اجازه دهید به مکث برای قدردانی از 6 بیشتر تام هنکس چیزهایی که تام هنکس تا به حال انجام شده

معلوم نیست دقیقا زمانی که تام هنکس در زمان عملا نقش “آمریکا پدر” اما این روزها سخت به انکار است که او را به دست آورده و عنوان. به عنوان یکی از محبوب ترین بازیگران نسل خود را هنکس جوشان نفوذ آمده است به فراتر از هنر و صنعت خود را.

در 92 سالانه جوایز اسکار روز یکشنبه هنکس را پیدا خواهد کرد که آیا او برنده سومین جایزه اسکار برای تجسم خود را از فرد راجرز در یک روز زیبا در محله (او قبلا برنده back-to-back بهترین بازیگر نقش اول مرد جایزه در سال 1994 و 1995 برای نقش خود را در فیلادلفیا و فارست گامپ) و سمان جای خود را در میان winningest بازیگران در اسکار تاریخ است. برای مرجع تنها پنج وجود دارد دیگر بازیگران که برنده سه اسکار: مریل استریپ و جک نیکلسون, اینگرید برگمن, Daniel Day-Lewis and Walter Brennan. کاترین هپبورن است که هنوز هم تنها کسی که تا کنون برنده چهار.

اما اینکه آیا یا نه هنکس طول می کشد صفحه اصلی جایزه وضعیت خود را به عنوان یک آیکون در سمت راست خود را به احتمال زیاد دست نخورده باقی می ماند.

که به دلیل هنکس پربار حرفه ای و تمام حساب های روشنگرانه شخصیت دارای طاقی او را به صفوف که نژاد نادر از ستاره ها که تقریبا هیچ کس به نظر می رسد به دوست نداشتن. زمانی که به تازگی پرسید که چگونه او توانسته است به طوری باقی می ماند بسیار مورد توجه قرار گرفته هنکس معوق به طور مشابه معشوق-لیستر کیانو ریوز برای پاسخ خود را. “او همیشه می گوید آن را ترجیح داده برای جایگزین, که, درست است,” او گفت:. “من می خواهم به جای قدردانی از منفور که فقط من.”

به افتخار که الهام بخش چشم انداز ما قرار داده است با هم یک لیست از برخی از مهمترین تام هنکس چیزهایی که تام هنکس تا به حال انجام می شود, چیزهایی که تجسم که غیر قابل تعریف تام هنکس بودن.

ما می خواهم بطری آن اگر ما می تواند.

آن زمان که تام هنکس بازگشت از دست student ID

اگر شما به دنبال تام هنکس در توییتر شما می دانید که او اغلب در پست عکس های از اموال را از دست داده است که او در می یابد در حالی که رفتن در مورد روز خود را. اما در حالی که ما در حال حدس زدن است که به طور کلی این وصف ناپذیر موارد معمولا نمی پیوست با صاحبان آنها بازگشت در سال 2015 هنکس مشترک یک شات از یک دانشگاه فوردهام کارت شناسایی که راه اندازی یک ویروسی جستجو برای دانشجو در تصویر بر روی آن.

“لورن! من در بر داشت خود را ID دانش آموز در پارک,” او نوشت. “اگر شما هنوز هم نیاز به آن من خواهد شد به شما. Hanx.”

پس از یکی از استادان خود ارسال یک ایمیل با لینک به هنکس, صدای جیر جیر, لورن به نظر می رسد در صبح بخیر امریکا برای بحث در مورد اتفاقی کشف. “اگر شما در حال گوش دادن و شما خارج وجود دارد من می love my ID بازگشت,” او گفت: در نشان می دهد.

لورن بعد گفت: همکاران که هنکس وجود ندارد هنگامی که او ساخته شده آن را به اما است که کارکنان خود را در طول گذشت هر دو ID و یک یادداشت دست نویس از او.

“من پیر ID با کمی توجه داشته باشید از او که گفت: مطمئن شوید که من نگه به این و امضای خود را,” او گفت:. “من خیلی خدا را شکر که او نوع به اندازه کافی برای پرداخت آن را به جلو به من و من به شما 100% همین کار را برای هر کس دیگری.”

تام هنکس همه. عمل خوب و عامل فوق العاده.

آن زمان که تام هنکس سقوط یک عروسی عکاسی در پارک مرکزی

تصویر آن: وجود دارد شما در حال لباس پوشیدن در روز عروسی خود را به بهترین ژست برای عکس با همسر جدید خود را که ناگهان تصادفی هل دهنده اجرا می شود تا به شما. اما صبر کنید این یک تصادفی هل دهنده. این یکی و تنها تام هنکس — و او می خواهد برای پیوستن به در در سرگرم کننده است.

ویژه داستان
Coronavirus آزمون های چین
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

که دقیقا آنچه برای یک زن و شوهر اتفاق افتاده است که به داشتن 2016 عروسی عکاسی در پارک مرکزی در همان زمان هنکس در نظر گرفتن یک تنه زدن. تام را تکان داد, داماد, دست, را بوسید عروس و با توجه به عکاس مگ میلر حتی ارائه شده به ریاست خود مراسم ازدواج.

پس از اجرا در هنکس در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک عکاسی از خود است که او تا به حال جامعی با تازه ازدواج کرده. “الیزابت و رایان!” او زیر نویس پست. “تبریک و نعمت! Hanx.”

ساده و موجز و آه بسیار Hanx.

آن زمان که تام هنکس آورده David S. کدو تنبل به زندگی در Saturday Night Live

تام هنکس مصرف سرب در سال 1993 به فیلادلفیا به طور گسترده ای در نظر گرفته نقطه در زندگی حرفه ای او هنگامی که او ساخته شده انتقال از کمدی دراماتیک به بازیگر. اما در طول یک سال 2016 در ظاهر زنده شنبه شب, هنکس یک بار دیگر خم کمدی خود را لغو احکام صادره ی بازی فورا یاد David S. کدو تنبل.

هنکس hilariously عجیب و غریب, تصویر از کدو تنبل جک-o-فانوس چاپ-مناسب عجیب و غریب که حضور در خالی از سکنه سوار آسانسور ریختن سواران متناسب با شخصیت به یک T و او را تبدیل به یک شبه ویروسی احساس. David S. کدو تنبل لباس به طور گسترده ای به فروش می رسد صرف روز پس از قسمت پخش با هنکس خود را به توییتر اعلام کرد که او می تواند پوشیدن کدو تنبل’ امضا کنید تا برای هالووین که در آن سال.

در سال 2017 هنکس احیا کدو تنبل برای تعجب در ظاهر به یاد ماندنی SNL رپ تصویری بازیگران Kenan Thompson و بعد از آن که سال kooky شخصیت خود را نیم ساعت متحرک ویژه.

David S. کدو تنبل هدیه ای است که نگه می دارد در دادن. درست مثل هنکس خود را.

آن زمان که تام هنکس بازی Mister Rogers در یک روز زیبا در محله

اگر وجود داشت همیشه یک نقش است که تام هنکس متولد شد و به بازی آن بود که آقای راجرز در یک روز زیبا در محله. به عنوان میزبان Mister Rogers’ Neighborhoodکودکان ستاره تلویزیونی فرد راجرز بود یک نماد آمریکایی بود که شهرت به عنوان یکی از مهربانترین مردم در biz. صدا آشنا است ؟

و با توجه به تحقیقات توسط Ancestry.com معلوم است که هنکس حتی ممکن است مربوط به راجرز. چگونه است که برای kismet?

آن زمان که تام هنکس teared در حالی که پذیرش Cecil B. DeMille award برای یک عمر دستاورد در سال 2020 گلدن گلوب

تام هنکس نمی برنده گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک تصویر متحرک در این سال های مراسم جوایز, اما او دریافت یکی از بالاترین افتخارات در هالیوود Cecil B. DeMille award برای مشارکتهای برجسته دنیای سرگرمی. و به عنوان تنها می تواند انتظار می رود نزدیک به هشت-دقیقه-مدت سخنرانی به ارمغان آورد خانه.

قبل از دادن یک کلاس بازیگری است که تبلیغ خود را در سه مرحله فرمول موفقیت — “شما باید برای نشان دادن در زمان و شما باید بدانید که متن شما باید به یک سر پر از ایده” — هنکس کردم مشخصه عاطفی و جنگیدند در حالی که اشک ضمن تشکر از خانواده خود را برای حمایت خود را. این صفحه نمایش از آسیب پذیری به نظر می رسید برای نشان دادن دوباره که هنکس است که نه تنها یک بازیگر افسانه ای اما همچنین دارای یک قلب طلا.

نه به ذکر است که آن را تا به حال بسیاری از طرفداران خود را در احساسات خود را به عنوان به خوبی. “من انسان ساده بودن من دیدن تام هنکس گریه من گریه” یک کاربر توییتر خلاصه آن را.

آن زمان که تام هنکس کمک یک غریبه تغییر پنچر in a blizzard

هنگامی که شما یک فورا قابل تشخیص افراد مشهور می توانید آن را به بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به همکار خود انسان و حتی ریسک سرمایه گذاری از آن گاهی اوقات در حال حاضر است. اما با توجه به کاربر توییتر استوارت Stevens, تام هنکس بود کاملا مایل به گرفتن خطر آن زمانی که او در سراسر او را تغییر پنچر در یک بلیزارد. مانند تعدادی دیگر از طرفداران استیونس با انگیزه بود برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از یک heartwarming Hanx برخورد پیروی تام عمر دستاورد پیروزی در سال 2020 گلدن گلوب.

“من یکی تام هنکس داستان” استیونس نوشت. “خارج شد West اسکی. به پایان رسید تا در جاده اتصال 2 مناطق. برف مانند جهنم است. تا به حال پنچر. خارج شروع به انجام معمول است. SUV می کشد بیش از مرد خارج می شود. لعنت نزدیک به سفید کردن در حال حاضر. هر دو از ما انجماد. ما آن را انجام می شود. در پایان معرفی خودمان. تام هنکس.”

که قطعا برای تلفن های موبایل مانند واقعا فرد خوب مواد به ما.

نوشتن به مگان McCluskey در megan.mccluskey@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر