لبنان به طور پیش فرض بر روی بدهی های مالی میان ناآرامی

بحران-آمار کشور نمی خواهد پرداخت $1.2 میلیارد Eurobond است که به دلیل ماه آینده. نخست وزیر حسن دیاب می گوید بدهی های ملی سطح در 170 ٪ از تولید ناخالص داخلی بالاتر از کشور خود را می تواند تحمل کند.

نخست وزیر لبنان حسن دیاب در روز شنبه را تایید کرد این کشور خواهد به طور پیش فرض در بدهی های خود را برای اولین بار.

Diab گفت: در طول یک آدرس تلویزیونی است که این کشور نمی خواهد پرداخت $1.2 میلیارد (€1.35 میلیارد دلار) Eurobond است که با توجه به مادر در روز دوشنبه.

اعلام این خبر پس از یک جلسه بین رئیس جمهور و نخست وزیر و مقامات ارشد مالی پیش از آن در روز.

نخست وزیر گفت: لبنان قادر به بازپرداخت بدهی های سررسید با توجه به ادامه بحران اقتصادی رو به خاورمیانه و کشور است که رهبری آن ذخایر ارز خارجی به آمار سطح بحرانی.

ذخایر ارز کاهش یافته است به “نگران کننده و خطرناک در سطح” گفت: Diab که خودخوانده دولت تکنوکرات تشکیل شد در ماه ژانویه برای مقابله با رکود اقتصادی بی سابقه ای در میان تظاهرات.

او اضافه کرد که دولت در حال حاضر در تلاش برای تغییر ساختار بدهی این کشور از طریق مذاکرات با دارندگان اوراق قرضه.

“لبنان دولت به دنبال بازسازی بدهی های خود را در شیوه ای سازگار با منافع ملی با ورود به نمایشگاه مذاکرات…با تمام طلبکاران,” او گفت: مردم لبنان.

همراه با $1.2 میلیارد علت در ماه مارس یکی دیگر از 700 میلیون دلار در اوراق قرضه بالغ در مارس و بیشتر از 600 میلیون دلار بالغ در ماه ژوئن.

Diab, در ضمن اصلاحات وعده داده شده به بانکداری و قدرت بخش و کاهش مخارج عمومی به پرداخت برجسته باند.

او هشدار داد که 40 درصد از ساکنان به زودی خواهد بود در زیر خط فقر و همچنین وعده داده شده برای محافظت از نکات و ترفندها ” سپرده در بانک های کشور.

فزاینده بحران مالی

لبنان فرو شد به یک بحران سیاسی در ماه اکتبر پس از آن اقتصاد صرف چندین سال در افسردگی به عنوان یک نتیجه از جنگ در کشور همسایه سوریه است.

ارزش پوند است که ثابت به دلار غرق شده و بانک ها معرفی شده اند دشوار محدودیت در دلار برداشت و نقل و انتقال. ناآرامی های سوخت شده است بدون زرق و برق و رشد اقتصادی و نرخ بالای بیکاری ماه از تظاهرات ضد دولتی.

در پایان 2019 در کشور مبلغ 87 میلیارد بدهی شد و در حدود 155 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). لبنان هرگز قصور در آن بدهی قبل از.

بانک های محلی که اصلی وام دهنده در لبنان استدلال کرده اند در برابر بدهی های پیش فرض و گفت: این امر آسیب های بانکداری و آسیب های ایستاده خود را با طلبکاران خارجی است.

بسیاری از نمایندگان مجلس و اقتصاددانان تاکید کرده اند نیاز به حفاظت از این کشور در ذخایر ارز خارجی. مخالفان دولت نیز مخالف بازپرداخت بدهی.

dr/mm (AFP, AP, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>