لبنان معترضان رایت جاده ها, درگیری با پلیس در ناآرامی بیش از ارز سقوط

لبنان معترضان آتش به جاده و درگیری با نیروهای امنیتی در دومین شب از ناآرامی های روز جمعه با توجه به شاهدان و رسانه ای لبنانی.

وقوع چند انفجار پیاپی در روز پنج شنبه در چندین لبنان شهرستانها پس از یک تصادف در ارز پوند است که از دست رفته حدود 70 درصد از ارزش خود را از ماه اکتبر زمانی که لبنان فرو شد به یک بحران مالی است که به ارمغان آورده است نصب گردد.

پوند به نظر می رسد به توقف آن اسلاید در روز جمعه پس از, دولت اعلام کرد که بانک مرکزی خواهد تزریق دلار به بازار در روز دوشنبه.

معترضان, اما, بازگشت, بعد, روز جمعه برای دومین شب آتش بازی و پرتاب سنگ به نیروهای امنیتی در مرکز بیروت و شمال شهر طرابلس باعث آنها را به اسپری گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به فشار آنها را به عقب.

ناآرامی به بیروت دارای مذاکرات با صندوق بین المللی پول برای یک برنامه اصلاحات آن امیدوار امن خواهد شد میلیاردها دلار تامین مالی و قرار دادن اقتصاد خود را در مسیر بازگشت.

این بحران ریشه در چندین دهه فساد و ضایعات به ارمغان آورده است افزایش قیمت مواد غذایی نرخ بیکاری و کنترل سرمایه است که باید قطع لبنان از سخت خود پول پس انداز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>