شاهزاده لیختن اشتاین از دست می دهد دادگاه بیش از اموال ضبط شده توسط چک پس از جنگ جهانی دوم

خانواده سلطنتی لیختن اشتاین دهکدهای از دست داد دادگاه در مورد اموال ضبط شده توسط چکسلواکی پس از جنگ جهانی دوم است. چک دادگاه حکم داد که شاهزاده بود بدون حقوق بیش از اموال.

اموال متعلق به لیختن اشتاین خانواده سلطنتی بود و از نظر قانونی گرفته شده توسط دولت چک پس از جنگ جهانی دوم یک چک حکم دادگاه در روز سه شنبه.

این حکم به پایان رسید یک دهه اختلاف برای کوچک آلمانی زبان کشور اروپایی برای ایجاد مالکیت چندین خواص با توجه به گزارش ها در لیختن اشتاین رسانه ها.

خواص کشف و ضبط شد توسط دولت چه بود و سپس چکسلواکی تحت یک ماده شناخته شده به عنوان Benes احکام که پایهی اخراج و به دست گرفتن کنترل این کشور آلمان اکثریت پس از جنگ.

Prince Hans-Adam II of Liechtenstein and his son (picture-alliance/G. Ehrenzeller)

شاهزاده هانس آدام دوم از لیختن اشتاین و پسرش

بنیاد شاهزاده لیختن اشتاین یک پایه است که مدیریت خانواده سلطنتی خواص و منافع استدلال در دادگاه که زمین ثبت نشان داد که شاهزاده به عنوان صاحب قانونی از خواص Deutsche Presse-Agentur گزارش شده است.

این بنیاد همچنین با اشاره به این که احکام باید اعمال سلطنتی به عنوان آنها نمی شد ،

این دادگاه در شهر برنو را قبول نمی کند این استدلال.

لیختن اشتاین اصالت واقع بین اتریش و سوئیس که در آن شاهزاده حال گسترده قدرت در یک نیمه سلطنت مشروطه. جمعیت در اطراف 38,000.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>