران در لحظات پایانی.

“مردم هنوز دوره نقاهت در یک رای که به شما امید می خواهم و شما لازم نیست که درمان مناسب و در عین حال” او گفت:. “امید است که خواهی آمد اما تا زمانی که ما که بیماران در حال گرفتن مریض تر ماندن بیمار و آن را جدی بگیرند.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اظهار داشت: با صراحت که هر سناریوی ممکن برای این ویروس را گسترش می بیند بیمارستان ظرفیت غرق شده پس از گرفتن تخت یک اولویت است. که به معنی افزایش ظرفیت از 53,000 تخت به 140,000 تخت در سطح ایالت.

نشانه ای است که نوشته شده بر روی درب اورژانس در سنت برنابا بیمارستان. بیماران در بخش های مراقبت ويژه برگزار شد در انزوا تا اعضای خانواده قادر به بازدید. (Misha فریدمن/گتی ایماژ)

حسین از تلاش برای افزایش ظرفیت و ارائه بیشتر منابع. او اشاره می کند که بافته شده را به یاد ماندنی مبارزه مواجهه درمانی است که بسیاری از استعفای خواهد شد و بیمار با بیماری آنها در حال تلاش برای درمان.

“این فقط به نظر می رسد اجتناب ناپذیر به ما. اما ما در حال انجام این کار به دلیل این است که آنچه ما برای امضا.”

پیام روشن

با فرماندار پیش بینی بحران را به اوج احتمالا در 21 روز Hossain می داند که آن را بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.

او می گوید: پیام روشن است: ادامه اجتماعی فاصله و به طور جدی همه تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

“افراد در خانه من می خواهم به مطمئن شوید که شما آگاه باشید که آنچه شما انجام می دهند بسیار مهم است ادامه انجام آن است. این فداکاری, من درک می کنم اما این یک فداکاری است که باعث می شود تفاوت به ما در بیمارستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>