قانونگذاران به دنبال دولت بررسی اثر تیراندازی توسط Los Angeles County Sheriff معاون

(آگورا هیلز کالیفرنیا.) — دو قانونگذاران دموکرات به نام پنج شنبه برای کالیفرنیا دادستان کل به بررسی تیراندازی

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

(آگورا هیلز کالیفرنیا.) — دو قانونگذاران دموکرات به نام پنج شنبه برای کالیفرنیا دادستان کل به بررسی تیراندازی منجر به مرگ یک مرد جوان توسط یک Los Angeles County sheriff معاون.

مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز و Nanette دیاز Barragán در بیانیه ای گفت: وجود یک نیاز برای تحقیقات مستقل به مرگ 18 ساله, آندرس Guardado بنابراین مردم اعتماد یافته است.

"یک روز دیگر و دیگری سیاه و سفید و یا قهوه ای بچه به ضرب گلوله کشته شده است در پشت توسط پلیس گفت:" نمایندگان مناطق جنوب کالیفرنیا. "این کشتار باید متوقف شود. ما خواستار آن است. مردم آمریکا خواستار آن است."

پیام به دنبال نظر بودند و به دولت ارسال شد دادستانی کل و لس آنجلس کلانتر.

Guardado به ضرب گلوله کشته شد پنج شنبه پس از Los Angeles County sheriff نمایندگان خال خال او را با یک تفنگ را در مقابل یک کسب و کار در نزدیکی گردنا.

چند صد نفر جمع شده بودند در نزدیکی این سایت روز یکشنبه در اعتراض به تیراندازی سوار توسط ده ها تن از اتومبیل در یک کاروان لس آنجلس دیلی نیوز گزارش داد.

سروان. کنت Wegener رئیس اداره قتل اداره گفت: محققان گرفته اند شش یا هفت بیرونی دوربین از صحنه و در حال بررسی این فیلم است.

Guardado تفنگ به نظر می رسد شده اند pieced با هم از بخش های مختلف و نمی باید یک شماره سریال, او گفت:. محققان باور نمی کنم او شلیک تفنگ.

Guardado با حضور لس آنجلس تجارت-دانشکده فنی. نسبی گفت که او زندگی می کردند با پدر و مادر خود کار می کرد و دو پاره وقت امنیت شغل.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب