رهبران رول برای بودجه اتحادیه اروپا سیرک

بیست و هفت رهبران اتحادیه اروپا در حال مبارزه با بیش از میلیاردها یورو در ویژه نشست. پولی ترفندهای سحر و جادو و دیپلماتیک مانور در تقاضای بالا هستند. دویچه وله برند Riegert گزارش ها از بروکسل.

هر هفت سال اروپا, اتحادیه اروپا, سران کشورها و دولت وارد حلقه برای بودجه سیرک در بروکسل. هر هفت سال اتحادیه اروپا بودجه چارچوب تنظیم شده است. مرحله بعدی را پوشش می دهد 2021 به 2027 و نگرانی میلیاردها یورو که عضو یا پرداخت به بلوک مشترک بودجه و یا دریافت کمک از اتحادیه اروپا.

هر اتحادیه اروپا رهبر است علاقه مند در دفاع از ومی اما در پایان یک مصالحه باید رسیده است. “بسیاری وجود دارد که منافع بسیاری از نگرانی و همه آنها مشروع” رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: قبل از اجلاس سران آغاز شد در روز پنج شنبه.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا بودجه تفکیک: آنچه شما باید بدانید

“اما من معتقدم ممکن است برای پیشرفت در ساعات آینده و یا در روز بعد.” در اجرا به جلسه مقامات در حال حاضر “بسیار سخت کار می کرد” اشاره کرد میشل که مانند یک ringmaster خواهد شد که برای برگزاری این اجلاس رشته با هم.

توافق مورد نیاز است

هفت سال بودجه نیز قرار است به اثبات است که همبستگی در اتحادیه اروپا در حال کار است. که به معنی برخورد با بلوک دست دادن UK, این دومین کمک کننده. شروع از پایان اجلاس یک بیت مانند نوازندگان ورود به چادر سیرک. هر رهبر دولت دوباره به حال و موقعیت خود را پس از آن درها بسته است. پول است که مذاکره در راز. در این میان اتحادیه اروپا و دیپلمات های جریان به پراکندگی اطلاعات در مورد وضعیت و یا اتهام وضعیت از مذاکرات به شمع فشار در طرف مخالف.

German Chancellor Angela Merkel, talks with European Council President Charles Michel (Reuters/V. Mayo)

رئیس شورای اروپا چارلز میشل و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواهد بود پرداختن به موضوع تخفیف

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هنوز هم می بیند موانع بزرگ پیش رو: “ما در سمت آلمان هنوز هم راضی نیست با این وضعیت از مذاکرات از آنجا که ما باور تعادل نشده است کار می کرد در میان خالص دهندگان.” روشن است او گفت که به عنوان یک شبکه پرداخت کننده آلمان قرار می دهد در پول بیشتری از آن بیرون می کشد اما این تفاوت را باید در مقایسه با دیگر خالص دهندگان. آلمان می خواهد تخفیف سیستم را کاهش می دهد که مقدار آن سهم مرکل اضافه شده است.

صرفه نسبت به دوستان از انسجام

به طور کلی سه گروه از کشورهای اتحادیه اروپا در حال جنگیدن با یکدیگر هستند. به “صرفه چهار” از هلند, دانمارک, سوئد و اتریش نمی خواهید به پرداخت هر گونه پول بیشتر به اتحادیه اروپا. آنها روشن ساخته شده است در روز جمعه پس از مبارزه با تروریسم در اروپا آنها را نمی خواهد غذا خوردن یک قطعه بزرگتر از مالی ،

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا برای رسیدن به توافق بیش از 2020 بودجه

17 “دوستان از انسجام” — “انسجام” به معنی ساختاری کمک — می خواهید برای دریافت به عنوان آنجا که ممکن است از بودجه اتحادیه اروپا. پرتغال است که منجر به اتهام همراه با غرب و کشورهای اروپای شرقی مانند لهستان ، بلغارستان ، مجارستان و لتونی که برنده اصلی از بودجه اتحادیه اروپا توزیع شده است.

Portugal PM Antonio Costa (Reuters/Y. Herman)

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا خواهد بود که منجر به “دوستان از انسجام”

بین آنها ایستاده خالص دهندگان مانند آلمان, فرانسه, ایتالیا, بلژیک و لوکزامبورگ که همه حاضر به پرداخت بیشتر از آنها قبلا اما به دنبال اهداف بسیار متفاوت. آلمان می خواهد یک “مدرن” بودجه با بودجه بیشتر برای تحقیقات آب حفاظت دیجیتالی و حفاظت از مرزها. فرانسه می خواهد پول بیشتری برای کشاورزی — خود کشاورزی است.

یک تریلیون دلار یا بیشتر ؟

برای نزدیک به دو سال کمیسیون اروپا تا به حال پیش نویس بودجه در جدول است که پیش بینی هزینه های €1.135 تریلیون دلار ($1.24 تریلیون دلار) بیش از هفت سال است. هیچ کس می یابد و این پیشنهاد را به خصوص جذاب به دلیل آن شامل کاهش کشاورزی و انسجام و خواستار سهم بیشتر از دهندگان. داور در این مالی رقابت است و رئیس این نشست رئیس شورای اروپا چارلز میشل. سابق نخست وزیر بلژیک پیشنهاد یک مصالحه پیشنهاد به ارزش €1.094 تریلیون اما انتقاد قرار گرفته بود توسط همه طرف.

Farmer and cow in La Bonneliere, Eure, (picture-alliance/Godong/P. Lissac)

کشورهای بزرگ با بخش کشاورزی خواهد بود به دنبال کمک برای کشاورزان

پارلمان اروپا مطرح کرده است خود را پیشنهاد بودجه €1.324 تریلیون اما آن را رد کرد net دهندگان به عنوان بیش از حد گران است. اما پارلمان اروپا هنوز به نهایت تصویب بودجه کار می کرد توسط فیل ها در حلقه.

شرایط پرداخت

لهستان و مجارستان در برخواهد داشت یک مشکل خاص. هر دو کشور متهم شده است توسط کمیسیون اروپا و اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا از تضعیف حکومت قانون است. آنها قرار است به نظم مالی — این ایده که بیشتر آنها را نقض حاکمیت قانون کمتر از بودجه اتحادیه اروپا را دریافت خواهید کرد.

اما مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان مقاومت کرده است این مفهوم و به اصطلاح به صورت “عادلانه” بودجه که در آن کشور خود را فراهم می کند کمتر انسجام پول است. اوربان به یاد رهبران اتحادیه اروپا که هر کشور دارای حق وتو قدرت بیش از بودجه است که باید بر اساس توافق به اتفاق آرا. در حالت اخیر این کشور سخنرانی او قول داد به ایستادن به “خسته بروکسل نخبگان.” لهستان و مجارستان و دیگر کشورهای عضو قرار است به پرداخت حتی اگر آنها را قبول نمی کند پناهگاه. دقیقا چگونه این کار را در بودجه با این حال هنوز مشخص نیست.

خواب خوب

این اولین ویژه اجلاس برای 2021-2027 بودجه رسمی پایان تاریخ. رئیس مذاکره میشل می خواهد تا فشار کمی. او به ایدز می گویند سیرک می تواند طی چهار روز. اما تجربه اتحادیه اروپا و دیپلمات ها بر این باورند که کشورهای عضو مربوطه رهبران می گویند روز جمعه در آخرین که یک توافق خیلی دور و دومین اجلاس مورد نیاز خواهد بود.

ادامه مطلب: چگونه اتحادیه اروپا بودجه آن از لحاظ اقتصادی مناطق محروم

“هر کس به نشان می دهد که آنها جنگیدند گفت:” یک دیپلمات اتحادیه اروپا را ندارد. “شما نمی توانید به در تا دوم یا سوم دور.” رئیس جمهور لیتوانی Gitanas Nauseda برای مثال گفت که او می خواست برای به دست آوردن بیشتر برای کشاورزان است. “من به خوبی خواب هستم و آماده برای یک شب طولانی از مذاکرات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>