همجنسگرایان سازمان انتقاد رئیس جمهور تهمت برای میزبانی جمهور لهستانی آندره Duda

(ورشو-لهستان) — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم به ارسال یک پیام حمایت از کسانی که به دنبال تبعیض علیه همجنسگرایان و دیگر اقلیت های میزبانی لهستان رئیس جمهور در کاخ سفید روز قبل از بازدید کننده خود را از چهره یک سخت تر از انتظار می رود مبارزه برای انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای دیدار با رئیس آندره Duda روز چهارشنبه چهار روز قبل از دور اول لهستان در انتخابات ریاست جمهوری. بازدید هفته گذشته اعلام کرد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او برنامه ریزی شده برای حذف هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده از آلمان انتظار می رود عبارتند از: بحث و گفتگو در دفاع و مسائل اقتصادی.

اعتقاد بر این است که برخی از سربازان آمریکایی را می توان منتقل شده به لهستان یک عضو ناتو روی داد را میدهیم. لهستان یکی از ترین در اروپا با شوق و ذوق طرفدار آمریکا و کشورهای این دیدار می تواند به Duda افزایش می دهد به عنوان او به دنبال یک دوم 5-سال مدت است.

لهستانی جمهور به تازگی جلب توجه بین المللی با ساخت حقوق بشر یک موضوع را در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. او قول داد برای محافظت از خانواده لهستانی از آنچه که او خواستار “همجنسگرایان ایدئولوژی.” او به تازگی به نام حقوق بشر در جنبش یک ایدئولوژی خطرناک تر از کمونیسم.

تلویزیون عمومی در لهستان است که در کنترل این حکم قانون و عدالت حزب حاکم که پشت Duda است تحت فشار قرار دادند یک پیام مشابه در مورد حقوق بشر در حرکت است که بسیاری از محافظه کاران عمدتا کاتولیک لهستان را به عنوان یک خارجی و واردات یک تهدید برای فرهنگ خود را.

پوپولیستی قانون و عدالت در آغوش همان پیام crticial از حقوق بشر در جنبش قبل از انتخابات پارلمانی آن برنده سال گذشته است. چند شهرداری در لهستان خود را اعلام کرده اند “همجنسگرایان رایگان.”

و تلویزیون نیز با استفاده از ضد سامی استعارههای در یک سری از گزارش به معنای تضعیف Duda اصلی ریاست جمهوری رقیب ورشو شهردار Rafal Trzaskowski.

“ما نگران آن است که کاخ سفید دیدار ارسال یک سیگنال سیاسی در حمایت از یک نامزد که مبارزات درگیر در ضد همجنس و شعارهای یهودستیزانه” گفت: Zselyke Csaky مدیر تحقیق و پژوهش برای اروپا و اوراسیا در خانه آزادی. ایالات متحده مبتنی بر سازمان است. “این قربانی از گروه های اقلیت خطرناک است, استراتژی و باید محکوم شود نه پشتیبانی شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده است.”

کمپین حقوق بشر یک همجنسگرایان حقوق بشر در واشنگتن همچنین با انتقاد Duda بازدید از کاخ سفید پس از نزدیک به چهار و انتخابات.

آن گفت: Duda استفاده از ضد همجنسگرایان و بلاغت است “ننگین و دستکاری و خطرناک” است و مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان دادن او است “بدون دوست” به حقوق همجنسگرایان در جامعه است.

کنگره ایالات متحده الیوت انگل دموکرات است که رئیس کمیته روابط خارجی مجلس به نام تهمت را دعوت به Duda یک مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن “شیفتگی با رهبران که نشان داده اند استبدادی گرایش.”

“رئیس جمهور Duda و حزب خود را ترویج هولناک ضد همجنس و ضد تجاوز کلیشه ها و سیاست هایی که اجرای کانتر به حقوق بشر و ارزش هایی که امریکا باید در تلاش برای رعایت” الیوت در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

Duda پیشتاز در زمینه 11 نامزدهای اما حمایت شده و در حال سقوط به تازگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه لهستان اقتصاد.

نظرسنجی پیش بینی او برنده خواهد شد در حدود 40 درصد از آراء را به زیر 50 درصد آستانه پیروزی آشکار. که باعث رواناب در جولای 12, است که به احتمال زیاد به گودال او را در برابر Trzaskowski که شده است به دست آوردن محبوبیت است. نظرسنجی ها نشان می دهد آنها گره خورده است برای حمایت در دور دوم.

یکی از Duda به رقبا در انتخابات ریاست جمهوری nonaligned Szymon Holownia گفت: Duda باید ببینید سفر خود به واشنگتن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در این مسابقه اگر او تعلیق مبارزه برای رفتن وجود دارد در طول مذاکرات روز قبل از انتخابات.

او گفت: او را دیدم آن را به عنوان چیزی بیش از یک “تبلیغ رویداد است.”

قبل از مصرف کردن برای واشنگتن از کراکوف در شنبه Duda گفت: پنجم جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد تمرکز بر “اساسی” مسائل مانند لهستان نظامی و امنیت انرژی و ارتباطات و امنیت سایبری و همکاری های اقتصادی.

Duda که به دنبال یک دوم 5 سال به عنوان رئیس جمهور با اشاره به مایکروسافت ماه گذشته اعلام یک برنامه ریزی از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای پردازش داده های مرکز در لهستان به عنوان مثال در حال رشد همکاری در این بخش است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>