وکلا برای سرنگون ایالات متحده سلامت رسمی می گویند او خواهد فایل whistleblower شکایت

وکلا برای سرنگون مدیر یک آژانس مسئول توسعه مواد مخدر به مبارزه با COVID-19 pandemic گفت: او را در یک فایل whis

توسط PATRIS-FUN در 5 اردیبهشت 1399

وکلا برای سرنگون مدیر یک آژانس مسئول توسعه مواد مخدر به مبارزه با COVID-19 pandemic گفت: او را در یک فایل whistleblower شکایت با دو دولت بیش از دفاتر خود را انتقال.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا روز چهارشنبه گفت: او به عنوان جایگزین آن مدیر چرا که او در برابر تهمت و تلاشهای دولت برای فشار هیدروکسی کلروکین و مربوط به کلروکين به عنوان درمان برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

اختلاف است در مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج آن از تریبون در جلسه کاخ سفید اتاق.

بردا آژانس روشن است که قبلا در راس یک واحد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایجاد شده برای مقابله با تهدیدات بیوتروریسم و بیماری های عفونی. اخیرا در تلاش برای پرش شروع کار بر روی یک واکسن برای coronavirus.

"ما در پرونده ما را روشن است که دکتر روشن بود کنار یک دلیل و فقط به خاطر او در برابر تلاش برای ارائه دسترسی نامحدود به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر از جمله کلروکين مواد مخدر ترویج شده توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که تست نشده و احتمالا کشنده استفاده می شود که نادرست" وکلای او در بیانیه ای گفت.

وکلای او گفت که پرونده شکایت با دفتر مشاور ویژه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی' بازرس کل.

روشن و امیدوار است او را ابقاء در پست خود در بردا هنگامی که حقایق مورد تبدیل شدن به شناخته شده وکیل او گفت:.

روشن و وکلای او قبلا درخواست تحقیقات HHS بازرس کل و توسط دفتر مشاور ویژه یک سازمان مستقل است که به عنوان بخشی از خود را مسئول حفاظت از دولت خبرچین.

"در حالی که من آماده ام تا نگاهی به همه گزینه ها و به فکر" خارج از جعبه "برای درمان موثر, من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا" روشن نوشت.

آمریکا که منجر به اتاق انرژی و تجارت کمیته تکرار است که در یک نامه روز شنبه به HHS.

"از بین بردن دکتر روشن در میان همه گیر خواهد نگرانی جدی تحت هیچ شرایطی اما اتهامات او که ملاحظات سیاسی تحت تاثیر این تصمیم افزایش این نگرانی و تقاضا مسئولیت پذیری کامل" گفت: نیوجرسی از حزب دموکرات فرانک Pallone جونیور کمیته صندلی.

'شاید او تحت فشار قرار دادند: مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن که در مورد خواسته های روشن در روز چهارشنبه در کاخ سفید جلسه در coronavirus گفت که او "هرگز شنیده از او."

"آن مرد می گوید او تحت فشار قرار دادند از یک شغل" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "شاید او بود. شاید او نبود. ... من نمی دانم که او چه کسی است."

روشن همچنین با اشاره به "درگیری با HHS رهبری سیاسی" بیش از تلاش های خود را برای "سرمایه گذاری اولیه در واکسن و منابع حیاتی برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند." یکی از انتقادات عمده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر پاسخ این است که کمی انجام شد در ماه فوریه به انبار تجهیزات مورد نیاز.

"علم در خدمت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا باید همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست" روشن گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس دیده می شود تعامل با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در طول روزانه coronavirus نیروی کار جلسه در آوریل 3. (تام برنر/فردا نیوز)

الکس آذر, یک وکیل و سابق مواد مخدر اجرایی صنعت منجر HHS دوم دائمی رئیس برای این سازمان در مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

دو سازمان Alex آذر نظارت به عنوان HHS, منشی, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و غذا و دارو نمی آمد تا با دوام coronavirus آزمون از پنج و نیم هفته حتی به کشورهای دیگر و سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر آمادگی خود را دارند.

پشت صحنه, دستیاران خود را می گویند آذر تا به حال هشدار کاخ سفید به این ویروس هشدار دهنده گزارش در چین در اوایل ماه ژانویه و پس از آن بعد که ماه صحبت به طور مستقیم به رئیس جمهور. معلوم نیست دقیقا چه آذر گفت: رئیس جمهور به دلیل متن در دسترس نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن محروم آذر ارسال آلارم. "@SecAzar به من گفت که هیچ چیز تا بعد" او توییتی در اوایل این ماه.

اواخر بهمن ماه معاون رئیس جمهور مایک پنس گرفته بود بیش از آذر به عنوان رهبری در دولت اصلی coronavirus نیروی کار.

در بیانیه شنبه شب HHS تایید کرد که روشن است و دیگر در بردا آژانس اما خود را به آدرس اتهامات سیاسی دخالت در مسائل علمی.

سوالات بیش از اثر هیدروکسی کلروکین

HHS گفت: از آن روشن شد که درخواست کرده بود به اورژانس با استفاده از مجوز برای کلروکين و هیدروکسی کلروکین. در بیانیه خود روشن گفته بود او اصرار داشت که این مجوز محدود شود به یک محدود گروه از بیماران آن بیمارستان بستری با تایید COVID-19 تحت نظارت یک دکتر.

هیدروکسی کلروکین داده شده بود به بیماران در منطقه نیویورک, ملت, شدید ترین COVID-19 نقطه داغ. آن است که معمولا تجویز می شود در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

گوش دادن l مقابل سوز, آوریل 6 در هیدروکسی کلروکین:

کلروکين و هیدروکسی کلروکین - دو دارو تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چه کسی می گوید که آنها می تواند بازی تغییر درمان COVID-19. اما در سراسر جهان کارشناسان بهداشت تلاش کرده اند به خلق و خوی انتظارات برای این داروها. امروز در مقابل سوز بحث ما به متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch در مورد این داروها و آزمایش های در حال انجام برای تعیین اگر آنها را نگه دارید و هر وعده در همه. 13:33

این HHS بازرس کل دفتر تا به حال هیچ پاسخ روشن است درخواست برای تحقیق و تفحص است.

"رئیس جمهور تهمت است نه یک دانشمند و یا یک حرفه ای پزشکی" گفت: رزا DeLauro این کانکتیکات دموکرات که صندلی یک خانه پنل که نظارت HHS مالی در روز چهارشنبه. "این تصور که او و سیاسی خود را منصوب ساخت پرسنل بر اساس تصمیم گیری چقدر موثر رئیس جمهور فکر می کند که مواد مخدر مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین خواهد بود ... کاملا غیر قابل قبول است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ مالاریا دارو به طور منظم خود را coronavirus جلسات آن را "تغییر بازی" و نشان می دهد آن شک می توان ثابت کرد اشتباه است. او ارائه شده به بیمار توصیفات که این دارو یک نجات دهنده زندگانی.

اما یک مطالعه اخیر از 368 نفر در ایالات متحده جانبازان بیمارستان ها هیچ بهره مندی از هیدروکسی کلروکین – و مرگ و میر بیشتر. این مطالعه یک نگاه اولیه در دارو است که باعث شده است تا بحث در جامعه پزشکی با بسیاری از پزشکان leery از استفاده از آن.

سازمان دیده بان l Remdesivir نیز به مطالعات اولیه:

محققان می گویند Remdesivir مواد مخدر طراحی شده برای درمان ابولا در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده ای در برابر COVID-19 اما هشدار می دهند آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد. 1:57

یک مقام رسمی بیوگرافی توصیف روشن به عنوان یک آنفولانزا و بیماری های عفونی متخصص که عضو آژانس از 10 سال پیش و با تمرکز بر توسعه واکسن.

روشن است اتهامات شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و تکرار حوادثی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در مجلس و پس از آن تبرئه در سنا در ماه ژانویه است. در مورد دوم مغلوب ساختن پیشی جستن و چند جمهوری خواهان در کنگره excoriated ناشناس whistleblower که شکایت مطرح شده هشدار در مورد انگیزه های این دولت در سیاست خارجی در اوکراین است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب