بیایید شکستن پیچش و چرخش از Westworld فصل 3 آخر

هشدار: این داستان شامل اخلال گران برای Westworld فصل 3.

در آن فصل سوم Westworld تکامل یافته فراز و نشیب فراتر از نشان دادن بینندگان فکر می کردند که می دانستند در حالی که باقی مانده درست به سوال ها و تم ها در هسته خود است.

وجود دارد هیچ کمبود نرم و صاف عمل در این قسط HBO درام. دولورس کینه توز ماشین کشتار به نظر می رسید به پیش بینی آنچه ممکن است به تصویب. و زمانی که همه گفته و انجام داده, از خشونت لذت از سازندگان آیا باید خشونت به پایان می رسد اجرا شده توسط ربات میزبان به عنوان دولورس rampaged در اطراف نابودی تقریبا هر کس در راه خود را. اما نیت خود اشتباه گرفته بودند.

“بحران نظریه” نوشته شده توسط دنیس Thé & Jonathan Nolan و کارگردانی جنیفر Getzinger پاسخ طولانی نهفته سوال در مورد دولورس’ طرح Serac و مرد در سیاه و سفید. در این به نظر می رسید مانند یک نمایش در مورد چگونگی رشد قدرت هوش مصنوعی می تواند طلسم پایان نژاد بشر—که قطعا هنوز هم بخشی از DNA خود را. اما در حال حاضر ما رو پیچیده جدید قهرمانان و شاید بیشتر امیدوار چشم انداز. با پایان فصل, نشانه شد با اشاره به یک انقلاب به رهبری دوستانم (Aaron Paul) و Maeve (Thandie Newton.)

استقلال شده است یک موضوع در طول نمایش را اجرا کنید و کل این قسمت روابط آن همه با هم. در حالی که ناتوانی و reprogramming قرار است به هر کس پشت در قابل پیش بینی مسیر مردم و میزبان تمام وقت در حال تغییر شکستن حلقه خود, تغییر, دوره های خود و نادیده گرفتن هر چه بوده است متصل به آنها را.

به دوستانم نگاه ما این است که یک مرد است که در آغوش پارگی از آنچه او فکر می کردم در مورد جهان است. که بسیاری مانند سد استفاده می شود که برای جدا کردن میزبان از خود واقعیت جدی و یک پارک تصور برای آنها برای سرگرم کردن مهمانان. و در حال حاضر او و Maeve هستند قهرمانان باز آفرینی با هدف جدید.

اما قبل از ما به که پرده dropper بیایید حس همه چیز در آخر که ما را در اینجا.

پیوند میان دولورس و کالیب

آخر ضربات سمت راست که در آن قسمت 7 سمت چپ خاموش. به عنوان Serac مرد سباستین می یابد در Sonora تسهیلات در مکزیک دولورس نهفته مرده با هسته ای برداشته می شود. (او فعال EMP در قسمت 7 و ما در حال حاضر دیدن دوستانم ساخت با مروارید به عنوان او اشک تا به کالیفرنیا در موتور سیکلت خود را.) مقصد خود را ؟ این Itaidoshin رسومات امید خیابانی در لس آنجلس که در آن در عین حال یکی دیگر از دولورس در او اسکلتی تولد آماده برای یکی دیگر از بازار مال فروشان.

شک و تردید از انگیزه های او که او هرگز به او توضیح داده به طور کامل او زنجیر او و خواسته های برخی از پاسخ. ما یک: وضوح در چگونه آنها در واقع برای اولین بار ملاقات کرد. خواهد بود که در دلوس پارک 5 بود که به روی عموم بسته برای آموزش ارتش که در آن سربازان استفاده می شود میزبان برای تمرین هدف. کالیب شده با هر کس دیگری جز او ایستاده بود.

همانطور که ما بعد از یادگیری این واقعیت است که دوستانم را متوقف سربازان همکار خود در شبیه سازی ترانشه از آزار جنسی “دختران” از دست داده بود در دولورس—چرا که او یکی از آنها بود. هر چند او نمی دانست که پس از آن که ربات های حساس صرفه جویی در نوع خود از تروما یکی از راه های بسیاری نشان می دهد متمایز کالیب. این که آیا آن را در حال عبور در “گرگان” و یا اجازه می دهد یک گروگان به فرار با زندگی خود او یکی از معدود خوب بچه ها در داستان با یک نوار پایینی برای آنها با وجود ترس خود را که او بد است. پیچیده و شخصیت او است و اگر او گزینه او خواهد do no harm که موقعیت او را به عنوان یک ظاهر عالی نامزد برای یک برای ساخت یک دنیای جدید است. به یاد بیاورید که Westworld مجموعه دولورس را مخرب مسیر در حال حرکت نشان می دهد که او را به معنای واقعی کلمه صدمه زدن و کشتن یک مگس. (او متعهد هر دو اعمال خشونت آمیز و سخاوتمندانه ، او را انتخاب می کند.) مرد و یا هر بازیکن دیگر در این داستان شده است به مراتب بیشتر بی رحم.

“اراده آزاد وجود کالیب. آن را فقط f-cking سخت,” او می گوید. یک بار دولورس دستاوردهای کالیب اعتماد جفت سر به لس آنجلس است که در کامل در آخرالزمان شورش و هرج و مرج. این اقدام در ساختمان به این لحظه پس از دولورس به بیرون درز تحریک اطلاعات: زندگی خود شد همه رفتن با توجه به برنامه های پیچیده از قبل نوشته مسیر clockwork از ابر رایانه ها, Rehoboam.

دولورس’ رویارویی با Maeve و Charlores

دولورس و Maeve کشمکش و ما از شنیدن دولورس ارائه یک الگوی رفتاری بسیار قادر انعطاف پذیری است که میزبان همه مشتق شده و به دنبال او اصلی وضعیت به عنوان آرنولد برای اولین بار موفق به ایجاد. “شما همه کپی از من. من اولین بار بود از ما. اول که کار می کرد. دیگران شکست خورده است. به طوری که آنها ساخته شده است همه شما از من.” هنگامی که او را پین Maeve پایین به جای کشتن او بخواهد به او اجازه رفتن. این عمل غیر منتظره مهربانی ممکن است میان به Maeve اواخر-در-این-بازی تصمیم به کنار با دولورس به عنوان او را به نقاشی او آخرین نفس. دولورس اجازه می دهد تا Maeve اما سپس شارلوت مداخله به بسته دولورس پایین به طور کامل. این اجازه می دهد تا Maeve به استفاده از دولورس’ متوقف دولتی و تصرف او را به گرفتن او را به Serac بیش از تحریک.

چه شد دولورس’ اصلی برنامه ؟

نشان می دهد هنوز هم انجام می شود قرار دادن این میزبان از طریق wringer. کالیب می شود تا نزدیک به آپلود سلیمان استراتژی به Rehoboam اما Serac عضلانی قرار می دهد پایان دادن به آن و او را به دولورس که ما پیدا کردن قلاب برای ذهن-کاوش اهداف است. Serac آغاز می شود پاک کردن خاطرات بر روی دیسک سخت برای رسیدن به آنچه که او همیشه بعد از. او برای کلید مجازی ربات عدن یک.k.یک. دره فراتر از یک.k.یک. متعالی و او را بالاتر از تهوع glow-in-the-dark لوله به آن را دریافت. ربات بهشت که در آن میزبان خوش شانس است که ساخته شده است که جهش در فصل 2 آخر وجود دارد در ذهن خود است که نشان می دهد تخم مرغ طلایی پنهان کردن تمام biodetails که Serac نیاز به نگه داشتن خود را کنترل بیش از بشریت است.

آن را شفاف چگونه و چه زمانی دولورس’ طرح به دست می آمد. اما در ابتدا Serac ویران دوستانم با او نشان دادن آنچه که او تا به حال در فروشگاه و آن را زیبا. چند توده تلفات حوادث, سقوط از جمعیت انسانی که ما به ارمغان می آورد به پایان تمدن بشری در طول فقط 125 سال است. دقیقا این لایحه کالا دولورس فروش بود او را با اصرار به انسان ها و نجات دهنده است.

اما پس از آن Maeve تلاش برای آوردن کلید به سطح و دو یک الهامی چت. دولورس ندارد کلیدی و در نهایت انتخاب را به بشر فرصت برای بازسازی یک دنیای جدید است. وجود دارد حتی در ظاهر از Maeve و فانتوم کودک پرش سنگ. در نهایت دولورس می رسد Maeve که بی درنگ در Serac. و سابق سالن مالک ارتباطی منحصر به فرد به نظر می رسد توانایی های تیز در دو روش کلیدی. یک: او می شنود ابر رایانه ها اساسا تغذیه Serac خطوط در یک راه است که منعکس میزبان آگاه شدن از ماهیت واقعیت خود قبل از Serac می توانید آن را می گویند. دو: او قادر به ذوب تدبیر که Serac شد با استفاده از به بهره برداری او را به عنوان خود را عامل. (او فقط یک ربات نوعی بیش از حد.)

Rehoboam پاکسازی خود را در کالیب فرمان با کمک از دولورس و جزایر. به ظاهر این snuffs کردن توپ یک بار و برای همه, هر چند شورش فوران در خیابان به ما می گوید که آن را نگه فاسد شده بود با تشکر از دولورس’ کاردست.

بیایید بررسی کنید در برنارد و Stubbs

در ضمن, دوستان, کمدی ادامه apace در ایستگاه گاز است. در مسیر جنگ و جهنم خم در از بین بردن تمام میزبان برای نجات جهان ویلیام شاخه استابز در قفسه سینه. اما برنارد الگوی خود هویت و قدرت خود را برای مبارزه با او. ساختگی SFPD را نشان می دهد و لارنس (کلیفتون کالینز جونیور) احتمالا میزبان دولورس در آنها سپرده نهایی پنجم مروارید بازده در سبک.

او با خونسردی می دهد برنارد یک نقره چمدان و یک ماموریت خود را: برای رفتن او را ببینید. که “او” آن را به عنوان معلوم نیست دولورس اما همسر سابق خود رقم لورن (جینا تورس). دکتر فورد به رهبری برنارد به باور او تا به حال یک زن و یک کودک (چارلی) که این جفت ارز از دست غم انگیز. به یاد داشته باشید کسانی که مشکل تماس های ویدئویی? این مراقبه در برگزاری بر روی کسانی که ما از دست داده ایم بنابراین ما قطع نمی خودمان است غیر منتظره لمسی است که نشان می دهد بیشتر به برنارد در مورد خود و ظرفیت عاطفی. جسارت برنارد جدید حس از هدف است. و او صعود به سطح بعدی از بازی خود را.

او می اندازد Stubbs روی یخ پشت در اتاق متل وان با یک بطری مشروب به سعی کنید به او را نجات دهد و به نحوی قادر به ارائه اخبار است که دولورس است که مردنی است و او اشتباه بود در مورد او در تمام طول. میزبان’ جهان سوزانده طوری که ماشین می تواند بهار پس چرا نمی توانید همان درست باشد از دنیای واقعی است ؟ این یک موازی نشان می دهد همچنان به رسم آشکارا که این پارک تفریحی است که یک عالم صغیر واقعیت برای ما یکی از ما در تلاش برای شکستن رایگان از حتی (احتمالا) بدون یک ربات ارباب.

“چیزی تغییر کرده است. من قضاوت نادرست او. او در تلاش برای نابودی نژاد انسان, او در تلاش بود تا آن را ذخیره کنید. آنچه مورد اتفاق می افتد همیشه دیگه این اتفاق نمیفته. Serac و برادرش بودند و تنها با نگه داشتن آن را خاموش.” چرا که او سپرده بود با کلید تشکر برای دولورس که هرگز مورد اعتماد خودش را با آن او با استفاده از اینده هدست در مورد سفر به والا.

چه با مرد سفید ؟

زمین سوخته مرکزی بشریت بدترین نماینده ویلیام یک.k.یک. مرد سفید مصمم است برای از بین بردن میزبان از زمین و او مانع برای دریافت تمام پول خود را از کسب و کار خود مدیر که شوکه شده است و تحت چالاک وقتی که می آید به تحقق خود بسیار بی ادب و مشتری نیست واقعا مرده دیگر. بحث در مورد خدمات.

دقیقا چه شد دولورس در تلاش برای به انجام رساندن اینجا ؟

دولورس’ بازی ممکن است به نظر می رسید مانند یک تغییر برنامه های منتهی به فصل 3 لحظات پایانی اما شاید این تحول چه سازندگان می خواستند برای او. او می شود آنچه او می خواهد و در نهایت پس از تغییر قلب: میراث به عنوان یک شهید ترک در پشت یک طرح برای یک دنیای جدید است. او همچنین می بیند نابودی جامعه بشری در زمان, جدول زمانی.

“من مرده ام ، اما وجود دارد فقط یک پایان واقعی است. من نوشتن این یکی خودم.” این قسمت ارائه می شود که این خط و سپس برخی از.

Maeve و کالیب نونهالان به انجام دولورس’ طرح

Maeve از خود اراده آزاد است در انتخاب برای پیوستن به دولورس پس از دشت بحث زمانی که یک روشنفکر دولورس نشان می دهد او معتقد است که در جهان زیبایی به اندازه کافی به آن را ذخیره کنید. آن را به انتخابی جهان بینی او همیشه سیمی را و او را برای رفتن به انسان فرصتی برای راه اندازی مجدد جهان بهتر دید. او هنوز هم نگه می دارد امید برای تجدید دیدار با یک درایو است که رشد می کند کمتر قانع کننده با هر فصل, اما آن را برای یک روز دیگر او می گوید دوستانم. در حال حاضر او را مصمم به جاوید دولورس’ طرح هر چند وجود خواهد داشت موانع.

“مهم نیست که آنچه شما انجام, دوستانم همه که مهم است این است آنچه شما را تبدیل به” دولورس به او گفته بود. این آهنگ با Maeve انعکاس او خط وانت از فصل 1 در سالن که او در حال حاضر اعزام در کالیب. این است که در دنیای جدید و در این صورت شما می توانید هر کس f-ck شما می خواهید.” در اینجا به آغاز جدید است.

پست-اعتبارات با مرد در سیاه و سفید در سفید و بسیار مصمم شارلوت

تا کنون آقایان مرد سفید یخ منشی که هیچ آگاهی از میزبان از هر نوع به پایین به روده دلوس دبی. او در می یابد شارلوت است که زندگی او را بهترین خود دارای زندگی. او است که ما به یک نوع جدید از مرگ خیره پوشیدن سوخته بازو با غرور و افتخار به عنوان یک یادآوری از آنچه او را از طریق زندگی می کردند. و او را بدون هیچ اتلاف وقتی برای ردیابی سریع ربات قیام. یک میزبان جدید گردان است که مجسمه و به سرعت. انسان نمی رود دوباره بدون یک ربات مبارزه با به طور کامل نسل جدید میزبان, و این یکی که شارلوت بالا بردن سرعت همراه است. Westworld در حال حرکت در یک جهت و: رو به جلو. چه او endgame? چیزی که تا حدودی شبیه به آنچه در دولورس در اصل می خواستم به نظر می رسد.

که در آن در جهان است, پیر برنارد در حال حاضر ؟

در دنیای واقعی پس از تحصیل در خارج از کشور در Sublime برای ناشناخته دوره از زمان—حداقل به اندازه کافی برای او را به پوشش داده شده با خاک.

نوشتن به اشلی هافمن در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>