LeBron James می گوید او نمی خواهد بازی اگر COVID-19 Led NBA به برگزاری بازی بدون طرفداران

LeBron James در هیئت مدیره انجمن ملی بسکتبال را (NBA) گزارش پاسخ به کوروناویروس.

روز جمعه ورزشی گزارش شده است که NBA با ارسال یادداشتی به آن 30 تیم گفتن آنها را به آماده شدن برای امکان بازی کردن بازی ها بدون فن با توجه به گسترش COVID-19, معمولا شناخته شده به عنوان coronavirus. NBA نیز در این گزارش گفت: این تیم برای شروع به شناسایی “ضروری کارکنان” است که باید در حال حاضر در این بازی ها.

اما پس از لس آنجلس لیکرز’ ضرب و شتم Milwaukee Bucks در شب جمعه, James انتقاد NBA قصد دارد.

“ما بازی بدون طرفداران? بدون آن غیر ممکن است,” او گفت:. “من نمی بازی. If I ain’t got طرفداران جمعیت این که من بازی کنید. من برای هم تیمی های من – من بازی برای طرفداران. که آنچه در آن همه مورد است. اگر من تا به عرصه وجود طرفداران در وجود من نیست ، آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

وجود دارد هیچ زمان پخش به تعویق انداختن هر NBA بازی به دلیل گسترش coronavirus با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. در مارس 6, سان فرانسیسکو, طلایی رزمندگان امور خارجه منتشر شد بیانیه ای گفت که می خواهد بازی در برابر فیلادلفیا 76ers شنبه شب به عنوان برنامه ریزی شده اما تشویق “جمعیت های آسیب پذیر از جمله افراد با شرایط بهداشتی اساسی” نه به حضور در این بازی است.

از صبح روز شنبه حداقل 340 نفر در آمریکا تشخیص داده شده اند با کروناویروس و 16 نفر کشته شده اند.

بودند NBA به برگزاری بازی بدون طرفداران آنها نخواهد بود اول لیگ ورزش به انجام این کار. دانشگاه جانز هاپکینز در این هفته اعلام کرد که تماشاگران خواهد بود و نه مجاز به شرکت در دو دور اول از NCAA Division III مردان بسکتبال مسابقات در روز جمعه و شنبه به دلیل تهدید ویروس.

ایتالیا لیگ فوتبال سری A نیز ادامه خواهد داد تا آخر این هفته بدون هیچ گونه طرفداران در حضور در تلاش برای آهسته COVID-19 را گسترش. ایتالیا در حال حاضر 4,636 مورد تأیید و 197 تایید مرگ اساس یک ردیاب پیروی توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از صبح روز شنبه.

در فوریه. 28 سوئیس مقامات نیز ممنوع حوادث که در آن بیش از 1000 نفر از مردم انتظار می رود شرکت با توجه به گسترش ویروس.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>