Léopold Sédar سنگور: از زندانی به رئیس جمهور

Léopold Sédar سنگور در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از آفریقا بزرگترین دولتمردان و شاعران و روشنفکران. پس از گذراندن مدتی از زندان در طول جنگ جهانی دوم او اولین رئیس جمهور سنگال.

چگونه به طور خلاصه خلاصه Léopold Sédar سنگور زندگی?

وی در اکتبر 9, 1906, در جنوب شرق پایتخت سنگال. سنگور بنیانگذار و قوی مدافع Négritudeسیاسی و ادبی جنبش متولد 1930 ، او رئیس جمهوری سنگال در سپتامبر سال 1960 پس از کار به عنوان یک روزنامه نگار, در میان چیزهای دیگر. او همچنان رئیس دولت برای بیش از دو دهه است. او در تاریخ 20 دسامبر سال 2001 در سن 95 در فرانسه.

ادامه مطلب: آمنه: ملکه جنگجو از Zazzau

آنچه ما باید به یاد داشته باشید در مورد Léopold Sédar سنگور?

Léopold Sédar سنگور مندرج صلح فروتنی و او یک کمال گرا در کار خود را. او یک دانشمند بزرگ بود که پرشور در مورد زبان. او اولین سیاه نویسنده انتخاب شود به عنوان یک عضو از Académie française – این famousFrench زبان شورای – در سال 1984. او همچنین مسلما اولین رئیس دولت در آفریقا به استعفا از خود خواهد شد.

که عبارات هنوز هم نسبت به Léopold Sédar سنگور?

“احساسات Negro فقط به عنوان دلیل است که یونان”. با وجود این منتقدان او هرگز محروم نقش احساسات است. او سرزنش مخالفان خود را به تلاش برای درک آن است. با توجه به احساسات بصری دلیل در مخالفت با اروپا تعریف دلیل گفتمانی یکی.

“جذب نمی شود جذب” از طریق این معروف دیگر نقل قول سنگور خواستار جوانان آفریقایی به جذب همه چیز را که ناشی از فرهنگ باستانی و برای بالا بردن این دانش به یک ارتفاع جدید استفاده می شود که به دست نیافتنی برای مردم از جامعه باستان است.

“تمدن جهانی”. گفت: سرچشمه از معروف Senghorian نظریه جذب و باز بودن از دادن و گرفتن. این توضیح می دهد که مخلوط از Negro طرف و یونان بخشی که باید منجر به جدید “Negro” کامل و پرثمر ،

ادامه مطلب: بی بی Titi محمد: تانزانیا “مادر ملت”

که سوء تفاهم ها را تحت تاثیر قرار سنگور زندگی?

بین 1962 و در سال 1968 Léopold Sédar سنگور چندین سیاسی اشتباهات در حالی که دست زدن به ظهور جبهه در سنگال. او تا به حال به چهره به تنهایی 1968 فکری و جنبش دانشجویی مربوط به مارکسیسم.

ادامه مطلب: ویلیام Tubman: مدرنیته از لیبریا

چگونه بود Léopold Sédar سنگور افتخار?

سنگور دریافت جوایز متعدد و افتخارات آنها از جمله فرانسه لژیون افتخار 1968 جایزه صلح آلمان در کتاب تجارت و بی شماری درجه افتخاری از برخی از جهان دانشگاه های پیشرو. مکان های متعدد و موسسات خرس نام خود را incluging این Léopold Sédar سنگور پایه یک ورزشگاه و یک فرودگاه در سنگال; فرانسه-زبان سنگور در دانشگاه اسکندریه مصر و سنگور موسسه در پرتغال.

مشاوره علمی در این مقاله ارائه شده توسط مورخان استاد Doulaye konaté را لیلی Mafela دکتری و استاد کریستوفر Ogbogbo. آفریقایی ریشه های پشتیبانی شده توسط گردا هنکل پایه و اساس است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در آفریقا ریشه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>