ترک آن را به بیش از حد ستاره کن i. t. b که بازی ادی Haskell می میرد در 76

کن i. t. b بهترین و شناخته شده برای نقش خود به عنوان مزاحم ادی Haskell در تلویزیون کمدی ترک آن را به بیش از حددرگذشت و روز دوشنبه صبح. او 76.

منابع بگویید که انواع i. t. b درگذشت در لس آنجلس خانه احاطه شده توسط اعضای خانواده است. علت مرگ شناخته شده نیست.

“او فوق العاده مهربان و فوق العاده پدر” Haskell پسر اریک گفت. “او تا به حال خود را در جمع خانواده در اطراف او هنگامی که او در گذشت. او عاشق بود و خواهد بود بسیار از دست رفته است.”

I. t. b همچنین به عنوان یک افسر پلیس است. هنری لین, خود شریک سابق در اداره پلیس لس آنجلس نیز با تایید این خبر گفته است که رنج می برد از مسائل تنفسی.

پس از ترک آن را به بیش از حد به پایان رسید و اجرای آن در سال 1963 i. t. b بازگشت برای تله فیلم هنوز هم بیش از حد در سال 1983 و برای احیای سری جدید ترک آن را به بیش از حد. فرزندان خود را در سری بازی های برگزار شده توسط خود را در زندگی واقعی پسران اریک و مسیحی است. او به نقش یک زمان نهایی در سال 1997 از ویژگی های فیلم Leave it to Beaver.

I. t. b بومی گلندیل کالیفرنیا شروع کار خود را به عنوان یک بازیگر خردسال خود را با زبان برای اولین بار در سن نه سالگی در فیلم آنقدر بزرگبازیگران Jane Wyman و استرلینگ هایدن به دنبال خوب صبح را از دست ندهید کبوترو همه چیز به جز حقیقت. او همچنین مهمان-ستاره دار در سریال تلویزیونی از جمله Lassie, ماجراهای Ozzie و هریت واگن قطار خشم و به Loretta جوان نشان می دهد.

در این هفت. 27, 2007, فایل, عکس, نشسته از چپ جری Mathers, باربارا Billingsley و تونی داو و ایستاده از چپ فرانک بانک و i. t. b, ژست برای عکس به عنوان آنها در حال پیوست به جشن سالگرد 50 از تلویزیون نشان می دهد ترک آن را به بیش از حد. (آسوشیتد پرس)

در سال 1957 i. t. b امتحان برای ادی Haskell, نقش, که در اصل در نظر گرفته شده به عنوان مهمان ظاهر اما کسانی که درگیر با این نمایش بودند تا با تحت تاثیر قرار i. t. b تصویر که شخصیت تبدیل به یک جزء کلیدی از این سری در طول شش فصل اجرا از قسمت 234.

I. t. b به تصویر کشیده هسکل به عنوان sycophantic به grownups در حالی که سرگرم کننده از آنها را پشت سر خود را. او در یک دبیرستان دوست خوب ساطور, برادر بزرگتر از تئودور (بیش از حد) ساطور و به طور مداوم در تلاش برای جلب دوستان خود را به فعالیت هایی که می توانید آنها را به دردسر. در طول سال پایانی نشان می دهد i. t. b در ارتش ایالات متحده رزرو.

زمانی که این سریال به پایان رسید i. t. b ادامه کار به عنوان یک بازیگر ظاهر می شود در Petticoat Junction این Munstersو بازگشت ظاهر در Lassie. او به نظر می رسد در فیلم های c’mon بیایید کمی زندگی و با Six You Get Eggroll اما خودش را typecast به عنوان ادی Haskell.

I. t. b پیوست اداره پلیس لس آنجلس در سال 1970 و رشد سبیل به کمتر قابل تشخیص است. در سال 1980 i. t. b بود به ضرب گلوله در تعقیب و گریز با یک مشکوک دزد خودرو هر چند او را نجات داد با جلیقه ضد گلوله. او قرار داده و از کار افتادگی و بازنشستگی از نیروی در سال 1988.

I. t. b ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در سال 2007 در برابر صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران, ادعا که شره کرده بود های بیش افزایش قدرت خود در جمع آوری خارجی حق امتیاز بدون افشای این مجموعه موافقت نامه تا زمانی که او و جک Klugman تهدید به پرونده کت و شلوار. عمل حل و فصل شد در سال 2010.

او جان سالم به در با همسر ساندرا و دو پسر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>