لنین تمثال در آلمان گلنکیرن مصوب شهرستان با وجود اعتراض

تظاهرات بیش از یک مجسمه لنین کمونیست می خواهید به راست در آلمان غربی شهر گلزنکیرشن نادیده گرفته شده اند و توسط یک دادگاه محلی گفت: آن را می توانید ادامه دهید. شهر استدلال تمثال خواهد از بین بردن نزدیکی یک سایت تاریخی.

گلنکیرن اداری دادگاه برداشته شهرستان دستور به توقف ساخت و ساز اجازه می دهد که حزب مارکسیست لنینیست آلمان (MLPD) به عنوان صاحب یک شهر قطعه زمین برای ادامه احداث آن تصویر از رهبر اتحاد جماهیر شوروی که منجر روسیه در سال 1917 مسلح انقلاب است.

این شهر به استدلال لنین تمثال خواهد از بین بردن این میراث با ارزش و مجاور سابق جمعی Sparkasse پس انداز بانک ساختمان در 260,000-جمعیت شهرستان در غیر این صورت مشهور آن شالکه تیم فوتبال شاید جاست اسپانسر شده از طرف دولت روسیه غول های انرژی گازپروم.

ادامه مطلب: نقش آلمان در انقلاب روسیه

اما قضات گفت: معماری اعتراض و جنجال بر سر لنین نقش تاریخی بودند بی ربط به این دلیل که مجسمه قرار می گیرد بیش از 10 متر دور. این MLPD ادامه می تواند از 14 مارس گفتند.

An empty plot of land in Gelsenkirchen where a statue of Lenin will soon be erected, barring fresh developments. (picture-alliance/dpa/M. Kusch)

در گلنکیرن زمین طرح در حال حاضر پاک به نمایشگاه مجسمه لنین

معترضان هنوز هم می تواند ارسال سریع از طریق نرم افزار یک درخواست تجدید نظر به دادگاه بالاتر است.

مجسمه یک ‘رسوایی’

یک عضو از آلمان ملی مجلس مارکو ابزار buschmann, یک گلنکیرن محلی با مخالفان کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP) شد بسیار مهم این طرح است.

“یک مجسمه لنین خواهد بود یک ننگ برای گلنکیرن,” ابزار buschmann در توییتر نوشت. “لنین مخفف جرم قتل و توتالیتاریسم. هر کسی که می خواهد برای ساختن یک مجسمه لنین باید از خود بپرسید که آیا آنها هنوز هم مبتنی بر لیبرال دموکرات اصول یا نه.”

این MLPD در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: “چند هفته قبل از 150 تولد ولادیمیر ایلیچ لنین بار دیگر موفق به کسب یک پیروزی بزرگ است.”

لنین لینک با آلمان

ولادیمیر ایلیچ Ulyanov که به تصویب انقلابی نام مستعار لنین صرف مقدار زیادی از جنگ جهانی اول با دیگر تبعیدیان روسیه در سوئیس تا سرنگونی تزار نیکلاس دوم در مارس 2017.

تحت یک معامله با آلمان و سپس نظامی-سلطنتی پروس لنین سفر در مارس 2017 از زوریخ و موم شده و قطار حمل و نقل در سراسر آلمان و سوئد به پتروگراد (سنت پترزبورگ) که در آن او به عنوان رهبر اتحاد جماهیر شوروی در انقلاب اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>